Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Apróhirdetővel kapcsolatos kérdések és válaszok

ÜZENETEK (117)Időben csökkenő Időben csökkenő
klaci
2873 élménybeszámolót írt
2873
16 éve tag
2008.12.17. 11:32
Zsoci, nem mindegy, hogy kitől veszel jó áron jó dolgot?
Ez az egész téma amúgy onnan indult néhai Fehér Gábor alias libella kezdeményezésére, hogy valahogy szabályozni kellene a hirdetési magatartást, és fel kellene lépni a gátlástalan törtetőkkel szemben, akik mindenféle trükkökkel igyekeznek mindig élre kerülni. Itt tehát nem a hirdetett mennyiségekről volt szó, hanem a hirdetési etikáról...
Andrea, azért lehet érdemes lenne megnézni a bolti kínálat különválasztásának lehetőségét...
zsoci
552 élménybeszámolót írt
552
18 éve tag
2008.12.15. 22:32
Mint már leírtam a gazdasági részével nem is kívántam vitatkozni,mivel az minden épeszű ember számára nyilvánvaló hogy egy ilyen honlappal azért dolgozik valaki hogy profitáljon is belőle.
Másrészről én nem szólítottam meg senkit név szerint ("Akinek nem inge gatyája,ne vegye magára!)csupán arra lettem volna kiváncsi hogy a morálra és az etikára oly kényesen ügyelő fórumtársaim számára miért szinpatikusabb a mostani rendszer? (Természetesen az üzemeltetők gazdasági érdekeitől eltekintve!)Mert azért azt neked is el kell ismerned hogy az előző hozzászólásomban említett huszas hirdetési blokkok a sokat ostorozott rendszerben nem voltak jellemzőek.Számomra sokkal visszatetszőbb annak a víziója ,hogy ha ezután keresnék valamit akkor valóban több oldal kereskedői hirdetésen kell átmenjek hogy találjak pár valódi apróhirdetést.Nos,erről mi a vélemény?
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2008.12.15. 21:30
Köszönöm a megszólítást felveszem a kesztyűt.Bátorkodnám megjegyezni,hogy ezt a rovatot már régebben is szerették a volna kivenni a szerkesztők a fórumból.Függetlenül attól ki hogyan rángatja az orcáját.Mindenki vegye már tudomásul ez egy vállalkozás és Zsoci Te is azért tudsz itt mazsolázni mert a hirdetők pénzt plántálnak a szolgáltatóknak jelesül a szerkesztőségnek.Amennyiben nem szúrt szemet akkor leírom,hogy aki az igen az rugalmas szabályokat betartja az nyugodtan hirdethet,beleértve azokat is akik jó áron jó árukat kínálnak és tudva levő,hogy nem a régi felszereléseiket kínálják.Hol itt a gond??Ha valaki itt kekeckedik az nem Én vagyok hanem Te,de a vélemény nyilvánítást elfogadom és tiszteletben tartom és nem írok jelzőket a másikra mint ahogyan Te teszed gondolok a "nagyokos,nyavalygó és fogadatlan prókátor"jelzőkre.Mindenkinek nem lehet megfelelni és szerény véleményem szerint nem is kell!!!
zsoci
552 élménybeszámolót írt
552
18 éve tag
2008.12.15. 19:35
Félreértések elkerülése végett,a ti álláspontotokat makszimálisan megértem sőt aláírom.(De szerintem erre utaltam is!) Amit írtam azt azoknak szántam akik fogadatlan prókátorként ostorozták azokat akik időről időre jobbnál jobb felszereléseket hirdettek, ráadásul kedvező áron,de nem webáruházi mennyiségben.Nyilván ha ezt ezután plusz pénzért tehetik meg akkor ez árnövelő tényező,ami a sielőknek mint potenciális vevőknek nem jó.Mindenesetre akik itt az igazság bajnokaiként tetszelegtek azok nyilván most örülnek.Mivel nyomon követtem a véleményeiket és indokaikat , azért lennék kiváncsi arra hogy ehhez a rendszerhez mit szólnak. Egyébként az újat és a használtat nem tudom külön venni mert ha keresek akkor jó dolgot keresek jó áron és nem használtat vagy újat.Ha a webáruházak kínálatában akartam keresgélni azt eddig is megtehettem a szaküzletek menüpont alatt.Az új rendszer arra lett jó hogy a nagyok huszasával dobálhatják be a hirdetéseiket az apróba jó pénzért.Ezzel természetesen közgazdaságtanilag nincs bajom de az apró az apró jellegét most veszítette el igazán.(Eddig azért egy hirdetőnek húsz hirdetését nem olvastam egymás alatt!)Most miért nem ágálnak az igazságbajnokok a dúródásról?
Nektek természetesen további jó munkát és sikeres üzleti évet kivánok!
