Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Mit együnk igyunk?

ÜZENETEK (52)Időben csökkenő Időben csökkenő
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2011.01.20. 12:38
pont ma 1 éves...:)))
Előzmény: (csabor 104836)
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
2011.01.20. 12:16
Több mint egy éves pizza! Ott már semmi megjegyzés nem érdekes.

Csabor
Előzmény: (huligan 104797)
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2011.01.20. 08:26
Csak úgy érdekesség képen belinkeltem a cikket, nem azonosultam vele...:)
bazsa (snwbrd, frrde, bckcntry)
223 élménybeszámolót írt
223
16 éve tag
2011.01.20. 08:14
ezért a pizzás megjegyzéssel vitatkoznék!
azt hiszem kenterbe veri sok hütte pizzája a nagy átlagot, főleg tirolban.
életem legjobb lasagne-ját pedig fügenben ettem! :D
Előzmény: (huligan 80879)
envoken
183 élménybeszámolót írt
183
15 éve tag
2011.01.19. 23:09
----- áthelyezett hozzászólás----

Sziasztok!

Remélem nincs még ilyen topic:) Keresgéltem nem találtam.
Azt szeretném kérdezni, hogy mi annak az ételnek a neve, ami azt hiszem készétel, szinte mindig egyből kaptam a hüttében, ilyen törtkrumpli szerű dolog, szalonnával, talán kis darabban csülök is van benne, és a tetején egy tükör tojás ? Eddig csak akkor tudtam kérni, ha az előttem álló is azt kért :D Szóval mi ennek a neve ?

Köszi a segítséget!!!
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2010.01.20. 14:25
Az a kaja se nem röszti se nem lepcsánka.
Röszti:Sós főtt burgonya lereszelve(esetleg törve)hagymával ízesítve majd minimális zsiradékon pirítva.
Lepcsánka(tócsni stb):Nyers burgonya lereszelve+nyers tojás+Só,bors,esetleg fokhagyma és annyi liszt amennyit felvesz hogy nokedli sűrűségű masszát kapjunk.Ezt bő zsiradékban laposra terítve sütjük.
antikvárius
106 élménybeszámolót írt
106
18 éve tag
2010.01.20. 13:48
Valami hasonlót lehet kapni Turracher Höhén az egyik hüttében Skifahrerpfandl néven. Krumpli, sült hús, kolbász. Valóban a fandliban hozzák ki, még serceg alatta a zsír! Finom!
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2010.01.20. 11:35
A röstit (vagy lepcsánkát)ismerem. Az is finom....
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2010.01.20. 11:34
Azaz! Múltkor mondtad is csak elfelejtettem.
(Nem Visegrádozunk valamelyik este?)
Előzmény: (powee 80889)
Makosx
129 élménybeszámolót írt
129
17 éve tag
2010.01.20. 11:26
A tótok lepcsánká-nak ismerik de a recept még mindig ua. :-)
powee
424 élménybeszámolót írt
424
18 éve tag
2010.01.20. 11:18
vagy a tiroler gröstl-re? az is tört
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2010.01.20. 11:00
Hogy hívják azt a kaját amit serpenyőben adnak és tört jellegű krumplit, húst(vagy kolbász?)... (a többi alkotórészt nem tudom) tartalmaz?
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2010.01.20. 09:59
Forrás: http://divany.hu/Gasztro/sigasztronomia-huette-az-etlapon


Az ausztriai síelés egyik meghatározó élménye a „hüttézés”: elhatározás kérdése csupán, hogy valaki hüttézik és síel vagy síel és hüttézik – a kettő közötti különbség 2-3 nap után mérhető lesz a derékbőségünkön.

Összegyűjtöttük a legjobb hütte-kajákat – számíts rá, hogy ezeket a fogásokat nem fitneszguruk találták ki.



Sokkal inkább a szegényember konyhájból kerültek az alpesi fogadók étlapjára. De tökéletesen alkalmasak arra, hogy ellássanak minket a sportoláshoz szükséges kalóriautánpótlással.

Azon sem kell meglepődni, hogy még a káposztasalátánkba is csempészett a tulajdonos-szakácsnéni egy kis császárszalonnát. Lehet találni az étlapon salátatálat, de minek? Ez itt a hús, a szénhidrát és a würst hegyi otthona, válogassunk a helyi jellegzetességek közül (a pizzát és a bolognait hagyjuk az olaszországi síelésekre, ott talán jobban készítik)!

Nem kell arra számítani, hogy a híres osztrák Michelin-csillagos séfek lesik majd minden kívánságunkat, de a klasszikus hüttefogások között is érdemes válogatni. A nagy tányér sültkrumplinál sokkal érdekesebb és finomabb ételeket találsz majd. Leves és desszert terén különösen érdemes szétnézni.

Szubjektív válogatás következik.

Nem nagyon lehet melléfogni, ha csak egy forró levesre vágysz:

1. Általában azt mondom mindenkinek, hogy ha külföldön jár a helyi jellegzetességeket keresse, most mégis kivételt teszek: az osztrák hüttékben nagyon jó gulyáslevest készítenek. Ha tehát egy tartalmas levesre vágysz és netán egy kis honvágyad is van, a gyulyásleves tuti választás.

