Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Magyarország
Visegrád
síterep infó oldal
ÜZENETEK (2367)Időben csökkenő Időben csökkenő
klaci
2873 élménybeszámolót írt
2873
16 éve tag
2010.10.08. 08:33
... és szóba is állnánk veled, ha egyszer kijönnél végre!!!
:-)
Előzmény: (Szab 90461)
PEDRO
838 élménybeszámolót írt
838
16 éve tag
2010.10.07. 21:04
:)))) !
Előzmény: (Szab 90461)
Szab
2070 élménybeszámolót írt
2070
18 éve tag
2010.10.07. 20:16
- lelkesek vagytok
- fiatalosak,
- szépek
- és okosak is egyben...:)
Előzmény: (PEDRO 90452)
PEDRO
838 élménybeszámolót írt
838
16 éve tag
2010.10.07. 17:54
És mire jutottál? Szívesen olvasnánk a véleményedet.
Előzmény: (Szab 90409)
Visegrád - Nagyvillám
848 élménybeszámolót írt
848
14 éve tag
2010.09.29. 12:14
Kedves sí és snowboardos barátaink!

Október 9-10-i hétvégén nyílt napokat tartunk a Nagyvillám sípályán a Visegrád Síiskolában, ahol ki lehet próbálni a gyepsít, mountain boardot és síléccel, snowboarddal a műanyag pályát is. Aki akarja, így össze tudja majd közvetlenül hasonlítani a mozgásokat. A felvonó és a pályahasználat ingyenes lesz! A felszerelések mellett lehet majd mtb kerékpárokat és nordic walking botokat is kölcsönözni. Mindkét nap 10-18 óráig várjuk az érdeklődőket, ahol egyben jelentkezni is lehet majd az induló tanfolyamokra. A tavalyi tapasztalatokból kiindulva elsősorban a hétvégi intenzív tanfolyamokra koncentrálunk, egy Visegrádon eltöltött hétvége alatt ugyanis, sok más lehetőség mellett, meg is lehet tanulni síelni illetve boardozni. A sípálya mellett kedvező áron ajánlunk faházas szállást, de természetesen a tanfolyam akár két hétvégi napra is bontható.

És, hogy miért is különleges ez a lehetőség?

Mert gyönyörű környezetben, kristálytiszta levegőn, igazi sípályán lehet az első lépéseket megtenni. A télinél kedvezőbb áron megszerzett tudást aztán a hóágyúzott visegrádi pályán már élesben tesztelheted, illetve tovább csiszolhatod, így már nyugodtan indulhatsz bármely havas lejtő meghódítására.

Várunk mindenkit szeretettel, remélem sokan éltek majd ezzel a lehetőséggel!

Üdv! Gutbrod Rezső Visegrád Síiskola vezetője
https://www.visegradsipalya.hu mobil:20/9590213
Visegrád - Nagyvillám
848 élménybeszámolót írt
848
14 éve tag
2010.09.20. 22:32
Sziasztok!

Ismét ideális idő, kiváló fűviszonyok voltak vasárnap. Ez már már hagyomány, hogy a heti rossz időt egy kíváló vasárnapi rollkás idő zárja.
Remélem kitart ez így novemberig, aztán jöhetnek a hóakadályok, ilyen felkészüléssel az sem jelenthet gondot.

Emberek mire vártok? Gyepsíre fel! Ideális fűviszonyokkal és mellesleg csodálatos panorámával várunk benneteket.

További információ, képek videók https://www.visegradsipalya.hu

Üdv! Gutbrod Rezső Nagyvillám Gyepsí Csapat
klaci
2873 élménybeszámolót írt
2873
16 éve tag
2010.09.06. 09:19
Tegnap kiváló időjárási és pálya viszonyok közepette kezdetét vette az őszi gyepsí szezon!
Gyertek minél többen, érdemes...
Visegrád - Nagyvillám
848 élménybeszámolót írt
848
14 éve tag
2010.08.29. 09:09
Sziasztok!

Jó hír, hogy a pálya kaszálása megtörtént. Az időjárás is kezdi őszies arcát mutatni, gőzerővel készülünk a jövő hétvégi gyepsí megnyitóra (szept. 5.). Részletek később hírlevélben is.

Az ősz közeledtével az előrelátók már a télre készülnek mégpedig gyepsível. Aki az első lépéseket készül megtenni, amit természetesen gyepsível is lehet, annak alternatíva a szeptember végén nyitó műanyag pályás sí és sb oktatásunk (Visegrád Síiskola). Hab a tortán, hogy aki esetleg még nem síelni készül azoknak profi Focus és Univega mtb kerékpárokat is adunk bérbe, de egyszerűen futni vagy sétálni is lehet ebben a gyönyörű környezetben (lehet nordic walking botot is kölcsönözni)

Mindenkinek jó készülődést!

