Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Téli receptek sportolóknak

ÜZENETEK (118)Időben csökkenő Időben csökkenő
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2009.09.11. 07:21
MM

Arany Gruyére és Appenzeller van a COR@-ban, Vacherin, Friburgoise és piros Gruyére nincs!

Mivel tudnám helyettesíteni a piros Gruyéret?
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2009.09.11. 07:06
MM a sjtokkal vagyok gondban.

Emmentáli és appenzeller az van minden mennyiségben. A többit vadászom, de találtam egy jó boltot ma elmegyek oda! Ja az appenzeller este elfogyott nasinak! Már látom nem szabad nagyon előre vásárolni...:)

https://www.tnagytamas.hu
MM
563 élménybeszámolót írt
563
15 éve tag
2009.09.09. 19:23
huligan,

Tájékoztatást kérek :-)

Meg arra is kiváncsi vagyok, hogy mit lehet otthon beszerezni. Bár már megvettem egy nagykoffert, a karácsonyi hazautazásra, exportálni fogom Svájc fél sajt-termelését :-)

Az Appenzellert pótlóként említettem - abból a fekete csomagolású a legerősebb - ebből az alap sajtok mellé célszerű rakni egy kicsit 4:1 arányban, hogy kicsit erősebb legyen a Fondue. De ha találsz Surchoix Gruyéres-t, az az igazi mint 'erősítő'. Az Appenzeller kicsit zsirosabb sajt, így egy leheletnyivel több keményítő kellhet bele, ahhoz képest amit leirtam a blogon.

Szoval mit sikerült szerezni?

Üdv
MM
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2009.09.09. 11:40
Eddig csak appenzellert, a többit amit írtál a blogodban megpróbálom a Culinarisban beszerezni!

Tud valaki Budapesten spec sajtboltot?
MM
563 élménybeszámolót írt
563
15 éve tag
2009.09.08. 22:21
huligan,

Mit sikerült venni? (Most is épp nyomom a Gruyére-t az arcomba :-)

Hajrá!
MM
MM
563 élménybeszámolót írt
563
15 éve tag
2009.09.08. 17:04
Naggyon helyes!!!

Ha kell segitség, irj.

Üdv
MM
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2009.09.08. 13:03
MM!

Ma kezdem a beszerzési körutat, ami a sajtokat illeti!

Vasárnap a menü fondue lesz!
MM
563 élménybeszámolót írt
563
15 éve tag
2009.09.06. 21:14
Nos a múltkori nagyon felejthetően sikerült...Nem is merek róla irni, hogy miért...:-)

Ma nyomtam egy kellemes túrát Verbier-ben, és itthon muszály volt egy kis energiabombát bevennem Fondue formájában...

De jól esett és jó is volt!!! :-)

MM
MM
563 élménybeszámolót írt
563
15 éve tag
2009.09.03. 19:38
Hi,

Nos, lehűlt itt az idő, az agyam egyfolytában a csúszáson jár...

Nem véletlen, hogy baromira megkívántam egy kis Fondue-t, úgyhogy mingyárt készül!!!

mgy, csináltatok már???
:-)
MM
vanczi
1039 élménybeszámolót írt
1039
14 éve tag
2009.08.25. 23:11
egyébként a húsok is tartalmazzák az összes aminosavat ráadásul egyes fajtákban elég sok a kreatin is, bár ha nagyon ilyen szemszögből nézzük a dolgot akkor igyunk meg síelés közben is egy mannát :D ami annyit tesz hogy tejsavófehérje ( legmagasabbb a biológiai értéke) + zabpehely ami az egyik legjobb szénhidrátforrás.
MM
563 élménybeszámolót írt
563
15 éve tag
2009.08.25. 18:52
mgy

Amit vittem, tökéletes lesz, mi is mindig ezeket használjuk. És remélem elég is...