2. Erőleves különböző betétekkel: giga májgombóccal (Leberknödelsuppe) – ehhez tényleg az kell, hogy nagyon szeresd a májat, vagy palacsintacsíkokkal (Frittatensuppe) – egyből tartalmas lesz a sima erőleves.

3. Nyugodtan válaszd az édesen krémes fokhagymakrémlevest (Knoblauchsuppe), ha nincs az estédnek előre látható romantikus folytatása.


Vegáknak kötelező (a szerző kedvence) a Kase spätzle, vagyis a sajtos nokedli. Nagy mennyiségű erős szagú és ízű zsíros sajtot kevernek a forró nokedlihez, megpakolják egy nagy adag pirított hagymával és jó esetben káposztasalátát adnak mellé. Egy ilyen elfogyasztása után, ha még moccanni tud az ember, jó 3-4 óra intenzív síelésre lesz szükség, hogy ne repedjen a gatya.


A würst- és húsimádók otthon érezhetik magukat:

1. Az egyik legegyszerűbb és tökéletesen ideillő étel a baconbe tekert virsli, vagyis a Berner Würstel. Sültkrumplival tálalják, a bacon ropogósra sült, a virsli roppan, mi kell még a boldogsághoz?

2. Szorosan követi a sorban a Bratwürstl, a borjú-, marha-, és disznóhús keverékéből készült kolbász, ami sütve kerül a tányérunkra, erős mustár és kenyér kíséretében.

3. Kihagyhatatlanok a különboző sonkás szendvicsek: vastag sült vagy főtt sonkaszeletek jófajta barnakenyéren, mustárral, salátával. Akár hideg válogatást is kérhetsz, ebben az esetben kerül a tányérodra Speck, uzsonnakolbász (Jausenwurst), sonka, sajt, és pástétom is.

4. Lehet persze mindenhol bécsi szeletet is rendelni, ha épp arra vágysz.


Az édesszájúak bőven találnak fogukra valót, elég ha a rétes-smarni-gőzgombóc szentháromságra gondolunk. Mindegyik önmagában egy teljes ebédet kitesz.

1. A rétes (strudel) lehet almás vagy túrós, minden esteben kapunk mellé vaníliaöntetet.

2. Talán a legfinomabb édesség, a császármorzsa (Kaiserschmarrn), aminek semmi köze az itthon ismeretes morzsához. Ennek a tésztája inkább vastag palacsintatésztához hasonlít. Pirítva, ringlóbefőttel mennyei csemege.

3. A gőzgombóc (Germknödel) általában egy mammut adag, belsejében óriás mennyiségű szilvalekvárral. Kérheted vajjal és cukros mákkal, vagy ha igazán elvetemült vagy, vaníliaöntettel és mákkal.
4. Több helyen készítik a Mohr im Hemd névre hallgató kakaós süteményt, ami vaníliafagyi és giccses desszertdíszek kíséretében kerül általában az asztalra.

Hüttét minden síterepen találsz, a több száz kilométeres pályakomplexumok pályái mentén és a 2-3 felvonóval rendelkező falusi pályákon is, így igazán nem kell attól félned, hogy éhen maradsz! Csak ne feledd lesportolni a bevitt mega-kalóriamennyiséget! Lécet, deszkát fel, jó havat!
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
2010.01.05. 11:14
A jagatee egy remek ital. Feleségem egy kinlódós hét után (amikor a lejtő sem arra lejtett mint kellett volna) egy pohár jagatte után megtáltosodott és leszáguldott a lejtőn. Most már a feketék kivételével mindenhova velem jön. Így jár aki iszik, mondaná Füllig Jimmy.

Csabor
PoLizei
60 élménybeszámolót írt
60
17 éve tag
2010.01.04. 19:35
Ezt egy 40%-os esszenciából készítik, forróvízzel ötszörösére higítják. Több márkát is lehet kapni a boltokban. Szoktam venni itthonra is, de persze a hüttében mindig jobban esik :)
Előzmény: (zerge 78342)
zerge
86 élménybeszámolót írt
86
14 éve tag
2010.01.04. 14:55
Most próbáltam elöször és több hüttében a Jagatee-t.
Elég nagy a szórása az íznek, nagyon hütte függő.
Kerestem a neten a receptet, talán a tea+rum+bor+cukor variáció volt a legtöbb találatban.
Szerintetek mi az igazi jagatee?
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
2010.01.04. 13:31
Már kezdtem odalenni, hogy leragadunk a bornál.


Csabor
Előzmény: (Fazzoletto 78254)
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2010.01.03. 18:04
és ha már franciában járunk és bruleről van szó, akkor a bor mellé desszerteljünk creme brulet. kihagyhatatlan. (aki nem ismerné: belül krémesen vaníliás kívül ropogósan karamellás krém) imádom.
apalermoi
247 élménybeszámolót írt
247
18 éve tag
2010.01.01. 21:24
a vin brule bizonyosan francia eredetű szó, (azt nem tudom, hogy franciáknál vajon használják-e) de egész Olaszországban, nem csak a francia határvidéken, persze főleg északon már az olasz nyelv része, azaz olasz szónak számít, mint pl. nálunk a smarni (biztosan van jobb példa is, de most nem jut eszembe egyéb)
Egyébként, ami Trentinoban népszerű hegyi ital, az a Bombardino. Merem ajánlani.
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.