Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Magyar üzemeltetésű szálláshelyek: pozitív tapasztalatok!

ÜZENETEK (54)Időben csökkenő Időben csökkenő
Pamacs
5 élménybeszámolót írt
5
13 éve tag
2011.01.04. 20:52
Sziasztok! Én is ismerek egy magyar üzemeltetésű 3***-os szállodát! Planneralmon a Plannerhof nevezetű szálloda. Mi minden évben itt töltjük a téli szabadságunkat. Közvetlen pályaszállás, az ételek nagyon finomak voltak, a személyzet, is nagyon közvetlen és segítőkész. És mindez egy nagyon kis meghitt településen van. Én mindenkinek csak ajánlani tudom!
https://sielok.hu/szallas/landgut/

Üdv: Mindenkinek!
keller01
17 élménybeszámolót írt
17
13 éve tag
2010.09.08. 12:54
Sziasztok!

Két éve voltunk a férjemmel Lungau régióban Mariapfarron a Berghotelben. Magyar tulajdonos házaspár. Nagyon kedvesek, a reggeli és a vacsora is isteni. A lányuk síoktató a Fanninbergen ,ami kb 5 perc kocsival a háztól. De ott van a Grosseck (kedvenc), Aineck, Katschberg, mind max. 10 percre + akinek nem elég 20 km. Obertauern.
időnként csinálnak olyan akciókat, amikor síbérlet is van az árban.
Jó hely, biztos hogy visszamegyünk.
spyder01
13 élménybeszámolót írt
13
16 éve tag
2010.04.11. 18:56
Sziasztok!

Präbichl-ben több magyarok által üzemeltetett szálláshely van, a praebichl.hu honlapon közvetve mindegyik elérhető. Személyes tapasztalatom és az üzenőfaluk tanulsága szerint is a vendégek nagy része elégedettnek tűnik. Az egész síterep nem egy luxushely, de nagyon jó az elérhetősége, olcsók a szállások, kevés a sorbanállás (szinte semmi), jók a pályák és nyáron is nagy a sportélet és a többi terephez képest nem zárnak be a szálláshelyek.
Christína
31 élménybeszámolót írt
31
14 éve tag
2010.03.31. 22:09
Mariazell: Goldene Krone Hotel.

3 csillagos szálloda Mariazell központjában a felvonótól 100 m-re. A reggelijük vetekszik egy 5 csillagos szálloda színvonalával. Kedvesek, figyelmesek, vendégszeretők. Többszörös visszajáró vendégek vagyunk.

Igaz mi 25 km-rel odébbb Annabergen síelünk, de mindig itt szállunk meg.
perge
32 élménybeszámolót írt
32
15 éve tag
2010.03.15. 00:35
Praeblich Ausztria, aki volt már a Hotel Bahnhofban tudja miről beszélek, jó árak, baráti hangulat, olcsó oktatás, figyelem és vendégszeretet 100 m-re a pályától...
Viri
715 élménybeszámolót írt
715
20 éve tag
2010.03.14. 17:16
Üdv Fischer a topik élretöréséért!

Sokat kalandozhattál a hátsóbb régióban, hogy rátalálj erre a topicra. Két évnek kellett eltelnie, hogy valaki beírjon, de jól tetted, mert így legalább én is visszataláltam.

Meg is ragadom az alkalmat és megosztanék egy infót magyarok által üzemeltetett szállodáról.

Nos ez pedig nem más, mint a mariazelli Magnus Klause, ahol sítáborunk szállása volt. Nagyon kedves, segítőkész a személyzet, ízletes és kiadós a kaja. Azt tudni kell, hogy két relációban értékesítik a szobákat.

1. a Car Tour szervezésében (az idén 48 helyük volt)
2. egyéni foglalás útján.

A kettő közti különbség az étkeztetésben, no meg persze az árban van. A Car Tour csoportok a félpanziós menü rendszerben vannak ellátva, az egyéniek svédasztalos reggeli, és természetesen nem a menü vacsora.

Egy példa a segítőkészségre, figyelmességükre.

Ugye általában iskolás csoportoknál a lányok és fiúk, valamint a családok aránya sosem passzol a szobatükörhöz. Elég sokat kell vele sakkozni, amíg mindenkinek jó lesz (ha valaki vitt már csoportot jól ismerheti a problémát).
Nos ez történt nálunk is. A szállodában csak 2 és 4 ágyas szobák vannak. Nekünk viszont szükségünk lett volna 5 és 3 ágyasra. A lényegre térve. Egyszer említettem meg a CarTour-os utazásszervezőmnek, s a Magnusban érkezéskor a recepciós azzal fogadott, hogy berendeztek nekünk egy 5 és egy 3 ágyas szobát, ami megoldotta a problémánkat.

A szálloda főnökének telefonjáról (igaz ingyenes kapcsolata volt) lehetett fontos, hazairányuló hívásokat intézni pl.: biztosító ügyfélszolgálat, stb. Persze kinek mi fér az orcájára.

A szálloda a város kellős közepén van, 200 m-re a kabinos felvonótól.
Ja és kifizethető áron értékesítik!