Fontos, hogy kövesd az arányokat, stb...a blogon fent van minden részlet, javaslom aszerint csináld.

Számolj be hogy hogy sikerült!!!
Üdv

MM
MM
563 élménybeszámolót írt
563
15 éve tag
2009.08.10. 21:25
huligan,

A mi Fondue-nkben az a jó, hogy kicsit erősebb, a sajtok, fűszerek aránya, meg persze az alkoholok mennyisége miatt.

Sok helyen ettünk már édesebbet, könnyebbet...De az a legjobb, amit irtunk :-)

Üdv
MM
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2009.08.10. 09:00
Ha nem párolog ki az alkohol, akkor gyakrabban kell fondue-t ennem!

Eddig azt hittem ez az egyetlen hátránya:)

Más kategória:

Ha át vagy fázva és nagyon éhes vagy:

erőleves alap huligán módra:
-4 dl víz
-1 db marhahúsleves kocka
-1 db tojás

Elkészítés módja: vizbe bele a kocka, felforralni, utána a tojást beledobni és elkeverni

előnyök:

pótolja a folyadék és a sók egy részét
alacsony előállítási költség
A tojást szinte tökéletes tápanyagforrás. A legtöbb létfontosságú vitamint és ásványi anyagot megtalálhatjuk benne, ráadásul tartalmazza az összes, számunkra nélkülözhetetlen esszenciális aminosavat (metionin, treonin, lizin, izoleucin, valin, leucin, fenilalanin, triptofán. hisztidin) amely előállítására szervezetünk képtelen. Ezen kívül kilenc további, nem esszenciális aminosav is fellelhető benne, testünk számára könnyen feldolgozható formában. Továbbá megfelelő arányban tartalmaz telített- és telítetlen zsírsavakat is. Összességében elmondhatjuk, hogy C-vitamin, szénhidrát, és élelmi rost kivételével a legtöbb olyan tápanyag megvan a benne, amelynek bevitelére szükség van.

Hátrányok:
Rövid idejig hat az energiája
nem tartalmaz rostot és C-vitamin

Előételnek gyors feltöltődésre ajánlom!

ui: amit a tojásról írtam, azt én is csak másoltam, nem gondoljátok, hogy ilyeneket tudok fejből!
MM
563 élménybeszámolót írt
563
15 éve tag
2009.08.09. 15:02
Tehát: Fondue

Az alábbiakra egy kedves tősgyökeres svájci szomszédunk tanított meg...Ez a tradícionális Fondue, mi is így készítjük.

A hozzávalók 2 főre (ennyi kb elég egy kiadós síelés vagy túra után):

- 250g közepesen sós (a piros jelzésű) Gruyére – ez van otthon is asszem, pl C.ra
- 250g Vacherin vagy Friburgoise sajt – ez nem biztos hogy van, talán jó lehet az Emmental-i is (Trappista persze felejtős)
- 100g erős, érlelt (aranyszínű jelzésű) Gruyére – nem hinném hogy van otthon, jó lehet az Appenzeller sajt is, az elég erős és megtalálható otthon
- 2.25 dl fehérbor. Klasszikusan Fendant Valais-ból – lehet van otthon, jó lehet talán valamely kicsit karakteresebb hazai fehérbor is.
- 4 púpos kiskávéskanál kukoricakeményítő
- 2 gerezd fokhagyma
- 1 fej sonkahagyma
- 1 cl cseresznye pálinka
- 1 késhegynyi szódabikarbóna
- őrölt szerecsendió
- frissen őrölt feketebors
- min. 500g kockára vágott kenyér (persze törni is lehet a vastagra vágott szeleteket, ez leginkább Vaud kantonban hagyomány)

Az elkészítést, és egyéb tanácsokat, fotókat a blogunkon megtaláljátok – kicsit hosszabb lett. :-)

Jó étvágyat! Kíváncsian várjuk a véleményeket kóstolás után.

