Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

oceanearth által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (12)Időben csökkenő Időben csökkenő
oceanearth
12 élménybeszámolót írt
12
17 éve tag
2011.12.20. 16:43
Köszönöm a segítséget. Tudom nagyjából merre van egyébként a parkoló, csak attól félek, hogy nem lesz hely, de majd sietünk!
Előzmény: (Brillante 127733)
oceanearth
12 élménybeszámolót írt
12
17 éve tag
2011.12.20. 12:58
Tudom, hogy így lesz, de sajnos most csak idáig jutunk. Sopronba megyünk pihenni, nem hagynám ki a pár nap csúszást, ha már ilyen közel vagyok. A Familienlift aljánál mikor telik be a parkoló? Gondolom ott már 9-kor nincs hely...
Előzmény: (Brillante 127689)
oceanearth
12 élménybeszámolót írt
12
17 éve tag
2011.12.20. 08:05
És úgy tudom, hogy ugyanúgy sorba kell állni az átvételnél... :(
Előzmény: (MGMM 127594)
oceanearth
12 élménybeszámolót írt
12
17 éve tag
2011.12.19. 09:37
Sziasztok! nem tudja valaki, hogy lehet-e kapni Stuhleckre napijegyet valahol Budapesten? Tavaly még volt az egyik utazási irodában ilyen opció, de mostanra ez megszűnt. Két ünnep között mennénk, de emlékeim szerint hatalmas sorok szoktak lenni a pénztárnál, ezért előbb megvennénk a jegyet. Köszönöm
oceanearth
12 élménybeszámolót írt
12
17 éve tag
2011.12.07. 15:00
Azért ha megkérhetem küldj egy elérhetőséget privátba! Köszönöm szépen!
Előzmény: (ozsi 126332)
oceanearth
12 élménybeszámolót írt
12
17 éve tag
2011.12.07. 13:44
Nagyon szépen köszönöm a segítséged! Közben egyeztettem az ajánlott úriemberrel, aki elmondta, hogy ez nem korrekciós betét, de nem is ez a cél. Azzal magyarázta, hogy lúdtalpam csak akkor van, ha ránehezedek a lábamra, terhelés nélkül az én lábamnak is van boltozata. Akkora lesz az emelés a betétbe, mint egy egészséges lábnál kell lennie. Tehát nem lesz túlemelve, mint a mostani lúdtalpbetétem (amibe nyilván nem lehet síelni), de nem is lesz sík. Ez az emelés már valószínű jóval többet fog érni, mint egy sík betét.
Előzmény: (ozsi 126319)
oceanearth
12 élménybeszámolót írt
12
17 éve tag
2011.12.07. 10:58
Szia!

Nagyon szépen köszönöm a gyors választ. Nekem is olyan lúdtalpam van, hogy szinte gágog. Nem is megyek sehova a normál lúdtalpbetétemen nélkül. Ráadásul a lábfejem is olyan széles, hogy az 1. bakancs, ami végre nem nyom az Atomic LF széria. Ez amit linkeltél ez a 100%-ig lábra alakuló?
Megköszönném, ha privátban írnál egy elérhetőséget!
Előzmény: (AAron 126288)
oceanearth
12 élménybeszámolót írt
12
17 éve tag
2011.12.07. 09:39
Érdeklődnék, hogy melyik talpbetét javasoljátok egy lúdtalpas embernek? Az LBT féle síbetétet, vagy a Sidas 75 vagy 100%-osan lábra alakítható betétét? Nem volt még soha semmilyen betétem a gyárin kívül, de most úgy érzem beruháznék egyre...
oceanearth
12 élménybeszámolót írt
12
17 éve tag
2007.01.24. 18:00
Ne szedjétek, mert ha ti elmentek, akkor jön még 300 magyar diák, BME-ről 160:), plusz még 140 MEEX-es.
Remélem jó havunk lesz, ezt kívánom nektek is!

üdv
oceanearth
12 élménybeszámolót írt
12
17 éve tag
2007.01.21. 15:22
Köszi az infókat, msot kicsit emgnyugodtam.
Nem voltam még Fro-ban síelni és idáig csak Olaszországban, meg Ausztriában jártam, a franciák kimaradtak, remélem lesz azért 1-2 fekete pálya, ki szeretném próbálni az új lécem.
Én is úgy vagyok, hogy inkább -20 mint , ami msot van. Egyszer a Mölltal gleccseren voltunk fennt -25-be, plusz 40km/h-s szél, óriási széllökésekkel. 2 órát síeltünk, utána lezavartak mindenkit a hegyről...
oceanearth
12 élménybeszámolót írt
12
17 éve tag
2007.01.21. 08:42
Sziasztok!

Köszi a segítséget, akkor tankolunk Jagerből, nehogy baj legyen:)
Azt nem tudom melyik szállásra megyünk, igazándiból nem is nagyon érdekel, nem vagyok az a háklis típus a szállásra, egyébként is ha már egy ágyon alszunk az már jónak számít:D
Köszi az infokat, a kollégának, meg sok havat kívánok, még van remény.
http://www.skiinfo.fr/destinations/destination_weather2.jsp?product.skiinfo.
DESTID=EFRSUPERDEVO&product.weather.hour=-1&product.weather.day=2&onlythis=1

üdv

ui: Milyen az a zöld pálya? Az okké, hogy gyengébb mint a kék, de annál mi lehet gyengébb? Éppen, hogy van neki lejtése, vagy vízszintes, vagy sífutó?
oceanearth
12 élménybeszámolót írt
12
17 éve tag
2007.01.20. 21:47
Sziasztok!

Most találtam rá erre a fórumra és lenne egy pár kérdésem.
Feb. 2-11-ig megyek síelni Devoluyba kb. 160 honfi társaságában, legtöbbjük egyetemista. Aggódva nézegetem az időjárásjelentéseket és úgy látom, hogy nem nagyon lesz min síelni... 15 éve síelek, de ilyet én még nem láttam, hogy a főszeonba ennyire ne lenne hó.
Első kérdésem, hogy Franciaországba kapható-e Jager?
A második, hogy mekkora falu ez a Devoluy, van-e valami party hely, disco, jobbfajta bár, ahol este lehet kicsit bulizni?
Engem mondjuk nem zavar a franciák mentalitása, abszolót felsőbbrendűnek érzik magukat, ez van, nem tudsz mti tenni, sztem vicces, az, ahogy próbálják franciául magyarázni neekd a dolgokat, amikor akár mondhatnák angolul is:D Én ráérek, egyszer majd csak emgértem.
A harmadik kérdésem a szálással lenne kapcsolatos. Elvileg pályaszállás lesz, erre azért kiváncsi leszek. Kb. miylen messze van a felvonó a város végétől?

üdv és köszi a válaszokat
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.