Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Fórum átrendezés

ÜZENETEK (78)Időben csökkenő Időben csökkenő
mitro
1153 élménybeszámolót írt
1153
16 éve tag
2012.01.04. 19:33
Én is töröltem, amint aktualitását vesztette.
Előzmény: (Bukfenc 129449)
Bukfenc
547 élménybeszámolót írt
547
15 éve tag
2012.01.04. 19:23
Én töröltem a már nem aktuális Útitárskereső bejegyzésemet.
Jó lenne, ha azok is megtennék akiknek a keresés aktualitása megszünt!!! Nem lenne tele ez a rész csupa avétos dologgal!
WAndrea
1070 élménybeszámolót írt
1070
22 éve tag
2011.06.20. 06:52
Ez így van! Annyi csak a kérésünk, hogy arra figyeljetek, a szakmai topikok és síterep fórumok ne híguljanak fel "offtopic" beszélgetésekkel.

Eddig nem volt a fórumban Társalgó rész, mostmár van, a kötetlen beszélgetéseknek tehát lett helye, mivel volt erre igény. Az is igaz, hogy aki ebbe nem akar bekapcsolódni az nem teker oda és kész.
Előzmény: (maci-laci 119943)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
2011.06.19. 22:24
Nem volt abban a biliben semmi!

Csabor aki nem sz@rozik
Előzmény: (AAron 119944)
AAron
2621 élménybeszámolót írt
2621
16 éve tag
2011.06.19. 21:52
Én borítottam ki a bilit?
:)
Nagyszerű
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2011.06.19. 20:48
A "csendes" többség azért tud érdemleges naprakész információhoz jutni/olvasni legyen az utazás, szállás, időjárás,pályák minősége, felszerelés, hütte stb mert a "hangos" kisebbség megosztja velük.
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
2011.06.19. 20:14
Szerintem nem érdemes indulatoskodni. A fórum a szakmai részeken kívül mindig is a könnyed beszélgetések terepe is volt. A fórum tagolása biztosítja, hogy mindenki azt néz meg amit akar. Ha valaki nem szeret off topicot olvasni, az ne töltse vele a drága idejét. Próbálja energiáját arra fordítani, hogy egyedül legyen a sípályán, mert bizonyára ott is zavarják mások. A szerkesztőség pedig döntés alapján tud fazont szabni a fórumnak is.
Kicsit zavar, ha valaki a többség nevében ír. Én nem tudom hova tartozom, de kérem jelentkezzen az akitől hozzájárulást kértek, hogy nevükben nyilatkozzanak! Kicsit "vonalas" az egész.

Csabor aki a maga nevében szokott írni
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2011.06.19. 10:56
Bocsánat Andrea, nem akartam indulatos lenni. Bocsánat a gyökerezésért is!

Egyszerűen azt nem tudom felfogni, hogy itt egy jól felépített fórum, rengeteg hasznos információval, és egyesek kritizálják azokat, akik aktívan használják...
Előzmény: (WAndrea 119933)
pokmalac1
403 élménybeszámolót írt
403
14 éve tag
2011.06.19. 10:36
A "csendes többség"-nek! (bár ők most úgy sem olvassák a sihu-t). A rádióban, ha nem olyan zene szól, ami tetszik, keresel másik adót, ha fél óra után az összes frekvenciát végigkeresve még mindig semmi érdekeset nem találtál, akkor kikapcsolod a rádiót. (Gyk: ha egy topik nem érdekel, akkor azt nem kell olvasni).
Előzmény: (WAndrea 119933)
WAndrea
1070 élménybeszámolót írt
1070
22 éve tag
2011.06.19. 07:57
Nem tudom, miért vagytok indulatosak.
A fórum alapvetően nem változott, nem töröltünk semmit, a rendezést pedig minden szezon után meg szoktuk csinálni, mert szaporodnak a témák. Az idei szezonban tényleg sok volt az offtopic "chat". (ld. Ágyaspálinka topik 1850 hozzászólással!) Mi örülünk, ha bővül a site-on öszejött baráti társaság, ezért is hoztuk létre a Társalgó részt, hogy a bulis, alkoholos stb. témákról is lehessen valahol szabadon beszélgetni, a szaktopikokon kívül.