Üdv
MM
MM
563 élménybeszámolót írt
563
15 éve tag
2009.08.07. 22:02
huligan

A másik, az a Walliser-teller. Sieléskor általában ez az ebédünk...Ez ugye: sonkák, szalonna, kolbászka, sajtok (erősebbek), savanyú uborka és gyöngyhagyma, vaj, kenyér. Mindenből pár szelet, kisérőnek forraltbor. Nem kell ennél több...:-)

Isteni. Itt van élőben: 4. kép

http://lejtmenetben.blogspot.com/2008/12/verbier-ezttal-fehrben.html

A Fondue-ről

Recept jön:-) A Klasszikus...

Alkohol persze kell, de az azért túlzás hogy kipárolog...ez az egyik lényeg benne. Több étteremben ettünk a hegyekben, ahol szóltak a pincérek azoknak akiről nagyon lerítt hogy kezdő, hogy ha vezetnek, akkor csak óvatosan (volt olyan, hogy az étlapra is ki volt írva). Tényleg nem viccelek, igy volt.

Az tény, hogy mindenféle Fondue van (sajt, hús, krumplis, paradicsomos, gombás, stb), meg lehet kisérni ezzel-azzal, de az igazi az Sajt és kenyér. Mi is ezt preferáljuk és készítjük :-)

Hajaj...kész vagyok...de megjött az étvágyam...enni kéne egyet :-)

mgy

Jaja, a Fundue minden, csak nem könnyű...az elején mi is beleszaladtunk pár meglepetésbe...De pár apróságra figyelve el lehet ezeket kerülni. :-)

2 hét múlva hazaugrok, ha gondolod, vihetek hozzávalókat :-) Csak szólj, és ha tudjuk megoldjuk.


MM
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2009.08.07. 10:46
Tehát akkor van egy FONDU ötlet. Kellene hozzá olyan recept, ahogy TI csináljátok! Ez benne az érdekes, hogy mindenki másképp ismeri.

Én 2-3 féle sajtból szoktam, amiből az emmentáli a stabil szereplő. Töltök hozzá fehér bort és egy kevéske házi pálinkát is (természetesen ezekből a hő hatására elpárolog az alkohol). Piritott kiflivel vagy bagettel és sonkával(serrano, feketeerdei....) nyomom!!!

Egység ára a sonkák és a sajtok minőségétől erősen függ.
MM
563 élménybeszámolót írt
563
15 éve tag
2009.08.06. 21:55
huligan

Mekkora Ötlet!!!!!!!!!!!!

Nekünk etalon a kiadós síelés után - ugyebár mi más mint - a FONDUE. És természetesen a SAJT fondue.

Tudok pár receptet...

Az is igaz, hogy klasszikusan ezt télen, síelés után eszik, de mi nagyobb túrák után, vagy kiadósabb sport után bármikor szívesen fogyasztjuk...pl múlt hétvégén, vagy akár tegnap este...:-)

Nem biztos hogy ez tudományosan a 150%-ban egészséges kaja, de energiában, tápértékben, hangulatban, stb...a Csúcs :-)

Üdv
MM
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2009.08.06. 20:43
Helló Mindenki!

Szeretnék ebben a topikban létrehozni egy recept gyűjteményt!

A téli sieléseim alkalmával legtöbbször ellátás nélküli szálláshelyen lakom. A MEGFELELŐ étel elkészítése, mindig nagy gondot okoz. Ez általában a reggelire és a vacsorára vonatkozik, ugyanis a hütte ebéd az mindenkinek jár!!!

Kiváncsi vagyok, hogy Ti ilyenkor milyen ételeket készítettek.

Lehetne ebből recept versenyt is csinálni! Főbb szempontok: tápérték és "egészségesség", gyorsaság (macera), íz (lések és pofonok) és nem utolsó sorban előállítási költség!

Várom a recepteket, hogy októberre mester síszakács lehessek!
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.