Előzmény és válaszok a Haladó edzések Visegrádon Lackóval topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
kobezda
87 élménybeszámolót írt
87
20 éve tag
2012.12.08. 07:27
Szia!

Igen amatőr versenyeken indulok, rendőr vagyok és a rendészeti válogatottba vagyok. ezeken a berkeken belül is ugyan úgy vannak versenyek, mint a síszövetségben, csak ez egy másik szövetség. 2010-ben Sestrier-ben megnyertem a világkupát GS-ben. Igaz az edzőm szerint Hermann Mayer hozzám képest szépen síel.:-) Gyors voltam, de a stílus......... az I. futamban 3. helyre értem be, majd a 2. futamban 2 másodpercet vertem a mezőnyre, pedig még az utolsó kapunál is tudtam hibázni (alig fértem be) mire leértem a sílécem is hosszába elrepedt...szép emlék.:-) http://www.kemma.hu/komarom-esztergom/sport/kobezda-andrea-bajnokkent-tert-haza-olaszorszagbol-296107

Egyébként a Holtpont SE-vel szoktam készülgetni Fábián Attila vezetésével.
http://holtpontse.hu/si/versenyzk/amatr-versenycsapat/27
De most kimaradt egy teljes szezon, mert jöttek a gyerekek :-))
Szívesen csatlakoznék hozzátok, mert ugye nem lehet eleget tanulni, én még mindig nem érzem úgy, hogy tudok síelni..sztem ezt egy életen át lehet tanulni :-)))
És Visegrád jó lehetőség a csiszolgatáshoz!

Köszönöm válaszod!
Előzmény: (Lackó 145475)
Lackó
3287 élménybeszámolót írt
3287
20 éve tag
2012.12.07. 23:19
Szia!

Elvileg még igen, be tudnál szállni, csak kérdés, hogy mit szeretnél a kezdő csapatban kezdeni. :-)

A haladó csoport más lehetne, csak kérdés, hogy a leírásod alapján kapnál-e olyat, amit a pályában, versenyen tudsz kamatoztatni.
Mi pályában nem szoktunk síelni, illetve az előző szezonban egy alkalommal volt egy kis belekóstolásunk, de tényleg csak az érdekesség kedvéért.

Ettől függetlenül, ha úgy gondolod, hogy érdemes lenne a mozgásodat csiszolni, szívesen látunk. Nem csinálunk persze rossz dolgokat (sőt! :-), tehát hasznosnak valószínüleg hasznos lenne.

Egyébként amatőr versenyeken indulsz?
Előzmény: (kobezda 145459)
kobezda
87 élménybeszámolót írt
87
20 éve tag
2012.12.07. 19:59
Hali!

Be lehet még szállni a csapatba??? Azt nem tudom, melyikbe tartozom kezdő vagy haladó....pár síversenyt megnyertem, de sztem a technikám erősen megkérdőjelezhető!
h i r d e t é s
h i r d e t é s
h i r d e t é s
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
UTASBIZTOSÍTÁS 10% KEDVEZMÉNNYEL
Havazás Előrejelzés
INGYENES TANÁCSADÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE