Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Szezonváró csevegés

ÜZENETEK (59)Időben csökkenő Időben csökkenő
Megyesi Antal
1 élménybeszámolót írt
1
11 éve tag
2012.12.10. 19:30
Sziasztok

Remélem a pár sorral amit leírok kedvet kaptok és meglátogatjátok ?!

Sátoraljaújhely Kalandpark sípályára hívnám fel a figyelmeteket, és másoknak is akinek eltudjátok küldeni.
A pálya 3 részből áll kék fekete és piros hóágyúzott mindegyik, 2 db ratrak gondoskodik a pálya minőségéről.
A pályákon tányéros felvonó van és az alsó parkolókból libegő visz fel a pályákhoz a síelőket.Pálya minősége kiváló, nyáron is alkalmas síelésre 1 pálya szakasz egészében műpálya várja a síelni vágyókat és még Magyarország leghosszabb bobja is itt van és 1200m2 szabadtéri korcsolya pálya.A síoktatás egész évben elérhető, szóval csak ennyi akinek bejön kérem barátainak is küldje tovább hogy kis hazánkban minél többen tudjanak róla.Ja ami fontos lehet még a December 27- 31-ig síoktatás ára 9000ft.

üdv: Megyesi Antal STK tag
Stani
5439 élménybeszámolót írt
5439
Admin
2012.10.28. 13:43
plusz Turrach egy nyúlfarknyi lifttel, azért nem éri autózni. Inkább gleccser, talán Planai.
Bata Attila
2085 élménybeszámolót írt
2085
17 éve tag
2012.10.28. 12:10
Valószínűleg nem nyit ki egyik szlovén vagy szlovák síterep sem november elejére. A gleccsereken kívül a legesélyesebb az ausztriai Schladming pályái lehetnek erre az időpontra.
Előzmény: (fulrol 141990)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
fulrol
27 élménybeszámolót írt
27
12 éve tag
2012.10.28. 12:04
Sziasztok!
Nem tudja valaki, hogy itt a nagy havazásokban, egész véletlen, (ha lenne annyi hó rajta)nem e nyit ki valamelyik Szlovák vagy Szlovén síterep 1-1 napra az őszi szünetben?
üdv:
R.
Bata Attila
2085 élménybeszámolót írt
2085
17 éve tag
2012.10.25. 16:15
áááh, más lehet itt a háttérben, különben is, csak a jó papok tanulnak holtig :)
Előzmény: (kócos 141752)
kócos
1234 élménybeszámolót írt
1234
19 éve tag
2012.10.25. 15:18
Mostanában azt vettem észre, hogy mind kevesebbet olvasom a sí oktatásról szóló bejegyzéseket. Lehet, hogy öregszem?
..:::Alice:::..
21 élménybeszámolót írt
21
15 éve tag
2009.10.21. 21:10
Húúú, ez jól hangzik :P

Nem is hallottam erről, pedig én is készülök az idei Hó Showra.

Na de akkor majd megtöltöm vízzel a mélyhűtőt és másnap kiviszem magammal :)

Még nem tudok snowbordozni, de ha hirtelen az ölembe pottyanna egy szívesen megtanulnék.

Snowbaby akkor lehet, hogy majd összefutunk ;)

Üdv.:
SnowBaby
4 élménybeszámolót írt
4
14 éve tag
2009.10.19. 14:38
Sziasztok!

Képzeljétek lehet NYERNI 1 snowboardot a Hó-show jóvoltából!!! és ráadásként Katus Attila is LEVETKŐZIK!! :P:P hmmmmmmmmm

OKTÓBER 29 - NYUGATI TÉR !!! :D:D
+DJ + zene + jacuzzi...!!

Snowboardot pedig akkor lehet nyerni, ha hoztok sok jeget, hogy felépülhessen Magyarország legmagasabb jéghegye, aminek csúcsára Katus Attila kitűzi a Hó-show zászlót!!! Aki aztán levetkőzik és beül 4 gyönyörű lánymellé 1 hatalmas jacuzziba... Jól hangzik nem? :D
Tuti hatalmas buli lesz ..... ezzel indítja a Hó-show a szezont!

Gyertek és hozzatok minél több jeget, hogy a tiétek lehessen egy snowboard kötéssel!
Kezdés 16h-kor.

Addig is vigyázzatok Magatokra!!!!
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2009.10.12. 16:18
Ja-ja!