Ugye, hogy apró örömök teszik boldoggá az embert?
Fisher
7 élménybeszámolót írt
7
14 éve tag
2010.03.13. 21:50
Sziasztok!

Én Tauplitzon tudok magyar üzemeltetésű hotelről. A 4 személyes felvonó felső állomásánál, a hegyen, nagyon szép környezetben van a Hotel Berghof. A vezetés és a személyzet is magyar. Nagyon figyelmesek és segítőkészek, maximálisan odafigyelnek a vendégekre. A szállás is nagyon jó, télen abszolút pályaszállás,kilépsz a hotelből és lecsúszhatsz még mielőtt elindítanák a felvonókat. Ráadásul a kezdő és haladó pályák is könnyen elérhetők a hoteltől, így minden tudásszintű sízőnek kiváló. Nyáron meg jó kis kirándulóhely. A kaja finom, és óriási adagokat adnak. És mindig van valami kedvezményük. Elég nagy hotel, úgyhogy nagyobb baráti társaságoknak is nagyon jó,mert van hely bőven.
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2008.03.19. 21:56
Ridehouse, hasonló mentalitás, mint a BRHban, hasonló pozitívumokkal (fiatalos, jófejek)
Viri
715 élménybeszámolót írt
715
20 éve tag
2008.03.19. 21:44
Zsoci!!!

Üdvözlöm a gondolatod és örülök, hogy beindítottad ezt a topicot. Szerintem pont a legjobb időben, mert a megszállottak már tervezik a következő szezont, sőt talán a nyári csúszásokat is. És pontosan úgy van, s majd meglátja mindenki, hogy többségben vannak azok a Magyar üzemeltetésű szálláshelyek, amelyekről pozitívumokat fogunk itt olvasni.
A nyárra tudom ajánlani a már korábban megemlített BRH-t, aliasz Burton Rock Hotel, valamint ugyan abban a kezelésben lévő Gletscherblick-et, melyek tényleg nagyon jó helyen vannak a Dachstein gleccser alapállomásától kb 8 km-re, Ramsau Ort-ban.
http://www.gleccserles.hu/
http://www.brh.hu/

Az meg, hogy jó fejek nem kétséges.
WAndrea
1071 élménybeszámolót írt
1071
22 éve tag
2008.03.19. 17:43
Hotel Sonnenbichl, Öberwössen, Németország - Ausztria határán
Magyar tulajdonban van a ház, de nem találtunk semmi negatívomot. Tavaly teleltünk itt, csodálatos volt. Nagyon kedves és segítőkész volt mindenki, bőséges finom reggeliket kaptunk verhetetlenül finom friss péksüteményekkel és igazi ínyenc vacsorákat finom borokkal. A szobák is nagyon szépek, új bútorokkal + minden este tudtunk szaunázni is. Kellemes légkör, ingyen wifi internet. Csak ajánlani tudom mindenkinek a hotelt és a síterepet is érdemes felfedezni, mert hibátlan! (negyed órát kell a sípályához a szállodától autózni): Winklmoos Steinplatte, ld: https://sielok.hu/siterep/winklmoos/

Fotóalbum a szállodáról:
https://sielok.hu/fotoalbum/hotelsonnen/galeria/
coolman
971 élménybeszámolót írt
971
18 éve tag
2008.03.19. 16:22
Hotel Ideal olaszországban Paganellán. Szuper hely szuper kajával szuper áron. Jacuzzival, szaunával billiárd szobával és büfével.

Nagyon bevált szeretnék még oda visszamenni.

8 nap 7 éjszaka félpanzió síbérlet 2007 ben 52.000 Forint volt!!!!!!!!!!!!!!!!

cool
Soma
675 élménybeszámolót írt
675
18 éve tag
2008.03.19. 15:34
Most jöttünk mi is haza, ugyanitt voltunk, és csatlakozom az elöttem szólóhoz, szuper volt minden. Lásd Gerlitzen topikban a beszámolómat
Tiborh
42 élménybeszámolót írt
42
16 éve tag
2008.03.19. 15:13
Mindenkinek csak ajánlani tudom: Gerlitzen Alpok
Feriendorf Ossiach Hotel és Appartmanok!
Magyar tulajdonú és üzemeltetésű szálloda és apartman telep.
Január elején voltunk, akciós árban 4 főre (2 felnőtt 2 gyerek)félpanzióval (svédasztal), 5 éjszaka,síbérlettel, welness használattal, 191.000 Ft.
Nagyon kedvesek voltak, odafigyeltek mindenre, kaja amennyit nem szégyeltél..:-),és finom.
Mai napig nem értem hogy tudták ennyiből kihozni...
Csak kellemes emlékekkel gondolok rájuk!Igazi vendéglátók!!
Jövőre is megyünk!! :-)
És ez úton is köszönünk mindent!!
zsoci
552 élménybeszámolót írt
552
18 éve tag
2008.03.19. 14:36
Hátha vannak pozitív élmények is,ne mindig csak a feketelistákon szerepeljenek!Én legalábbis hiszek abban hogy nem csak kalandorok mennek Ausztriába vállalkozni.
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.