Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

dinamit által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (13)Időben csökkenő Időben csökkenő
dinamit
13 élménybeszámolót írt
13
16 éve tag
Topik: Lachtal
2008.03.25. 17:26
Sziasztok, most jöttünk meg Lachtalból. Szuper jó volt az egész, még ma is friss hó esett! Sajna már csak vasárnapig mennek a liftek, de az valami fantszatikusan jó dolog, hogy alig páran vannak a pályán és szinte egyedül siklasz a friss hóban. Olyan mintha az egészet csak nektek csinálták volna meg! A szállásról ellátásról és a húsvéti programokról csak felsőfokon tudok beszámolni. Ha valakinek belefér próbálja meg még vasárnapig. Jövőre megnéztem április 13-ig mennek majd a liftek húsvét miatt!
dinamit
13 élménybeszámolót írt
13
16 éve tag
Topik: Lachtal
2008.03.19. 20:26
márc 30 az utolsó sínap, utána még egy hét és nassfeld is zárni fog. Mi holnap megyünk a monarchiaparkba társasággal, úgy tudom még a köv hétre van pár helyük...
dinamit
13 élménybeszámolót írt
13
16 éve tag
Topik: Koralpe
2008.03.15. 21:43
Szia,
24-ig járnak a liftek, úgy tudom a Hotel Pingvinben még van hely az utolsó napokra. A hóhelyzet jó, kb fél méternyi esett, de délutánra volt némi olvadás is.
dinamit
13 élménybeszámolót írt
13
16 éve tag
Topik: Lachtal
2008.03.12. 20:30
Jövő héttől március végéig, érdemes kinéznetek a lachtali pályákra, friss hó, jól karbantartott pályák és jóárú szállások várnak mindenkit 1600 m-en! Mi a húsvétot töltjük kint egy nagy társasággal részben a Monarchiapark, részben a Tanzstatt nevű panzióban lakunk majd. Több barátunk is rendszeresen kijár, csupa jó változásról számoltak be nekünk tavalyhoz képest! Foglalni a https://www.lachtalhotels.at -n lehet!
dinamit
13 élménybeszámolót írt
13
16 éve tag
Topik: Nassfeld
2008.03.10. 21:26
A NASSFELDI SÍSZEZON ÁPRILIS 6-IG TART!!! Részünkről egy április eleji búcsú sízést rendezünk a haverokkal a Hotel Sonnleiten-ben
Decemberben már kipróbáltuk, ráadásul elég magasan is van a liftektők kb 50 m-re.Ajánlom mindenkinek, hisz még most is sok friss hó esett odafent. Tavaly április 12-én is mentek még a liftek, fantasztikusak a pályák odafent!
dinamit
13 élménybeszámolót írt
13
16 éve tag
2008.03.01. 04:07
Szia keresd a koralpei fórumon irogató lackó sióktatót!
dinamit
13 élménybeszámolót írt
13
16 éve tag
2008.02.23. 09:23
Sziasztok:
Tudtommal majd mindenhol dolgozik magyar síoktató, amit személyesen is meg tudok erősíteni:
Lachtal-Lachtalhaus, Koralpe-Pinguinhotel, Gerlitzen-Dorfhotel Seeleitn, Arnoldstein-Dorfhorel Seeleitn, Klippitztörl Friesacherhof, Murau síiskiola, Nassfeld- Hotel Sonnleitn,
Goldeck hotel Steiner
Remélem segítettem, a szállásokat a car-tournál találod meg.
dinamit
13 élménybeszámolót írt
13
16 éve tag
Topik: Lachtal
2008.02.18. 22:02
Jövő héten Lachtalba készülünk a barátainkkal, tud valaki friss infót a hóhelyzetről?
dinamit
13 élménybeszámolót írt
13
16 éve tag
2008.02.16. 17:58
Sziasztok Sielők,
Ma jöttünk haza Karintiából, ahol a pályákon jó hóviszonyokat találtunk, az időjárás pedig egészen tavaszias volt. Sok sok napfény, de nem túl meleg. Minden pálya működik, néhány jégfolttól eltekintve tök jók a pályák. A dorfhoteles dícséreteket én is osztom remek jó az ár/érték arány! Síelni mi az Arnoldsteini és a Gertlitzeni pályát próbáltuk, nagyon tetszettek. Érdemes előre megvenni a bérletet, mert helyben drágább volt :-( Minden helybéli a szokásos március eléeji síesést várja amivel elvannak áprilisig, ha tudjuk mégegyszer kimegyünk márc. 15-re!
dinamit
13 élménybeszámolót írt
13
16 éve tag
Topik: Koralpe
2008.02.05. 07:11
Március végéig - áprilisig hóbiztos a hely, tavaly április 7 én volt húsvét és nem volt gond. Az űlősztékes lifteket 60 km/h szélnél le kell állítani ez szabály és akkor ugye a csak így elérhető többi liftnek sincs értelme. Hógondok most sincsenek, szerintem nyugodtan jelentkezz!
dinamit
13 élménybeszámolót írt
13
16 éve tag
Topik: Goldeck
2008.02.03. 20:16
Most beszéltem egy barátommal aki kint telel 3 hétig, a hegyen tuti hó esett, de a házaknál lent nincs hó. Éjszaka hideg az idő nappal viszont kellemes, nincs hideg. Úgy tudom, mind a Steinert mind a Machetti nevű szállodát néha akciósan is meg lehet kapni Mo-n , bár eredetileg sem túl drága. Ez abérletekre is igaz ha jól tudom...
dinamit
13 élménybeszámolót írt
13
16 éve tag
2008.02.03. 10:08
Aki első kézből akar biztos információt, annak ajánlok egy tuti forrást egész évben: az exzakopane irodában dolgozó hölgyet ma a Katona József utcai cartouros irodában találjátok meg. Echte lengyel, odavalósi, Ewanak hívják és teljesen naprakész mindenből!
dinamit
13 élménybeszámolót írt
13
16 éve tag
Topik: Koralpe
2008.02.03. 10:04
Sziasztok, most jöttünk haza a Pinguin Hotelből! Szerintem tuti volt. Szó szerint ki és becsúszol a házba és a hóhelyzet is nagyon jó. Minden vadi új, és ahogy hallottam jövőre még tovább is építik. Tegnap havazott is amikor eljöttünk! Ja és a síbérlet ott tényleg olcsóbb mint a kasszáknál! Az egyetlen hátrány , hogy a szemben lévő étteremben adják a kaját, bár állítólag ez csak idén lesz így...
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.