Akit Gyökérnek nevezel, szintén aktív fórumozó, de csak akkor ír, ha van síelős témában mondanivalója, és ahogy Ti is, ő is nagyon sok hasznos tartalommal járult hozzá az oldalhoz.

Ez a fórum mindig egy békés hely volt, ne bántsátok egymást - és minket sem - feleslegesen.
Előzmény: (huligan 119932)
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2011.06.18. 22:56
A "csendes többség" nevében...

Írd meg neki légy szíves Andrea, hogy: Te nem a csendes többség vagy, hanem egy balf@sz outsider...

A logikus gondolkodású ember a sihún minden információt megtalál, amire szüksége van! Erre ide jön a Gyökér, ingyen és bérmentve olvassa az Ti pénzetekből létrehozott és a Mi tartalmunkkal feltöltött szájtot, és ugat...

Na pont az ilyen (nem merek ide olyan jelzőt írni, amit szeretnék) peonokra nincs senkinek szüksége. Hidd el Nektek se!

Egyébként igazat adok Nektek abban, hogy úgy struktúráljátok a fórumot, ahogy akarjátok. Leírásod szerint indokolt, de ezekkel a mínuszokkal, csak a klikk ráta miatt nem foglalkoznék!

Röviden ennyi! Bontok egy sört!
Előzmény: (WAndrea 119930)
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2011.06.18. 22:00
Ok értem. Végül is a ti oldalatok.

update...

A többit inkább visszatöröltem. Nem ér ennyit nekem az egész.
Tanácsokat,beszámolót, segítséget én speciel nem írok többet.
Előzmény: (WAndrea 119930)
WAndrea
1070 élménybeszámolót írt
1070
22 éve tag
2011.06.18. 21:46
Kedves Minerel!
Nem igazán értem, amit írsz. Miért söpörnénk ki a jobbnál jobb témákat Ausztria alól??? Soha nem tennénk ilyet.

Megpróbálom leírni az álláspontunkat a fórum átrendezésekről. Arra kérlek, értsétek meg, hogy a sielok.hu látogatóinak nagyobb hányada nem regisztrál, nem ír fórumba, csak olvassa az oldalt. (A site alján mindig látszik, hogy hány vendég és hány regisztrált látogató van itt éppen.) Az olvasók azért jönnek fel, hogy gyorsan tájékozódjanak, ez csak egy jól és logikusan rendezett fórumban tud megvalósulni. Nekünk az ő érdekeiket is ugyanúgy figyelembe kell vennünk, mint a naponta itt egymással beszélgető törzsfórumozókét. Nem könnyű egyensúlyt teremteni, de muszáj megpróbálnunk.

Idéznék egy emailt, ami pár hete a szerkesztőségbe érkezett, és amihez hasonlót egyébként többet is kaptunk. A fórumba az illető nem merte beírni, mert előre látta az ellen-reakciókat, de én felvállalom, hogy ezzel egyetértek.

---
"Az utóbbi időszakban erőteljesen az off topicban koncentrálódnak a hozzászólások, ami a síeléshez sok esetben nem, vagy csak "szódával" köthetőek.
Egy kívülálló számára ezek java része teljesen érdektelen hozzászólás (tudom az "insiderek" számára nem). Aki feljön és beleolvas a fórumra az nem feltétlen csetszerű "magánbeszélgetésekre" kíváncsi.
Lassan kezd az egész olyanná válni, mint néhány indexes fórum, pl. Utazás Horvátországba.
X Horvátországba szeretne utazni, felmegy a fórumra, hogy beszámolókat, képeket talál nyaralásokról, szállásokról, városokról, tájakról és ezzel kapcsolódó eszmefuttatásokat. Ehelyett sokszor azt látja, hogy Karakószörcsögön milyen y törzsfórumozó kertje, vagy éppen ma mit főznek és esznek-isznak kis házukban.
Még szerencse, hogy a sielok.hun tagolás van, bár a főoldali fórum boxban így is sokszor sajnos az off topicok vannak túlsúlyban (pl. az alkoholos topic).

