Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

ndani által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (11)Időben csökkenő Időben csökkenő
ndani
11 élménybeszámolót írt
11
16 éve tag
2009.10.29. 16:48
Szia Süti!
Na jaa, jaa, de a hüttéig mindkettőnket lehoztak a hegyről :)
Remélem jól vagytok és idén is mentek a hóba!
Üdv,
dani
Előzmény: (Süti76 72384)
ndani
11 élménybeszámolót írt
11
16 éve tag
2009.10.27. 15:10
Pásztory Gáborékat tudom ajánlani. Négy túrájuk is lesz ide. Részleteket a honlapjukon találsz. http://www.rasteam.hu/index.php?f=tabor
Nagyon lelkiismeretesek és alapos oktatók. Még velem is boldogultak, pedig nem voltam/vagyok ideális alapanyag :)

Üdv,
Dani
Előzmény: (crow 72123)
ndani
11 élménybeszámolót írt
11
16 éve tag
2009.02.18. 14:07
Köszi huligan!
A montagnás kabátokat nézegettem, hogy vajon érdemes e a régi sherpámat lecserélni egy ilyen jet kabátra...?

Köszi mégegyszer!
dani
ndani
11 élménybeszámolót írt
11
16 éve tag
2009.02.18. 12:21
Sziasztok,

JET kabátot/nadrágot használ valaki síeléshez? Megköszönném, ha megosztaná tapasztalatát! Főleg vízállóság, légáteresztés, etc.. érdekelne.

Köszi&üdv,
dani
ndani
11 élménybeszámolót írt
11
16 éve tag
2009.01.23. 19:13
Nekem főleg a győzikemintás csalt könnyet a szemembe. Bámulatos, hol tart már a tudomány :) Köszi szépen az infókat!

Üdv,
dani
ndani
11 élménybeszámolót írt
11
16 éve tag
2009.01.23. 15:56
Üdv,
A puha bakancsokról meg tudná valaki a tapasztalatát osztani? Most láttam a mallory oldalán a következőt: "A ROSSIGNOL SOFT TECHNOLÓGIA A KEMÉNY MŰANYAG HÉJAT PUHA ANYAGOKKAL KOMBINÁLJA. A SÍCIPŐ PUHÁBB, KÉNYELMESEBB, KÖNNYEBB BELEBÚJNI. REKREÁCIÓS SÍELÉSHEZ AJÁNLOTT"
Ajánlott ez pl. kezdőknek, átlagos ízirájdingra, vagy ez a puha bakancs téma, amolyan parasztvakítás? Guberáltam utána sokat a hálón, de sok infó, főleg gyakorlati, alig akadt.

Üdv,
dani
ndani
11 élménybeszámolót írt
11
16 éve tag
2009.01.20. 11:24
Szia,
Tavaly 4 napra baki+léc fizettem 60€, azaz 15/nap. Oda vissza adtak snapszot is :)

Üdv,
dani
ndani
11 élménybeszámolót írt
11
16 éve tag
2008.01.08. 14:50
Köszi Issimus & Agent a gyors választ! Akkor igyexem abban a kategóriában keresgélni. (A dalbelloban az tetszett, hogy a 2db rögzítése a bokánál és lábszárnál, nem az a hagyományos csatos volt, hanem olyan bordás műanyagpánt, ami 1)nagyon gyors is volt 2)nagyon kényelmes:) Szóval tanulgatni ideálisnak tűnt...
Üdv,
dani
ndani
11 élménybeszámolót írt
11
16 éve tag
2008.01.08. 11:03
Sziasztok,
Kezdőként a hozzártők b. segítségét szeretném kérni baki ügyben. Jómagam inkább a 'dagi' kategóriába tartozom, ergo vastagabb vádli, széles tappancs. Kezdő vagyok, első alkalommal béreltem kint lécet és bakancsot is. Olvasgatva az írásaitokat, ez volt a legjobb megoldás, ha valami rossz/szorít, akkor cserélhessem. Kaptam egy Dalbello bakit, ami 4 nap alatt olyan kényelmes volt, hogy el sem hittem. Soha nem szeretnék a pálya ördöge lenni, de gondolkodom egy saját bakancs vételén. Kérdéseim: minden márkának vannak olyan típusai, amik jók vastagabb lábra? Mivel nem a száguldozás a cél, kell a magas flex a súlyom miatt, vagy elég ha a komfortosabb kategóriában keresgélek? Szóval minden ötletet szívesen fogadnék, hátha más nehezebb egyén is tanulhat belőle! :)
Köszönettel!
dani
ndani
11 élménybeszámolót írt
11
16 éve tag
2007.12.19. 10:35
Sajnos a síbérlésre nem kaptam választ, így megoldottam. A pálya közelében 2 helyen lehet bérelni. 1) Intersport - net szerint 100euro/4 nap. levelemet olvasás nélkül törölték, úgyhogy nem hozzájuk mentem. 2) SULI síkölcsönző, nem közvetlen a felvonónál, de nincs messze. Készségesek, 60euro/4 nap léc;baki;bot és még snapszot is adtak oda-vissza :) A Lavinás oktatók (HU Demo Team) nagyon jó fejek voltak és profik! Hó volt bőségesen, ágyúztak is és a pályák -főleg hétközben- nagyon rendben voltak.
Ave,
dani
Hegyteto-1.JPG
3as-palya-kozep.JPG
3as-palya-teto.JPG
palya-meg.JPG
3as-alja.JPG
ndani
11 élménybeszámolót írt
11
16 éve tag
2007.11.30. 12:03
Sziasztok!
Két hét múlva megyünk Kr.berg, de mivel nincs felszerelésem, ott szeretnék bérelni. Van valakinek első kézből infója, hol érdemes, kb. mennyit kóstál, stb..? Előre is hála!
dani
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.