Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Mosoly

ÜZENETEK (975)Időben csökkenő Időben csökkenő
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2010.11.14. 12:15
Bocs de eléggé feldobtad a labdát :D
Előzmény: (Szab 93451)
Szab
2070 élménybeszámolót írt
2070
18 éve tag
2010.11.14. 12:12
..szerintem Te elképzelted.:))
Előzmény: (maci-laci 93449)
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2010.11.14. 12:00
El sem tudom képzelni mi lett volna ha van lyuk a csőrén :D.
Előzmény: (Szab 93448)
Szab
2070 élménybeszámolót írt
2070
18 éve tag
2010.11.14. 11:48
"Történt, hogy megjött az über, a fekete ördög, a lécek léce, a halászok királya...Fischer RC4 WC SL standard és sajnos nem bírtam ellenállni..."
Fordításban: Megérkezett MGY síléce, és megölelgettem mert nem bírtam neki ellenállni. Az Övé sima, tréning változat, nincs rajta sem lyuk a csőrén, sem "fecskefarok" a végén. Felajánlottam, hogy nézegetheti az enyémet, ami race változat....:)
Előzmény: (csabor 93441)
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
2010.11.14. 09:51
Bocs, kicsit reggel van. Konkrétan miről beszélgettek?

Csabor
Előzmény: (Szab 93290)
Szab
2070 élménybeszámolót írt
2070
18 éve tag
2010.11.12. 21:16
..a farka egyenes. De, nézheted az enyémet. Az lyukas is meg megmetszett is. :)
DSC-3891.JPG
DSC-3892.JPG
AAron
2621 élménybeszámolót írt
2621
16 éve tag
2010.11.12. 21:12
Te!

Ezt elrontottad, szerintem ezt nem erre a fórumra szántad, hanem valami 18+ fórumra.
AAron
2621 élménybeszámolót írt
2621
16 éve tag
2010.11.12. 20:41
A ius primae noctis avagy az első éjszaka joga, a feudális földesúr joga, hogy birtokának jobbágy sorban lévő szűzeitől maga vegye el a szüzességüket

1. a történetben ki a földesúr
2. a történetben ki a jobbágy
3. a történetben ki a szűz
3. ha jól tudom a második éjszaka joga az ENYÉM

Gyula, nyilatkozz!
Előzmény: (Szab 93270)
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2010.11.12. 20:24
Estetleg egy kis videó az első iccakáról, mivel a kép csak az előjáték :D
Előzmény: (Szab 93270)
Szab
2070 élménybeszámolót írt
2070
18 éve tag
2010.11.12. 19:23
MGY!

Történt, hogy megjött az über, a fekete ördög, a lécek léce, a halászok királya...Fischer RC4 WC SL standard és sajnos nem bírtam ellenállni. Élek a jogaimmal!
Ius primae noctis! Szóval barátom, "sajnos" már beavatott lécet vehetsz a birtokodba! De, finomkodtam 'ám...
DSC-3887.JPG
..:::Alice:::..
21 élménybeszámolót írt
21
15 éve tag
2010.11.03. 23:42
Már jó pár éve történt meg ez az eset, mikor apuval a mátraszentistváni pályán síeltünk.

Biztosan ismerősök vagytok a terepen. A hosszú (1km-es) kék pályán csúsztunk le a felvonókhoz. Mikor elindultunk a csákányossal már messzebbről láttuk, hogy egy fél pár gyerekléc hever a nyomvonal mellett, kicsit be is lógott a pályára. Apu jószándékához híven gondolta, hogy majd felveszi és fennt letesszük valahol. Így biztosan megtalálja majd a tulaj. Igen ám, de a kis akciónk balul sült el. Mikor apu lehajolt a lécért, hirtelen kibillentünk mindketten az egyensúlyból és már nem tudtuk konrollálni a dolgot. Kiborultunk a csákányosból, persze tudni kell, hogy mindez a lehető legmeredekebb részen történt, a hó kicsit jeges is volt, ráadásul a sok síléc meglehetősen kikoptatta a nyomvonalat, ezért rendkívül csúszott és ehhez még hozzájön a síruha is, ami kb. kétszeresére növeli a lefelé csúszás sebességét. Magyarul, ilyen körülmények között szinte lehetetlen megállni. Nem is kell mondanom, hogy a mögöttünk haladó körülbelül 5. felvonózó letarolása után sikerült megállnunk. A felvonó természetesen leállt. A sílécek kereszbe kasul, a síelők a földön fetrengve. Beletellt egy kis időbe mire mindenki összeszedelőzködött és elindult újra a felvonó. Mivel hóágyúzták a pályákat, a felvonó melletti feketén nem lehetett visszacsúszni, hisz' az kimaradt a szórásból. A felvonóba való visszaszálás lehetősége is elúszott, mert olyan meredekségnél szinte lehetetlen. Az egyetlen választás a fölfelé gyaloglás volt (kb. a pálya 2/3-ánál voltunk), de rendes kaptató volt még fölfelé. Mit ne mondjak nem lehettünk valami népszerűek abban a pillanatban...

