Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Hó Show

ÜZENETEK (130)Időben csökkenő Időben csökkenő
WAndrea
1071 élménybeszámolót írt
1071
22 éve tag
2007.12.13. 11:17
Tegnap részt vettem egy érdekes megbeszélésen, melynek a témája a Hó Show jövője volt. A találkozóra a Hungexpótól kaptam meghívást. Ott voltak a vásár vezetői, szervezői, sajtófőnöke, a legnagyobb kiállítók (sportszerforgalmazók, utazási irodák, nemzeti idegenforgalmi képviseletek) vezetői és a Hó Show szakmai partnerei. A találkozó apropója az volt, hogy a Hó Show 20 ezres látogatottsága csökkenni látszik, és az idei vásáron tapasztaltuk, hogy a szakmai kiállítói kör is szűkült, a korábbi évekhez képest kevesebb utazási iroda és kereskedő állított ki. A Hó Show vezetősége az érdekeltekkel közösen keresi ennek az okait (az egyik fő oknak egyébként jogosan éppen az internetet nevezték meg, de elhangzott a gazdasági helyzet, szokások változása, közlekedési problémák, plazák és multik szerepe, tematikus sportáruházak megjelenése stb) és persze a megoldási lehetőségeket.

Ezzel kapcsolatban várjuk a síelők véleményét is, milyen Hó Show-t szeretnétek a jövőben? Miért érdemes vagy nem érdemes kijönni a Hó Show-ra? Milyen változásoknak örülnétek? Egyáltalán szükség van-e még a mai világban Hó Show-ra? Ha igen, mi teszi számotokra igazán vonzóvá a vásárt? Mit tapasztaltatok az idei vásáron? Mi tetszett és mi nem tetszett? Milyen változtatásokat javasoltok?

Annyit ígérhetek, hogy az itt elhangzó vélemények eljutnak a Hungexpo ill. Hó Show vezetőségéhez.
Agent
1646 élménybeszámolót írt
1646
20 éve tag
2005.11.06. 19:52
Igen, általában vannak leárazások, csak keresni kell.
Kori
15 élménybeszámolót írt
15
19 éve tag
2005.11.06. 15:39
Sziasztok!

Én sígatyót szeretnék venni, és nem tudom, hogy érdemes-e a Hó-shown megtenni ezt. Várható vmi leárazás, vagy a ruházatra is igaz ami fentebb olvesható?THX!
Agent
1646 élménybeszámolót írt
1646
20 éve tag
2005.11.05. 10:02
Hát, sífelszerelést hiperben inkább ne vegyél (legalábbis teszkó-metró és tarsaiban ne), sport hiperben (divex és tsai.) már inkább.

Itt pedig megtalálod a boltokat:
https://sielok.hu/uzletek.htm
Simon
19 élménybeszámolót írt
19
20 éve tag
2005.11.05. 09:12
Szerintetek érdemes a Hó Show-n vásárolni, vagy esetleg tundnátok valami boltot javasolni? A hipermarketek szóba jöhetnek?
garag
15 élménybeszámolót írt
15
18 éve tag
2005.10.25. 09:49
próbált már valak alkudni a hó-shown?
tapasztalatok?
Agent
1646 élménybeszámolót írt
1646
20 éve tag
2005.10.23. 20:21
Hát, meg kell gondolni, persze nem mindenkire érvényes ez az ártartás, de általában elmondható, hogy míg ausztriában már a szezon végén komoly engedmények vannak, itt már láttam két-három éve a raktárban álló új lécet is, aminek az árából méltóztattak 20%-ot engedni.
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2005.10.23. 19:50
Jajj, ez szivatás, azé a tavalyi modelleket nem adhatják ugyan annyiért mint az ideieket! Egyébként a Burtonnál általában vannak olyan deszkák amik belül, technikailag semmit sem változnak, csak a design. Szóval új deszkát, (értsd "dobozos orig") ami ugyan nem idei modell nem fogok kapni leárazva szezon előtt? :( Akkkkkor így érdemesebb 2006ost venni majd ugyan azon az áron? :(
Agent
1646 élménybeszámolót írt
1646
20 éve tag
2005.10.23. 18:05
ÁLtalában kihozzák a tavaly raktáron maradt portékát, csak sajnos magyaros szokás, hogy azokat is az új árukon próbálják meg elsütni, viszont legalábbis raktáron maradt új síléceket láttam tavaly a használt cuccot árulóknál is, töredékáron.
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2005.10.23. 15:47
A Hó Showra az üzletek ki szokták hozni a tavalyi (2005) maradék készletet (boardok), amiktől esetleg alacsonyabb áron próbálnak megszabadulni? Vagy csak a méreg drága 2006 modelleit?
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.