WAndrea
1071 élménybeszámolót írt
1071
22 éve tag
2008.12.15. 17:43
Zsoci: Sokkal több hirdetés lesz fenn mint eddig, és ezzel együtt nagyobb kínálat, mivel a boltoknak is adunk jogot a hirdetésre. Te mint felhasználó azonban egy mozdulattal le tudod szűrni a használt felszereléseket, ha nem akarod látni az újakat. Nem értem mi ezzel a gond?
zsoci
552 élménybeszámolót írt
552
18 éve tag
2008.12.15. 17:38
Szeretném megkérdezni a nagyokos nyavajgókat, akik eddig tépték a szájukat, hogy ez most jobb? Gondolok itt arra például hogy két oldalon keresztül a"Cala-sport" cuccai vannak felrakva egyesével? És itt természetesen nem a honlap fentartóira gondolok.
admin2
482 élménybeszámolót írt
482
Moderátor
2008.12.14. 18:57
A görgetőt befűzzük majd alulra, is nem hiszem, hogy lesz akadálya.
A nyilvánvalóan hamis Spyder hirdetéseket (új kabát 30e Ft) azonnal töröljük, de ha láttok olyat ami elkerülte a moderátorok figyelmét akkor kérlek jelezzétek ezen a fórumon.
A szabályzatot ennek megfelelően kibővítettük:
https://sielok.hu/rovat/sifelszereles/cikk/aprohirdetes/
Tomcsi
83 élménybeszámolót írt
83
15 éve tag
2008.12.14. 08:57
:)) de filctollal rajzold, rá vagy esetleg vízfestékkel, azt hallottam, annak nem árt a hó meg a víz :) és az eredeti is azzal van felrakva :D nha de bocsi az offolásért
szendre
1058 élménybeszámolót írt
1058
17 éve tag
2008.12.14. 00:14
Sztem kevés már az az ember akit meg lehet vezetni ilyenekkel...vagy csak én vagyok túl naív??
11-ért pókocska..hehe
most vettem új kabátot roppant jót, roppant jó áron és pont kétszer annyiért...majd rakok rá egy pókot, hogy trendi legyen. :)
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2008.12.13. 23:14
Minerel mire gondolsz??Arra az egy kamu pókocskás használt kabátra,esetleg az Iguána vándorra aki már második éve árulja a kamionról leesett ruhákat?
klaci
2873 élménybeszámolót írt
2873
16 éve tag
2008.12.12. 10:18
Andrea, www nélkül működik!
Köszönöm a segítséget!
WAndrea
1071 élménybeszámolót írt
1071
22 éve tag
2008.12.10. 11:49
Akkor továbbra is él a kérdés, hogy más valakinél jelentkezett-e a probléma?
Klaci: Még annyit próbálj majd meg kérlek megnézni, hogy sielok.hu vagy sielok.hu alatt (www nélkül) navigálva tapasztalsz-e különbséget?
klaci
2873 élménybeszámolót írt
2873
16 éve tag
2008.12.10. 11:40
Nagy Zoli jelentkezett, süti törlést csináltunk, de ez nem oldotta meg a problámát, sajnos. Utána Zoli azt írta, hogy most el kell mennie, de jövő héten folyt. köv.
WAndrea
1071 élménybeszámolót írt
1071
22 éve tag
2008.12.10. 09:59
Természetesen ez nem szándékosan van így, pontosabban nincs így, legalábbis a tesztelőink közül senki nem tapasztalt hasonlót. Valami spéci eset lehet, de már foglalkozik vele a programozónk. Ha megoldódik a probléma kérlek jelezd és ha továbbra is észleled, azt is. Köszi!
klaci
2873 élménybeszámolót írt
2873
16 éve tag
2008.12.10. 09:19
Andrea, akkor próbálom részletesebben:
- az oprendszerem Windows XP Professional
- a böngészőm Windows Internet Explorer
- ha ki akarom listázni a saját hirdetéseimet, vagy írni akarok egy másik hirdetőnek, kiírja, hogy regisztrálni kelll, vagy be kell jelentkezni
- a bejelentkezéskor meg kell adnom az e-mail címet és a jelszót is, habár ki van pipálva az "Emlékezz a jelszóra"
- ha bent vagyok a saját hirdetésemben és rákattintok a "Kép feltöltése" gombra, kiírja, hogy "Hiba történt a kérés feldolgozása során. Programozóink üzenetet kaptak a hibáról... Kattints ide a folytatáshoz" Ha odakattintok, kidob az apróhirdetőből a főoldalra, ha csak egy vissza gombot nyomok, visszavisz az apróban az előző helyre, de ha bármit akarok, megint jön azzal, hogy be kell jelentkezni...
- ugyanez történik, ha egy hirdetőnek akarok üzenetet küldeni
Ez az állandó bejelentkezés nagyon macerás és idegesítő, nem is értem, hogy erre miért van szükség...
WAndrea
1071 élménybeszámolót írt
1071
22 éve tag
2008.12.10. 06:47
Valaki más is tapasztalt hasonló hibát?
Klaci - kérlek segíts nekünk a probléma megoldásában azzal, hogy pontosabban leírod mit tapasztalsz. Milyen böngészőt használsz? Milyen hibaüzenetet kapsz kép feltöltéskor?
klaci
2873 élménybeszámolót írt
2873
16 éve tag
2008.12.09. 16:42
Lehet, hogy én vagyok béna, de nem igazán tudom használni az apróhirdetőt.
- folyton be kell jelentkezni, és hiába pipáltam ki a jelszó megjegyzését, azt is mindig kéri
- hirdetést fel tudtam adni, de képet nem sikerült feltölteni, folyton hibát jelez
Segítsetek, mert így nekem nagyon körülményesnek tűnik az új rendszer...
köszi
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.