Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Oroszország
Üzbegisztán - Kaukázus
síterep infó oldal
ÜZENETEK (35)Időben csökkenő Időben csökkenő
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2004.02.03. 17:32
gyakorlatilag megfulladt, de kép van, igaz ez nem sztán-országok, de freeride ezis
schneeberg-freeride.jpg
hungeri
1 élménybeszámolót írt
1
20 éve tag
2003.12.27. 00:17
sziasztok!

vegul is mi lett ebbol az uzbeg tervbol???
erdekelne : )
Bagi Zsolt
160 élménybeszámolót írt
160
21 éve tag
2003.11.25. 09:43
Tiszteletem Minden elvetemült Ridernek!

Engem is erősen érdekelne egy ilyen party, de sajna egy hét Kazah Heliboardingra nem tudok pénzt összekaparni. Ha valaki bevenne egy ilysen eszement ötletbe azt jó néven venném.poisonka@freemail.hu.Üdv! 3 méter mélyhavat idénre!
roberto
1 élménybeszámolót írt
1
20 éve tag
2003.11.11. 10:25
Sziasztok! Roberto vagyok, régota keresek egy olyan csapatot akivel ilyen eszemenet dogot meg lehet csinálni!!!Jól síelek,régota járok sítúrázni.Havon alvás,tökigéárő sűzhó, meredek lejők, keskeny kuloárok jöhetnek.Lehet hogy agyagi támogatokat is tudok szerezni!Vegyetek be!!!!!!!!!! ee-mail:n.roberto@freemail.hu
üdv!!!
ocelat
1 élménybeszámolót írt
1
20 éve tag
2003.11.02. 20:51
Sziasztok!

Engem is nagyon érdekelne ez az eszement ügy.
Szóval, ha kell egy ember még a csapathoz, akkor írjatok egy mailt ide: ocelat@sitabor.com

Köszi

Tibi
Mikó Gergely
3 élménybeszámolót írt
3
21 éve tag
2003.02.06. 00:47
Hello, jó lenne ha kapnék egy e-mail címet, vagy más elérhetőséget akkor egyszerübben lehetne a továbbiakat tisztázni

Üdv: Gergely
Mikó Gergely
3 élménybeszámolót írt
3
21 éve tag
2003.02.01. 17:55
Hello Zede,

Na akkor a válaszok a kérdésedre: 32 éves vagyok és 29 éve síelek (na jó akkor kaptam az első kék műanyag csatos lécemet, talán ismerős). 10 éve kipróbáltam a snowboardot és csináltattam is egyet a Kucséber Ferivel. De ami tavaly óta nagyon tetszik az a fun carving.
Valószínüleg ez utóbbit vinném mert kisebb és könyebb mint a 203-as normál lécem. A board jó ugyan mély hóra de ha az ember egyszer elesik a továbbmenet kicsit körülményes. Lavinagyakorlatom nincs, PMR rádióm és GPS-em viszont van.

Üdv: Gergely

Mikó Gergely
3 élménybeszámolót írt
3
21 éve tag
2003.01.30. 22:58
Sziasztok!

Komolyan érdekelne a túra, kérlek jelezzétek , hogy tudnánk részletekről beszélni. Üdv: Gergely
_yoss
11 élménybeszámolót írt
11
21 éve tag
2003.01.10. 23:49
Kedves Zede!

Azért azt értem, hogy mi az a reklám :))
Csak arról nem volt szó, hogy ez "expedíció jelleggel" történik, meg arról, hogy felvétel készül + beszámolók + tv szereplés...

Így már minden oks ;)

Jó bulit, jó havat, Jószerencsét! :))
_yoss
u.i.: és majd mutassatok sok sok fényképet pls ;)
_yoss
11 élménybeszámolót írt
11
21 éve tag
2003.01.08. 19:00
hell zede!

mint (sajnos) kívülálló érdeklődő kérdezem, hogy a sponzor mire ad pénzt?

szóval hogy lehet, hogy van/nak olyan cég/ek, akik fizetik azt, hogy te kimész szórakozni?

thhhxxx......
_yoss
_yoss
11 élménybeszámolót írt
11
21 éve tag
2003.01.04. 22:43

összesen kb mennyibe kerül egy ilyen kiruccanás?
(mindent beleértve)
_yoss
11 élménybeszámolót írt
11
21 éve tag
2003.01.02. 14:57
hát srácok, én csak egy picike pötty vagyok, de ez kib' jól hangzik!! :))))
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
2002.02.28. 16:09
na, ez tetszik!!!! mindig jo ilyen helyen sizni!!!!

ha nem jon osze neked miert nem probalod a Mount Ebrus?

ott nagyon magasan vannak a dolgok, hiszen az a legmagasbb hegy europaban!!!!! lenyegesen magasabb mint az a pici francia mont blanc ; )

de tenyleg ott vannak sileok, helkopterrel is lehet meg raktrattal... meg lifttel, meg tura cuccal... majusban alitolag nagyon jo a ho es mindent olcso!!!!

de azert uzbegisztan exotikusabb joval!!!

hozzunk ossze egy torok-Iran-Uzbeg turat!!! tutti van ra tamogatas.sponsort....

robi
oster
1 élménybeszámolót írt
1
22 éve tag
2002.02.18. 19:22
Szia!
Én évente 2-3 alkalommal járok Üzbegisztánba. Eddig nem hallottam erről a lehetőségről, de azt tudom, hogy májusig lehet sízni. Barátom, aki elég sok időt tölt kint szokott is ott síelni, bár társaság hiányában nem túl sokat. Szóval, ha legközelebb megyek megérdeklődöm a dolgot.
Oster
Ja, és itt egy nyári üzbég kép is.
xtreme
1 élménybeszámolót írt
1
22 éve tag
2001.12.14. 18:33
Hello,
mit szóltok ehhez? Olvastam, hogy Üzbegisztán a helisí paradicsoma, olcsó helikopterbérlés (kibuherált katonai helik), hatalmas szűz területek, nagy hó, végtelen lejtők...., na meg persze némi háború a déli szomszédoknál. Elég nagy kalandnak tűnik, nem? Arra volnék kíváncsi, hogy valaki próbálta-e már? Vagy tervez-e valaki (rajtam kívül) üzbegisztáni helisízést?
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.