Üdv! Gutbrod Rezső Visegrád Síiskola vezető oktató
https://www.visegradsipalya.hu
klaci
2873 élménybeszámolót írt
2873
16 éve tag
2010.06.21. 09:02
A fű lekaszálva, a talaj szuper!
A nyári szárazság beálltáig mindenképp érdemes jönni!!!
klaci
2873 élménybeszámolót írt
2873
16 éve tag
2010.05.20. 08:48
Tegnap is nagyon jót gyepsíeltünk!
Igaz, a fű kicsit megnőtt, de a talaj ideálisan puha.
Aki szeretné kipróbálni, most érdemes.
Higgyétek el, nagyon jó buli...
Visegrád - Nagyvillám
848 élménybeszámolót írt
848
14 éve tag
2010.05.06. 22:24
Sziasztok!

Már 3 hete lehet újra gyepsíelni Visegrádon!

Ezen a héten végre rendesen beázott a Nagy-Villám hegy, így ideális körülményekkel vár benneteket kedvenc téli pályátok immáron zöldbe öltözve madárdallal fűszerezve. Igaz a fű is nő rendesen, de még lehet egyet csúszni az első kaszálás előtt.

Az árak változatlanok, első próbálkozóknak 30%-os kedvezmény, rendszeres edzésekhez bérlet váltható. Ha tudsz hozzál sícipőt, botot és pl. görkoris védőfelszerelést.

Várunk mindenkit szeretettel vasárnap du 2-től a hegyen! Van edzésünk szerda 17-20 óráig is.

Üdv! Gutbrod Rezső sí és gyepsí oktató, üzemeltető
klaci
2873 élménybeszámolót írt
2873
16 éve tag
2010.04.26. 11:49
Gyere bátran, úgy néz ki maradtak a tavalyi árak.
Felvonó 2.000, gyepsí 1.000 Ft alkalmanként, ami 4 órát jelent.
Ha megtetszik, van 10 alkalmas felvonó bérlet 15.000 Ft-ért.
Cipőt/botot és védőfelszerelést is lehet bérelni, talán 500-500 Ft, de ebben bizonytalan vagyok. De cipő és bot amúgy is van a síelőknek, kérdés csupán a védőfelszerelés (sisak, könyök-, térdvédő)...
A tegnapi szezonnyitás remek környezetben, jó hangulatban telt...
Voltunk jó páran, de van még hely... :-)

A nyári honlapon még dolgozik a mester (Gutbrod András)...
Előzmény: (gyepál 88960)
gyepál
125 élménybeszámolót írt
125
18 éve tag
2010.04.23. 13:29
Remélem az árak is lassan felkerülnek a honlapra, egyszer szívesen kipróbálnám ezt a gyepsít.
klaci
2873 élménybeszámolót írt
2873
16 éve tag
2010.04.22. 08:27
Vasárnap 14:00-kor megkezdődik a gyepsí szezon!

:-)))
:-)))
:-)))
Visegrád - Nagyvillám
848 élménybeszámolót írt
848
14 éve tag
2010.03.16. 23:20
Kedves Máté Nóra!

Sajnálom, hogy a szezon lezárása után, a szinte csodaszámban menő újranyitásaink vége ez az esemény lett. Sokáig azon gondolkodtam, hogy van e még értelme újra kinyitni a pályát, vagy a hivatalos zárás után már nincs ilyen kötelezettségünk.

Igen is van!

Sokan ugyanis ezen a hétvégén is megelégedésre vették igénybe szolgáltatásunkat, ami szerintem az előzetes tájékoztatásunknak és a március közepi lehetőségeknek megfelelő volt 250 méterrel a tengerszint felett. Szerintem a hétvégihez képest mintegy 50%-os árral sem kellett szégyenkeznünk, sőt rendszeres vendégeink ingyenességet is kaptak az előző hétvégi újranyitáson.

Mivel alapszabály, hogy a vevőnek mindig igaza van, nem szeretném cáfolni semmiben az ott történteket.

Azért annyit még kritikaként megemlíthetett volna írásában, hogy még sok minden mellett a pálya rossz állapotát is erősen kifogásolta a helyszínen, amit a hétvégi két éjszakai eső után remélem nem az üzemeltetőnek szeretne felróni, csak a megfelelő tájékozódás hiányának.

Fentiek után is várjuk lehetőleg jobb körülmények között ismét Visegrádon, és hogy ne kelljen egy bérletet felváltva használniuk, címe megküldésével eljuttatjuk Önnek az "elhallgatott" menetes bérletünk egy példányát meghívó gyanánt.

