Ausztria
Hochkar
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSAKCIÓ
Hotel Fahrnberger - Raftingos csomag - 2 éj
ÜZENETEK (1104)Időben csökkenő Időben csökkenő
TibiF
574 élménybeszámolót írt
574
21 éve tag
2006.01.24. 12:13
Szabi!

Csatlakoznék Hochkar védelmében. Ez egy nagyon jó hely, ha te oda valamilyen céllal mész akkor érdemes megkérdezni legalább 2-3 ember véleményét. Ha ök azt mondják, hogy ez a szolgáltatás létezik (jelen esetben a szánkózás) akkor nyugodtan elindulhatsz. Ezért ne hibáztass egy pályarendszert, hogy egy külföldi honlap téves informaciót ír a helyről. Ezenkívül ha megnézed a honlapjukat (https://www.hochkar.com) nem ír szánkózási lehetőségről. Sajnálom, hogy ez történt veled de mielőtt elindulsz egy helyre tájákozódj.

Üdv,
Tibi.
bpisti
51 élménybeszámolót írt
51
21 éve tag
2006.01.24. 09:53
Szabi!
Nem feladatom, hogy védjem öket,és valószínüleg nincs is rá szükségük,de egy dolgot feltétlenül meg kell említeni:Direkt a Hochkaron tényleg nincs szánkópálya,csak odalent, Göstling mellett.Arról ök nem tehetnek,ha egy külföldi honlapon tévesen jelent meg az információ!Kár lenne ebböl messzemenö következtetéseket Ausztriával kapcsolatban levonni!Remélem,legközelebb jobban sikerül a kirándulás!
szia
bpisti
51 élménybeszámolót írt
51
21 éve tag
2006.01.18. 18:39
Szia Gyuri!
Ne haragudj,csak kerültem ismét gép elé,így nem tudtam korábban az címeket elküldeni,de úgy látom,megoldódott!Jó sielést!
gyurif
17 élménybeszámolót írt
17
21 éve tag
2006.01.18. 13:51
Köszi szépen Gábor, sikerült lefoglalni. Ott nem volt náluk már hely, de a szomszédban még tudtak szorítani egy szobát, 17 pénz fejenként. És baromi segítőkészek meg minden. Szóval köszi mégegyszer!
Ricsi
62 élménybeszámolót írt
62
21 éve tag
2006.01.18. 13:07
Nézd meg a https://www.palfau.at oldalt.Válogathatsz a szállások között.
gyurif
17 élménybeszámolót írt
17
21 éve tag
2006.01.18. 12:29
Sziasztok,

köszi a segítséget, érdeklődni fogok. Pisti, ha tudsz valami elérhetőséget oda, megköszönném. 6 km az semmi.
bpisti
51 élménybeszámolót írt
51
21 éve tag
2006.01.18. 10:33
Szia gyurif!
Palfau nevü faluban is lannének szállások 15-17 euro-tól reggelivel.Palfau mintegy 6km-re van a fizetökapuktól.Ha érdekel küldj egy mail-t.
Ricsi
62 élménybeszámolót írt
62
21 éve tag
2006.01.17. 15:04
Hívd fel a következő telefonszámot 0043-7484-7467.Gisela Schrefel a tulaj.Magánház ,szállás bőséges reggelivel 18,-E/fő.Hivatkozz a nevemre /Ritsmann Gábor/,hátha segít a foglalásban .Én rendszeresen járok hozzájuk, immár 9 éve.A ház Lassingban található a tűzoltók mellett, egész közel van a Hochkarra vezető útra.
gyurif
17 élménybeszámolót írt
17
21 éve tag
2006.01.17. 14:22
Szia, iagzából mi valami olcsóbb helyre gondoltunk, ennyiből már bőven elmegyek Schladmingra is....olyan 20 körül fejenként egy reggelivel. Valami ilyesmit nem tudsz?
bvonh
36 élménybeszámolót írt
36
21 éve tag
2006.01.17. 13:16
Mit jelent a nem túl Drága? Én 43 Euróért voltam a fenti helyen, (lassing, falu a hegy lábánál)
3*-os panzió, félpanzióval, szaunával, saját transzferrel a liftekhez. Nekem pont megfelelő volt ennyiért
lassing.jpg
gyurif
17 élménybeszámolót írt
17
21 éve tag
2006.01.17. 13:10
Sziasztok!

Tudna valaki szállást ajánlani február 24-26 közötti hétvégére? Hol érdemes megszállni, ami nem túl drága?

