Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Magyarország
Visegrád
síterep infó oldal
ÜZENETEK (2367)Időben csökkenő Időben csökkenő
klaci
2873 élménybeszámolót írt
2873
16 éve tag
2010.12.06. 13:36
"Azt nem tudom, hogy csinálják, de mindíg élő információk vannak a síterepről."

Gazda szeme a jószágon - úgy!
Előzmény: (kócos 96130)
Lacibá
1 élménybeszámolót írt
1
14 éve tag
2010.12.06. 11:10
Szombaton az esti sízés kezdése után találtam egy pár Alpina H2 gyerek sícipőt a pályával szemben, az út széli parkolósávban.
A kölcsönzőben hagytam, a szomorú kárvallott ott megtalálhatja.
Az esti sízés isteni volt, csak a végén tudtuk meg, hogy este tízig tart, ahhoz meg már keveset ebédeltünk...
Gratulálok a személyzet évről-évre javuló, kitartó, minőségi munkájához!
PEDRO
838 élménybeszámolót írt
838
16 éve tag
2010.12.05. 20:26
Én ma nyári gumival jártam meg a hegyet, bár az út valóban tükör jég!
A pályaminőségről csak szuperlativuszokban lehetne beszélni, így hát nem is teszem!
András, várom az új, évszaknanak megfelelő avatárnak valót!
Előzmény: (Roll 96287)
Roll
22 élménybeszámolót írt
22
13 éve tag
2010.12.05. 12:36
Tegnap mi is kipróbáltuk ezt a pályát. Az út olyan jeges volt, hogy a lenti parkolóból én csak a másik irányba tudtam elhagyni a pályát, téli gumi ellenére.

Lenne még hova fejlődni:

- rendes büfé
- komolyabb felvonó (nem ilyen spártai körülményekhez vagyunk szokva)

Pozitívumként a pálya minőségét tudnám említeni, azzal tényleg nem volt baj, és, hogy otthonról 1 óra távolságra van.
noemi0808
2 élménybeszámolót írt
2
13 éve tag
2010.12.05. 08:25
12.04. Esti síelés szuper volt! Mindkét felvonó üzemelt, sorban állás nuku, folyamatos síelés. Ami gáz, az a pályához vezető út. A parkolóknál merő jég az egész, korcsolyát is vihetsz! Hajrá Visegrád!
PEDRO
838 élménybeszámolót írt
838
16 éve tag
2010.12.04. 19:18
Kár! Viszont esti sízésre én is veszek bérletet! Járhatnánk együtt! Epres!
PEDRO
838 élménybeszámolót írt
838
16 éve tag
2010.12.04. 18:53
Gyula, holnap nem jöttök?
kócos
1234 élménybeszámolót írt
1234
19 éve tag
2010.12.04. 18:39
Azt nem tudom, hogy csinálják, de mindíg élő információk vannak a síterepről. Átalakítás alatt van a honlapjuk, de a 3 Webkamera és a fórum bejegyzései biztos támpontot adnak a pillanatnyi állásról és úgy tűnik csuszkálni is lehet.
Mil
800 élménybeszámolót írt
800
17 éve tag
2010.12.03. 11:30
Visegrád 2010 December 3. péntek, webkameraképek.

A met.hu előrejelzése szombatra: Budapesten derült idő várható, -3/-9 fok.

Szép az élet!
Visegrad-2010-December-3-1.jpg
Visegrad-2010-December-3-2.jpg
Visegrad-2010-December-3-3.jpg
Gutbrod András
131 élménybeszámolót írt
131
21 éve tag
2010.12.02. 16:36
Magáért beszél (hó, felvonók, kezelt pályák, büfé, kölcsönző):
http://www.visegradsipalya.hu/webcam/index.html

Mi hiányzik még a pályáról?
....mára bezártunk...

--
Gutbrod András
takisi
75 élménybeszámolót írt
75
17 éve tag
2010.12.01. 17:51
Gratulálunk a nyitáshoz!!
Ez még csak a kezdet reméljük az idén nagy szezonnak leszünk kis gazdái!!

Üdv:
Gyuri/sioktató/ Eplényből
Visegrád - Nagyvillám
848 élménybeszámolót írt
848
14 éve tag
2010.12.01. 16:52
Kedves sí és snowboardos barátaink!

Sikeres szezonkezdeten vagyunk túl, még engem is meglepett a péntek délutáni kellemes napsütés után a szombat reggeli hóréteg vastagsága, amiben természetesen gyepsíelésre, műanyagpályás síelésre persze esély sem volt.

Annál inkább a freeride síelésre. Szokás szerint Szivák András (törzsgárda sí és gyepsízőnk) avatta fel a pályát, kurjongatva húzta az első íveket a 20 cm-es friss hóba. Nem sokáig maradt egyedül, mert sorra jöttek a gyorsan reagálók, így újabb és újabb íveket rajzoltak a még megmaradt szűz pályába. Minél többen jöttek, annál gyorsabb lett a pálya, kis versenyzőink (Bazsi és Miki) beüzemelték az ugratókat majd, Fetzer Robi elkezdett a 2/A pályán oktatni, így ott is beindult az élet. Hamarosan már 2 felvonónk üzemelt. Vasárnapra jól kifagyott a pálya, így már reggeltől jó körülmények fogadták a szép számmal hozzánk látogatókat. Mintegy 150-en élvezhették a hazai rendkívüli szezonkezdetet, működött a síkölcsönző az oktatás és jól fogyott az ajándék tea is.