A "csendes többség" nevében"
---
Előzmény: (minerel 119929)
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2011.06.18. 20:48
hmmm aztán majd ahhoz az új topikhoz szoknak az emberek ahol majd a szezon végeztével megint csevegnek, bringáznak, kirándulnak és megint megy a levesbe aztán a rákövetkező szezonban ismét nyitni kell egy újat?
Egy kicsit már túlkurbináljátok ezt a fórum átrendezősdit és csak a fórumot használok érdekei nincsenek nézve.
Egyébként ne felejtsétek ki Ausztria topik söprését se.
"Szálláshelyek, mobil praid, 5legjobb síterepek, hol nincs tömeg. Eladó hotel stb. van még pár hasonló." ezek is mind "csak" csevegések.
Előzmény: (WAndrea 119928)
WAndrea
1070 élménybeszámolót írt
1070
22 éve tag
2011.06.18. 20:05
Szia Áron!

Azért lóg ki az Útitárskeresőből, mert már 169 üzenet van a topikban és a tematika tavasztól átment csevegőbe (főzőfesztivál, tekerés, sörözés, időjárás stb.), ami itt jól elfér a baráti társaság társalgó témái között. Ha újabb közös utat szerveztek télen, akkor érdemes lesz új topikot nyitni az Útitárskereső alatt, mert ennyit egy új látogató soha nem fog tudni visszaolvasni.
Előzmény: (AAron 119923)
AAron
2621 élménybeszámolót írt
2621
16 éve tag
2011.06.17. 18:11
A "Sörapu Tours" miért került ki a Utitárs kereső topikból ?

Köszönettel
klaci
2873 élménybeszámolót írt
2873
16 éve tag
2011.06.07. 13:52
Szerintem is jó ötlet és jó megvalósítás...
Előzmény: (csabor 119777)
WAndrea
1070 élménybeszámolót írt
1070
22 éve tag
2011.06.07. 13:35
Új igen:)
A rovatok elérését szerettük volna javítani.
Erre utaltam az előző beírásom végén, és közben elkészült!
Előzmény: (csabor 119777)
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
2011.06.07. 13:33
Csak én vagyok figyelmetlen, vagy új a legördülő menű a felső részen?
Nekem tetszik, használni fogom.

Csabor fórumozó (érdekes, hogy ezt eddig nem írtam alá)
WAndrea
1070 élménybeszámolót írt
1070
22 éve tag
2011.06.07. 09:25
Sok javaslat jött a nemhavas sportok témakör elnevezésére, de egyik sem tetszett igazán mindenkinek, végül Péter szörfös beírása adta az ötletet: legyen "síelést kiegészítő sportok" - ez lett a nyári sportos fórumunk neve. Úgy tűnik, ez bevált.
https://sielok.hu/forum/viewforum.php?l=44

Azóta folytattuk a fórum rendezését. Létrehoztunk a fórum alján egy Társalgó szekciót, és az egyéb témák alól ide helyeztük át a csevegős topikokat, amiben nem feltétlenül a téli sportokról van szó, pl. oxigényes víz, valamint ide kerültek a fórumozók számára szervezett találkozók topikjai is, jól áttekinthetően:
https://sielok.hu/forum/viewforum.php?l=48
Ezekben a témákban lazább lesz a moderáció, ezért kötetlen.
A témakör elnevezés itt is rugalmas, ha van bárkinek találóbb elnevezésre ötlete, akkor várjuk.

Hamarosan további navigációt segítő változások lesznek a főmenüben is. Dolgozunk rajta.
Előzmény: (maci-laci 119449)
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.