De ennek ellenére akárhányszor eszünkbe jut ez a történet, mindig szerez egy pár vidám percet nekünk. Még most is sokszor elmosolyodok rajta.
klaci
2873 élménybeszámolót írt
2873
16 éve tag
2010.10.19. 10:25
Szia Csaba!

Gyere bátran! Nem csak én, de mind akik ott leszünk, egy emberként segítünk majd egyszerre mondva és mutogatva. Neked már csak ki kell hámoznod a lényeget... :-)))

Most vasárnap is volt egy sporttárs Fehérvárról - nagyon tetszett neki.
Előzmény: (csabor 90994)
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
2010.10.18. 16:12
Lacikám!

A folytatást már a beszámolókban olvastad, pedig a fejlődés leírhatatlan. Már-már azon gondolkodom, hogy a gyepsível is megpróbálkozom. Persze ebben segítened kellene.

Üdv:

Csabor
Előzmény: (klaci 90987)
klaci
2873 élménybeszámolót írt
2873
16 éve tag
2010.10.18. 15:31
A szokásos színvonal...
Folytatás?
Előzmény: (csabor 90931)
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
2010.10.17. 20:21
Jó néhány évvel ezelőtt amikor újrakezdtem a síelést, egy baráti társasággal, ami klubbot alkot mentem először síelni. Egy kisérlet volt, amit jegyzőkönyv formájában megírtam a többieknek. Ebböl közlök most részleteket. A tartalommal szemben azóta is síelek.
Fogadjátok szeretettel.

A kísérlet megkezdése előtt fel kell vennem az összes mozgáskorlátozó eszközt. Szerencsére nincs egész alakos tükör a szobában, mert a harisnyanadrágos tükörképem károsan hatna az ételfogyasztásomra.
A síruha egyrészes, abban a legnehezebb a védőital bevitelének inverzét végrehajtani. Sál, sárga sapka, hogy ha eltűnök a hóban könnyebben megtaláljanak. Spanyol csizma, az inkvizíció kedvenc eszköze síbakancsnak álcázva. Terjedelmi okok – már saját terjedelmem – miatt a felvétele segédszemélyzet alkalmazását igényli. Remélem a csapatnak nem kell pánikszerűen menekülni, mert mire én ebben 20 métert megteszek éhen halok. A problémát csak fokozza, hogy a személyzet által biztosított bakancsot csak akkor tudnám bekapcsolni, ha vádlim mérete egy liba vádlijának méretével egyezne meg. A jelenlévő libáknak persze könnyű. Szemüveg, ez biztosítja a nyugalmat, ugyanis két perc alatt bepárásodik, így nem látom a lejtőt, tehát nincs okom idegeskedni.
A sílécek szerintem sokkal nagyobbak a kelleténél, mert bőven túlnyúlnak a bakancson, ez nagyban csökkenti az eleganciámat. Azt mondják az eleje az ahol feláll, felcsatolva így egy török basához hasonlítok, főleg az egyenlítő körül. A lécen középen mindenféle mechanikák találhatók, olyan mintha bilincset csatolnék a cipőmre, de az enyémnek valaki elkeverte a kulcsát. A mechanika célja, hogy a léc a legváratlanabb időpontban előzésbe tudjon kezdeni, de eséskor mindenképpen a lábamon maradjon. Felöltöztem, indulhatok.
A körülöttem lévő közreműködők mindenféle jó tanáccsal látnak el. Lényeg az, hogy ide-oda helyezzem a testsúlyomat, természetellenes helyzetbe állítsam a térdemet és hallgassam a szél fütyülését, mert ha annak frekvenciája meghaladja a 800 Herzet, akkor vessem el magam. Sűrűn bólogatok, hátha leesik a szemüvegem, de semmit sem értek. Eddig csak fogyasztottam a testsúlyomat, de nem raktam sehova, fáj a térdem, nem látok, és különben is a Pick szalámit szeretem.
De semmi baj, a nekem rendelt szállás kitűnő, csak három métert kell totyognom, és máris havon vagyok. Felállok. Nekilátok újra, és egy elegáns kanyart kívánok a nézőközönség boldogságának fokozására abszolválni. Felállok. Most várok egy kicsit, mert van itt vagy harminc öt év körüli gyerek, vigyáznom kell, ha véletlenül egy elém esik baleset lehet. Simán elsíelnek. Ismét felállok.
Rövid, 15 percnyi kígyómozgás után lecsatolom a léceket, vállamra emelem és lesétálok az alul gyülekező megfigyelőkhöz. Egy fém, laboratóriumi edényből sört táplálnak belém. Megjön a bátorságom, ha már ennyiszer felálltam a feleségemmel a szobánkban vonulok. Vacsoránál szerényen mosolyogva fogadom a gratulációkat. Csak az igazán profik engedhetik meg maguknak ezt a szerénységet. Pótolom a kalóriákat, négykézláb szállásomra hajtatok és elájulok.

Második nap.
A reggelihez már síruhába megyek le. Társaim így láthatják, hogy maximális akarással, időt nem vesztegetve próbálom végrehajtani a kísérletet. A terv bejött. Látják, hogy hasamon szétreped a síruha zipzárja, így a további program tökönbökő gyakorlatokkal egészül ki. Már nagyon kell vigyáznom hova esek, mert nemcsak megütöm, hanem meg is szúrom magamat.
A svédtorna miatt természetesen lekésem a síoktatást, így semmi sem zavarhat a kísérlet tervek szerinti véghezvitelében. Lécre kapok. A fejlődés megdöbbentő, már nem kell felállnom, felsegítenek. Mindenki maximálisan segítőkész. Megállapítom, hogy az emberek verbális síelni tudása egyenesen arányos, azzal minél kevesebb közük van a síeléshez. Én is leveszem a sígöncöket, és máris mindenki számára használható síelési tanácsokat adok a lejtő alján, egyre szaporodó követőimnek. A tanácsok megfogadása előtt szemérmesen félrevonulok. Hiába nem szeretem a személyi kultuszt. Este szokásos szerénységemmel fogadom a gratulációkat.
Társaim a feszültségek csökkentésére jégtekét szerveznek. Az egyik tekebábu a lábamra esik. Holnap biztos minden könnyebb lesz.
Hódolóim lelkesedésükben még a szállásomra is követnek. Személyes jó példával járnak elől a különféle védőitalok fogyasztásában. Később kórusban magyaráznak nekem, dallamos hanglejtéssel, ezt különösen a háziak hallgatják áhítattal. A biztonság kedvéért az éjszakát csomagolással töltöm.

Harmadik nap.
A térdem fáj, s mire össze bökködöm magamon a síruhát természetesen megint lekések a síoktatásról. Hála Istennek a kísérletet így ismét nem zavarja semmiféle olyan tényező ami az eredmény tisztaságát megkérdőjelezhetné.
Elegánsan legurulok a lejtő alján tömörülő megfigyelőkhöz, közlik, hogy a kísérlet eddig roppant eredményes volt. Taktikát változtatok, eddig csak sört és bort ittam, de most már kísérletet teszek az apróbb ERKE-kben tárolt védőitalok fogyasztásával. ( az ERKE egységrakomány képző eszközt jelent, vagyis azt, hogy mindenkinél egységesen van lapos üveg )
A töményebb formában alkalmazott védőital csodát tesz. Nagy merészen felvonóra szállok, és felmegyek a hegy tetejére. Ott is van védőital raktár. Nem tétovázom, iszok valamit kétszer, és leszáguldok a hegyről. Lenn szokásos szerénységem ismét kifejeződik a gratulációk fogadásakor. Nem minden kezdő jön le a harmadik nap a hegyről, ahol csak fekete és piros pályák vannak. A teljesítményt csak kicsit csökkenti, hogy lefelé is felvonóval jöttem.
A kísérlet segédszemélyzete a stressz oldására újabb próbát eszel ki. Egy lóval vont járművel kell körbejárni a várost, és közben vedelni a védőitalt. Rövidesen rájöttem, hogy a ló nem megfelelő végén foglaltam helyet, de egy újabb dózis védőital után már ki a francot érdekel.
Hazamentem, átöltöztem, kivettem orromból a csipeszt és védőitalt vettem be. Határozottan jó dolog ez a síelés.
A problémákat fokozta, hogy a bankjegy kiadó automata nem adott pénzt a bankkártyámra, s ezért gyorsan kellett innom, mielőtt elfogy a pénzem.
Este a kísérlet minden közreműködője egy franciaágyban igyekszik demonstrálni a testsúly áthelyezést. Sajnos rám a 120 kliós Majoros helyezte, így az est további részében tolókocsival közlekedem. Később mindenki szisztematikusan védőitalt fogyaszt, és a ritmusérzék fokozására mindenféle serkentő dallammal kísérletezik. Sűrűn emlegetnek valami száz éves kanverebet, ami remélem nem a síelésbe döglött bele. Ismét négykézláb hajtatok a szállásomra, de titkon érzem a kísérlet sikerrel jár, egész más ez az érzés.