Köszi szépen a segítséget!
bvonh
36 élménybeszámolót írt
36
21 éve tag
2006.01.16. 09:55
Szerdától síeltem Hockaron. egyedül vágtam neki egy kis feltöltődés okán. Nem volt kedvem messzebbre menni. Kicsit féltem, hogy unalmas, lesz, és majd szokás szerint állandóan felhőben lesznek a hegyek. No! Bár Hochkar tényleg nem az a hatalmas síközpont, de végül is nem untam halálra magam a 4 nap alatt. Ragyogó napsütés, kiváló hóminőség végig. Jegesedés még a legmeredekebb pályákra se volt elmondható. Hétköznap ráadásul alig voltak. Ennek ellenére feltűnően sokat pörögtek a mentők. Ráadásul pénteken a mentőhelikopter is megérkezett kétszer is. (nem vagyok babonás, de ugyebár péntek 13 ;-)) Szombatra aztán megtelt a hegy, melyre honfitársaink is nagy számmal érkeztek. Ez jelentősen veszélyesebbé tette a pályákat. Láttam is jó néhány ütközést, szerencsére nagyobb baj nélkül!
hochkar2006jan11.jpg
hochkarpanorama.jpg
buckelpiste-hochkar.jpg
maffia
59 élménybeszámolót írt
59
20 éve tag
2006.01.05. 11:37
Ez a hely ahol voltatok ez panzio?És vanake még hasonloak a környéken?
RM
874 élménybeszámolót írt
874
21 éve tag
2006.01.03. 12:12
Sziasztok! Dec. 27-tol 31-ig sieltunk Hochkaron es kornyken. A szallas Göstlingben volt (kb. 25-30 perc Hochkar), a Krenn csaladnal. Mindenkinek csak ajanlani tudom. 17.50EU reggelivel. Jol felszerelt konyha (1-et hasznal a kb 15-16 lako, de nem volt torlodas) es etkezo egyben TV-vel. A haziak irto rendesek. Szemben (20m) a varosi uszoda + szauna, utobbit gatya nelkul lehet hasznalni, opcionalisan torulkozot tekerhetsz magadra. Hochkaron a ho minosege szuper volt, a palyak mind nyitva voltak azon a 2 napon amikor ott voltunk. A hosszu fekete nyolcast zartak le egyik delutan zaras elott (egy kisebb lavina dolt ra keresztbe). Egyik nap nagyon szarnak nezett ki az ido reggel (delott csak a liftek egy resze ment Hochkaron, delutanra kitisztult), mi szerencsere aznap Lackenhofot (Ötchert) valasztottuk. Mivel lejebb van, nem volt hideg. Sajna delelott meg havaseso is esett. Ezt leszamitva tetszett. Jo széles palyak vannak, kektol-feketeig mindenkinek van megfelelo. Delutanra az ido is csodalatos lett. Ez kb. 30 perc Göstlingtöl. Mi odamenet Praeblichen siztunk (Graz felol mentunk), majd egyik nap atmentunk melyhosizni (szüzhavazni) Praeblichre. Jo hely, szerintem erdemes megnezni. Itt is vannak kezelt, kellemes csaladi palyak. Sportosabbak a masik oldalon es a terep teteje szuzho. Aki ki szeretne probalni a melyhosizest kis kockazattal, az itt megteheti. Praeblich kb. 50-60km Göstlingöl. A Hochkar/Praeblich/Ötcher trio egyutt szerintem minden igenyt kielegit.
maffia
59 élménybeszámolót írt
59
20 éve tag
2005.12.31. 12:32
Érdeklödnék ha jan.közepén menék két napra,ráérek a nap végén szállást nézni vagy jobha mostnézek valamit ithon és lefoglalom.
Az utobit azértnem szeretem mertha szar az idő else indulok.
Megha valaki tud valami konkrét szálást aztis köszi.
dve
71 élménybeszámolót írt
71
21 éve tag
2005.12.18. 18:51
Hát csütörtöktől vasárnapig itt síztünk... Az idő sajnos nem volt hozzánk kegyes. Óriási szélben vízszintesen szakadó hó.Hol több hol kevesebb lift ment,volt mikor csak egy,az alsó négyüléses. A hétvégén annyi hó leesett,hogy egy órámba telt az autó kilapátolása a hóból.. Mindenesetre ha most kitisztul az idő valamikor akkor itt csodás hóviszonyok lesznek..:))
bvonh
36 élménybeszámolót írt
36
21 éve tag
2005.12.13. 11:59
Itt naponta változnak az előrejelzések. Nekem mult hétvégén 3 napból 1,5 volt ködös egyébként sütött a nap, de nem pont ezt jelezték.
dve
71 élménybeszámolót írt
71
21 éve tag
2005.12.13. 07:27
Hát csütötökön indulnánk ide az időjárási előrejelzések havas szeles időt mutatnak..elégggé elkeserítő,főleg olvasva azt,hogy itt iszonyat tud lenni viharos időben....:(
Stani
5480 élménybeszámolót írt
5480
Admin
2005.12.08. 09:32
a Großes Kar is már üzemel
cszoli00
28 élménybeszámolót írt
28
20 éve tag
2005.12.07. 14:40
a ketteslibegőre gondolsz? amikor 2 hete voltam,akkor nekem azt mondták hogy lavinaveszély miatt nem nyították ki.
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s