Megnéztem a videót és szépen berajzolgattam. Nagyon egyszerű és felhasználó barát. Az a baj, hogy a "nyílt kódú " .kmz filet nem tudtam becsatolni, pedig akkor már járnak hozzá a layerek...:
Bata Attila
2085 élménybeszámolót írt
2085
17 éve tag
2009.10.12. 16:14
Nem rossz! Ezt most csináltad hirtelenjében?
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2009.10.12. 16:11
El lehet vele szórakozni!

Zemplén Kalandpark:
Zemplen-Kalandpark.JPG
Klara
89 élménybeszámolót írt
89
18 éve tag
2009.10.12. 15:16
TGeree és batus!
A Google Earth program fenn volt a gépemen, (azt láttam a síterep honlapján, hogy kell), de mint kiderült kicsit elavult volt a verzió (4.2), és ehhez a programhoz úgy tűnik 5.0 verzió kellett. Most már müxik! Nagyon köszönöm még egyszer. Már most látom, hogy jövőre a Ski Welt régiót kell megcéloznom. (Schladmingban már voltam).
Bata Attila
2085 élménybeszámolót írt
2085
17 éve tag
2009.10.12. 14:56
Bocsánat, lehet, hogy ez csak a Pro verzióban (fizetős) lehetséges? Majd utánanézek.

Itt vannak demók angolul:
http://earth.google.com/intl/hu/outreach/tutorials.html
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2009.10.12. 14:45
Batus!

Hogy tudok az aktuális képre rajzolni GE-ben?
Bata Attila
2085 élménybeszámolót írt
2085
17 éve tag
2009.10.12. 14:24
Klára!
telepítsd ezt a programot, amit TGeree ajánlott(Google Earth),
töltsd le ezeket a fájlokat a weboldalakról,
nyisd meg a programot, és töltsd be hozzá a letöltött fájl(oka)t.
Ilyen fájlokat te is készíthetsz, ha van kedved hozzá. Csak berajzolod a lifteket, pályákat, hüttéket, stb és elmented egy ilyen formájú (kml vagy kmz) fájlban, így másoknak is át tudod küldeni amit rajzoltál.
TGeree
178 élménybeszámolót írt
178
16 éve tag
2009.10.12. 07:57
Szia Klara!
Töltsd le az Google Earth nevű programot http://earth.google.com/download-earth.html
Utána egy kattintással megtudod nyitni.
Klara
89 élménybeszámolót írt
89
18 éve tag
2009.10.11. 21:21
batus!
Nagyon köszönöm, de sajnos nem tudom megnyitni, se rákattintva a linkekre, se az internetes oldalról. Biztos a gépemről hiányzik valami ehhez szükséges program. Telefonon keresztül a fiam se tudott segíteni, majd, ha hazajön remélem sikerül megnéznem.
MM
563 élménybeszámolót írt
563
15 éve tag
2009.10.11. 18:14
Hi,

Nálam már a lécek bállítva, megélezve, síelős utazótáska összeállítva és előkészitve...

Tervezem az elkövetkező hétvégéket, síteszteket és szállást keresek...

Ez van...Nagyon várom a szezont...:-)
MM
Klara
89 élménybeszámolót írt
89
18 éve tag
2009.10.11. 17:41
A szezonvárás nálam is virtuális síeléssel telik, bár kicsit másképp. Nem annyira síelős videókat szoktam nézni, hanem az Interneten böngészem a síterepeket, megnézem mindenféle szempontból, válogatok a szálláslehetőségek közül, beazonosítom a fellelhető összes térképeken, különösen a műhold felvételeket szeretem. A pályarendszereket is mindig áttanulmányozom a Google térkép műhold felvételein. Még ha csak nyári felvételek vannak, akkor is érdekes beazonosítani a felvonók vagy a sípályák helyét. Az induló vagy a hegyállomások épületéből, vagy az erdős területek nyílegyenes irtásaiból egész jól meg lehet úgy a felvonókat, mint a hozzá tartozó sípályákat találni. A rétegvonalas ábrázoláson is ellenőrzöm a szintkülönbségeket.
Nagyon hiányolom, illetve nagyon örülnék, ha az útvonal térképekhez hasonlóan műhold felvételeken is láthatnánk a sípálya rendszereket, a felvonók és pályarendszerek jelölésével. Ha netalán valaki tud arról, hogy ilyesmi már létezik, feltétlenül jelezzétek!
Természetesen a kiválasztott síterepek honlapjait is keresztbe-kasul átböngészem, fényképalbumokat, videofelvételeket, web-kamerákat nézegetek, a vonatkozó fórum hozzászólásokat olvasgatom. Egy hónappal az odautazás előtt meg az időjárás jelentéseket bújom.
Majdcsak eljön már a síelés ideje!
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.