Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

vini által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (13)Időben csökkenő Időben csökkenő
vini
13 élménybeszámolót írt
13
16 éve tag
2015.02.26. 13:05
Jah és találtam egy Head rush rocka lapot kötéssel Headsoprt-ban. Az mennyire lehet quality cucc?
vini
13 élménybeszámolót írt
13
16 éve tag
2015.02.23. 12:34
Sziasztok! Én is tanácsot kérnék snowboard vásárlással kapcsolatban. Kb 6-7 éve járok el évente többször csúszni, de még nem találtam meg a megfelelő lapot. Mindig béreltem valamilyet, hogy kipróbáljak ezt-azt csak sajnos nem céltudatosan.

Most olvasgatom itt, hogy léteznek ezek a flat meg rocker lapok is. Én meg erre nem is figyeltem, csak hogy jó puha legyen :) mert azt látom, hogy freestyle-ban mennyire jó csavargatják a lapokat.

Én elsősorban flat trükkökkel próbálkozom, kétirányba csűszni, forgolódni, minél lazábban, nem szokatam annyira veretni a pályán. Leginkább ilyen típúsú lapot keresek. kb 190cm-mel és 85 kilómmal próbálkozom. Persze sokat megyek pályán is, de ott is nekem inkább a forgások, kisebb ugratók a lényegesek.

Szal mit mondtok? :)
vini
13 élménybeszámolót írt
13
16 éve tag
Topik: Hochkar
2008.03.30. 19:57
mi szombaton megyünk. akkor ugye szép nagy hó van? :) mi is csak reméljük, hogy nem lesz köd, mert csak egy napot csúszunk
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
vini
13 élménybeszámolót írt
13
16 éve tag
Topik: Hochkar
2008.03.24. 11:38
szal akkor még hochkar-nak folytatódik a szezonja? mert mi még 1et ki akarunk menni csúszni jövő7végén
vini
13 élménybeszámolót írt
13
16 éve tag
Topik: Hochkar
2008.03.21. 20:39
tudtok valamit hogy mi lesz húsvétkor? nyitva lesznek igyanúgy? jah és a szezon meddig tart? állítólag húsvét után bezárnak vagymi, ilyet hallottam, de ezt én nagyon-nagyon nem szeretném

írjon aki tud erről valamit
vini
13 élménybeszámolót írt
13
16 éve tag
Topik: Hochkar
2008.03.19. 08:46
15-én voltunk mi is. naggyonjó volt!
annak meg mégjobban örülök, hogy esett a hó. húsvétkor ki kellene menni, de nagyon :)
vini
13 élménybeszámolót írt
13
16 éve tag
2008.03.18. 15:20
húh, valahogy éreztem, hogy ezzel vmi láncreakciót fogok elindítani, de sebaj. én azért nem akartam lefoglalni, mert jól mondtátok, valahogy nem éreztem biztosnak, hogy kifizetem az egészet és tényleg lesz is helyünk. én is úgy tudtam, hogy 40% max az előleg, még talán vmivel többet is írtam nekik, meg hogy tényleg nagyon fontos lenne és sürgős. de hát, ha nem, akkor nem.

a pénzről meg annyit, hogy igen, nicnsen olyan sok pénzem, de ha egyszerűen totál snowboard függő lettem és teljes tisztelettel űzöm ezt a sportot, minden lehetőséget ki akarok használni, akkor miért baj hogy olcsóbb szállást keresek magamnak? keresem a minél egyszerűbb lehetőségeket, mert annyira tetszik a dolog, a hegyek, a környezet, a csúszás!!

szal én ezt így gondolom. kb. már hetedszer voltunk kint az idén itt-ott (semmering, hochkar, lackenhof) és még szeretnék, de nem "teszkósan" hanem tiszteletet megadva, jól érezzük magunkat.
vini
13 élménybeszámolót írt
13
16 éve tag
2008.03.12. 21:35
ment a mail
vini
13 élménybeszámolót írt
13
16 éve tag
2008.03.12. 18:39
Mi is az Adventure Home-ba akartunk menni. Kb. 4 telefonszámot próbálgattam 1 héten keresztül és semmi. írtam nekik emilt, 2x is, kértem a telefonszámukat, 1 hétre rá válaszoltak, abban találtam egy telefonszámot és az is szar volt. De azon legalább már az üzenetrögzítő megszólalt. Szal foglalni akartam szobát náluk, erre azt írták, hogy akkor van rendben a foglalás, ha !!elutalom neki egyösszegben az egészet, 1 héttel az indulás előtt!!

miezmár?? komolyan ez sztem nagyon durva. írtam is nekik hogy 40%-át utalom és írjanak vissza hogy rendben van-e a többit majd ott. nah, erre már nem válaszoltak. jobbis. örülök, hogy nem oda mentünk.

palfauban találtunk egy idős házaspárnál szállást 17 euró/fő/éj. Fullos reggeli, kedvesek, minden nap kitakarították a szobánkat, meg halálprecízen megigazították még az ágyneműket is. Akartunk második nap fizetni, el sem fogadták.mondták, hogy ÓóÓ, ráér még az, majd utolsó nap, még papírt is kaptunk róla. Szal így kellene mindenhol.

Magyar szállásokat hagyjátok sztem, nagy ívben kerüljétek el.
vini
13 élménybeszámolót írt
13
16 éve tag
Topik: Hochkar
2008.03.07. 11:47
hi!
tegap jöttünk haza hochkar-ról. nagyonjó volt a boardozás. kedden még jeges volt a pálya, de akkor éjjel esett vagy 40 centi hó legalább. szerdán alig láttunk valamit a tetjén, csak úgy emlékezetből mentünk a pályán aztán csütörtökre egy szem felhő nem volt. sütött a nap, a pályák tökéletesek voltak akkorra már. karcoltunk a szűz hóban meg az erdős részeken, nagyon nagy volt, nem lehet elmondani mekkora keménység. fun parkot is kinyitották , a friss hóban ha seggre ültél már nem fájt annyira :)

szal mindenféle időből kaptunk. alig várom, hogy visszamehessek, csak nagyon lenulláztam magam, mert az évben ötödször voltam már :)
vini
13 élménybeszámolót írt
13
16 éve tag
Topik: Hochkar
2008.02.28. 14:52
Peter08! kössz az infót! kedd-szerda-csütörtökre vár minket a néni :) néztem megint időjárást, hóesésé lesz akkor. mi a véleményetek? azért ha esik a hó, mennek a pályák ugye? mert múltkor jött egy szép agy hóesés és minden pályát lezártak. majd írjatok. jó csúszást mindenkinek!!
vini
13 élménybeszámolót írt
13
16 éve tag
Topik: Hochkar
2008.02.24. 20:11
hi! én most jöttem stuhleck-ről, de március első hetén megyünk hochkar-ra. néztem az ottani időjárást...hát.. jövő héten 10 fok felett lesz. március első hetére elolvad minden. vagy azért lesz lehetőség még síelni? nem merem lefoglalni a szállást, pedig már le kéne, mert akkor meg a foglalással kések le. váááá,denemtudom milegyen!
vini
13 élménybeszámolót írt
13
16 éve tag
2008.02.22. 13:11
én is megyek szombaton stuhleck-re. időjárás szerint lesz eső is, meg kis hó is. remélem azér türhető lesz a pálya, mert nagyon készülök a boardozásra
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.