Az arcokat figyelve, azt hiszem sikeres szezonnyitó hétvégét zártunk, mindenki mosolygott és néhányan komolyan meglepődtek a szezonnyitó 500 ft-os bérlet, valamint kölcsönző áron. Úgy érzem érdemes volt ezért gyorsan összekapni magunkat. Sajnos vasárnap éjszaka jelentős mennyiségű eső áztatta a pályát, így hétfőn már nem tudtunk kinyitni, de mint a kamerákon is látható (vasárnap 300-ról 3000-re nőtt a kamerát nézők száma!!), maradt még hó a pályán és az ki is fagyott az elmúlt éjszaka.

És akkor a hosszú bevezető után a csattanó, ma déltől hirtelen leesett 10 cm hó és minimális fagyott eső, így éjszaka megtapossuk a síszánnal a pályát, nyitás holnap reggel 9-kor.

Lesz esti sízés is, hacsak a beérkező front nem mossa el a pályát. Eddig szerencsénk volt, remélem most is havat fogunk még kapni. Az estére érkezők figyeljék a kamerákat, vagy hívjanak biztonságképpen a pálya mobil számán (20/9590213).

Hogy meddig leszünk nyitva? Talán hétvégéig kitart a hó és szombat éjszaka esély van hóágyúzásra is. Remélem a jövő hétre jósolt felmelegedés csak rossz tréfa és meg sem állunk márciusig. Azért biztos ami biztos mindenkit arra bíztatok használja ki ezt a rendkívüli lehetőséget.

Jó készülődést mindenkinek!

Üdv! Gutbrod Rezső síoktató, üzemeltető
Bencee
29 élménybeszámolót írt
29
16 éve tag
2010.11.28. 15:31
Gratulálunk az első csúszáshoz! :)
Kellőképp irigyek vagyunk :)
Sok sporttárs volt?
Rafácz Zoltán
4 élménybeszámolót írt
4
14 éve tag
2010.11.28. 12:03
Az elsők között érkeztünk Visegrádra. Fantasztikus élmény fogadott: 20-25 cm friss szűz hó és napsütés. Nagyon jól éreztük magunkat. Gratulálunk a sikeres szezonnyitáshoz.
kócos
1234 élménybeszámolót írt
1234
19 éve tag
2010.11.27. 11:21
Gratulálok az idénykezdéshez!
Visegrád - Nagyvillám
848 élménybeszámolót írt
848
14 éve tag
2010.11.26. 04:40
Kedves sí és snowboardos barátaink!

Elnézést, már régen nem jelentkeztem, mentségünkre legyen mondva, ez a biztos jele annak, hogy gőzerővel készülünk a havas szezonra. Sajnos bizonyos munkákat nem lehet nyáron elvégezni, és a kollégák többsége akkor mással van elfoglalva, így marad ez az időszak.

Mint tudjátok nálunk szinte nincs megállás, a gyepsí és műanyagpályánk szinte az egész évben nyitva volt, azért a fő attrakciónk mégis a tél. Mivel most már szinte órák múlva itt az első havazás, szeretnénk egy kis meglepetéssel szolgálni, (bár a honlapot rendszeresen látogatók a fórumon keresztül már értesülhettek róla)

Tehát gyepsí szezonzárásként, és várhatóan téli szezonnyitásként, az idei első havat kihasználva szombaton mindenkit várunk szeretettel a sípályán egy kis csúszkálásra 10 órától kifulladásig. Amennyiben nem lesz elegendő hó akkor sem kell aggódni hiszen működik még a 70 m hosszú műanyag pályánk, ami szintén fehér színű, valamint a gyepsík szintén rendelkezésre állnak. Itt az igazi összehasonlításra az alkalom!

A pályák és felvonók 500 Ft/fő, gyepsí vagy síléc korlátozott számban 500 Ft/db jelképes áron vehetők igénybe. Egy forró teára mindenkit vendégül látunk. Ha bizonytalan vagy a nyitva tartást illetően, indulás előtt hívj a pálya mobil számán (20/9590213)

Az idei fejlesztésekről hamarosan részletes tájékoztatást adunk, több szolgáltatásokkal kapcsolatos meglepetés is vár idén a hozzánk látogatókra. Persze a szombati látogatók erről előbb fognak értesülni, nekik eskü alatt kell megígérniük, hogy minden ismerősüknek el fogják mondani.

Mindenkinek jó télvárást! Üdv! Gutbrod Rezső síoktató, üzemeltető https://www.visegradsipalya.hu
klaci
2873 élménybeszámolót írt
2873
16 éve tag
2010.11.15. 09:10
Jó kis "havunk" volt tegnap. Hozzá a hangulatos esti fényár, szóval klassz volt...
klaci
2873 élménybeszámolót írt
2873
16 éve tag
2010.11.08. 10:08
Akkor most már inkább NE is jöjjön, aki eddig nem jött, mi meg majd óvatosan adjuk elő...
Az elmúlt 2 vasárnap én pl. nagyon kíméltem a füvet, ez meg is látszott tegnap...
:-)
Előzmény: (PEDRO 92694)
PEDRO
838 élménybeszámolót írt
838
16 éve tag
2010.11.07. 22:00
Aki szeretne jönni gyepsízésre, kapja össze magát, mert már csak egy-két alkalom van hátra, a fű lassan befejezi életciklusát idénre!
klaci
2873 élménybeszámolót írt
2873
16 éve tag
2010.10.11. 09:49
Szuper volt a nyílt hétvége, aki ott volt tanusíthatja.
Voltak új próbálkozók is szép számmal, reméljük közülük páran visszatérőkké válnak...
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.