Negyedik nap.
Lécre pattanok. Száguldok a hóban, mind a két lábamon. Felmegyek iszom, lejövök iszom. Remek ez a síelés. Fiúk jövőre veletek ugyanitt.
Otthon a munkahelyen fél kilenckor sóváran nézek körül, hol van egy kis védőital. Más ez az érzés, de megnyugtat a tudat, hogy a kísérlet tökéletesen sikerült.

Csabor
Bélapó
1434 élménybeszámolót írt
1434
18 éve tag
2010.10.09. 12:53
Haladunk a koedukáció felé. Azt eddig is tapasztaltam, ha egy parkolóba berobban 2-3 busz egyszerre, a nők elfoglalják a férfiakna fenntartott helyiségeket is, de eddig csak az ülőhelyekért versenyeztek.
Előzmény: (Sörapu. 90503)
Szab
2070 élménybeszámolót írt
2070
18 éve tag
2010.10.09. 09:55
...:)) Ezt elképzelve, kár hogy nem fotóztál....:)
Előzmény: (Sörapu. 90503)
Sörapu.
1360 élménybeszámolót írt
1360
15 éve tag
2010.10.08. 11:47
Tavaly az Oktoberfesten láttam valami hasonlót. Az egyik óriássátorban állok a sorban ami a férfi wc-hez tartott. Egy ilyen sort nem tud elképzelni olyan, aki még nem járt ott. Egymás hegyén-hátán sodródsz a tömeggel, innen löknek, onnan lépnek rád, van akit lehánynak, stb. Szóval haladok a wc felé, és feltűnt hogy áll egy két lány is a tömegben. Beérve, ahol vályúkba kell vizelni, melletted és veled szemben szemben(!) is állnak, (a paraván mindkét oldalán vályú), az egyik csaj mellém keveredett és megdöbbenve látom, hogy állva pisil. Nem vagyok egy wc-ben nézelődő típus de akkor csak vetettem egy pillantást és az valami ilyesmi volt. Egyébként nagyon rendben volt a csaj:)
Előzmény: (Szab 90497)
Szab
2070 élménybeszámolót írt
2070
18 éve tag
2010.10.08. 10:54
Csak NŐKNEK! :)

"Ha nehéz elhinned, hogy a SHEWEE praktikus és higiénikus pisilőeszköz, gyakorold a használatát a zuhanyzóban, így egyre ügyesebben célozhatsz, sőt, előbb-utóbb még a nevedet is ki tudod majd írni vele a hóba! :-)"

http://pisilnikell.hu/?tart=szoveg&id=1&lang=hu&menu_id=1
Egér 64
225 élménybeszámolót írt
225
14 éve tag
2010.03.23. 20:33
Egy kicsit of.*


Miért jobb a síelés mint a szex?

- Nagy szűz területek várnak meghódításra.
- A domborzati adottságok kitűnőek.
- Naponta akár 20x is feljuthatsz a csúcsra.
- A botod mindig kemény.
- A pálya alattad mindvégig nedves és csúszós.
- A menetek száma korlátlan.
- Bérletet válthatsz az élvezethez.
- Hosszasan gyönyörködhetsz a csúcson.
- Választhatsz, hogy kezdő vagy haladó szinten próbálkozol.
- Ha nem megy, vehetsz órákat.

*az üzenetet áthelyeztem ide. /Admin/
Amúgy itt is megvan nekünk :) https://sielok.hu/rovat/humor/cikk/szex/
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.