Síelős barátsággal! Gutbrod Rezső síoktató, üzemeltető
Máté Nóra
1 élménybeszámolót írt
1
14 éve tag
2010.03.16. 12:48
Kedves Síelők,
sajnos én csak egy nagyon kellemetlen tapasztalatot tudok megosztani. A csütörtöki havazáson fellelkesülve támadt az az ötletem, hogy ha már úgyis Vácott vagyunk a márc. 15-i hosszú hétvégén, milyen jó lenne egy kis síeléssel összekötni ezt.

Megnéztem az interneten a visegrádi hóhelyzetet, feljegyeztem a telefonszámot, még vasárnap délelőtt is telefonáltam, hogy ugye lehet síelni ott egész nap. Igen, lehet, egy pálya nyitva van. Mondtam, hogy indulunk. Odaérünk, egy lélek se. Megint telefon. Ennek hatására a felvonókezelő bő félóra múlva megjelenik. Kicsit bosszús, hogy állítólag a neten megjelent előző este, hogy délelőtt még kinyitnak, a délután függőben, miért nem olvastam. Akit hívogattam, az Ausztriában van, nincs képben (?!).

Ragaszkodik a 2000 Ft / felnőtt tarifához, hiába mondom, hogy csak 1-2 óráig maradunk. Ezért úgy döntünk, hogy csak én síelek a 2 gyerekkel, a barátnőm lemond a síelésről ennek hallatán. Később tudom meg, hogy létezik 10 alkalmas bérlet 2500 Ft-ért, amit mindketten használhattunk volna.

A felvonókezelő miután bekapcsolta a felvonót és beszedte a 2000 Ft-ot, ELMEGY !!!

Mi maradunk, a 2 gyerekkel, időnként kiesünk, időnként elesünk a tetején főleg, egymásra csúsznak a léceink. A felvonókezelő helyett a barátunk segít, hogy gyerekkel együtt el tudjunk indulni egyáltalán ezzel a kissé balesetveszélyes tolókaros felvonóval.

Ezt a "síelést" egy órán belül abbahagyjuk, pedig a hóhelyzet még lehetővé tenné, hogy egy kicsit csúszkáljunk a gyerekekkel. A végén megjelenik a felvonókezelő, és amikor kérdőre vonom, a következőket mondja:

1. a 10 alkalmas lehetőséget azért nem mondta, mert szerinte a barátnőm amúgysem akart síelni (?!!)

2. azért hagyott ott minket, mert ellenséges volt a stílusom (?!!) (neki az a dolga, hogy ott legyen, szimpátiától függetlenül, ő a felelős a balesetmentes üzemeltetésért!)

Egyébként: a bérletárak miért nincsenek kiírva? a honlapon szerepelnek, de bevallom, nem számítottam rá, hogy ennek is előre utána kell nézni, mert a helyszínen elhallgatják a lehetőségeket.

E tapasztalatok alapján úgy gondolom, hogy Visegrádra többet nem megyek síelni.
Szab
2070 élménybeszámolót írt
2070
18 éve tag
2010.03.11. 16:40
Úgy látom nincs sorban állás.
Előzmény: (Mil 87224)
Mil
800 élménybeszámolót írt
800
17 éve tag
2010.03.11. 13:31
Visegrád, 2010 március 11.
Visegrad-2010-marcius-11.jpg
Visegrád - Nagyvillám
848 élménybeszámolót írt
848
14 éve tag
2010.03.11. 12:24
Kedves sí és snowboardos barátaink!

Itt a márciusi hó a visegrádi gleccseren!

Úgy döntöttünk nem várjuk meg míg elolvad, és holnap reggel 9-kor kinyitjuk az 1/a pályánkat, ahol jelentős felületen még megmaradt a régi hó is. Várhatóan persze lesznek kopott foltok a használattól, mivel a leesett és a várható hóréteg nem túl vastag (5-6 cm), de füves alapunk miatt nem lehet gond a lécekkel, valamint azokat ki is lehet esetleg kerülni. Addig üzemelünk folyamatosan reggel 9-től este 9-ig, amíg alkalmas a síelésre a pálya.

Tekintettel a szezon végi helyzetre, az ünnepi hétvégén hétfői extra kedvezményes árakon lehet igénybe venni a pályákat (igény esetén a 2/a félútig is nyitva lesz). A baby pályán már nem fog működni a felvonó.

Nyitva lesz a síiskola, kölcsönző és természetesen a büfé is.

Várunk mindenkit szeretettel egy kis márciusi csúszkálásra a gyönyörű Visegrádon!

Üdv! Gutbrod Rezső síoktató üzemeltető
info: https://www.visegradsipalya.hu
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.