Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

APO kötés tapasztalatok

ÜZENETEK (82)Időben csökkenő Időben csökkenő
Rajah975
61 élménybeszámolót írt
61
14 éve tag
2010.01.18. 13:08
Szia!

Én is nemrég vettem, de még nem teszteltem, majd csak hétvégén. De a postod után este felrakom és megnézem, hogy produkálja-e nekem is lenti dolgokat. Elég kíváncsivá tettél :-D

R.
Előzmény: (gyf 80518)
gyf
571 élménybeszámolót írt
571
17 éve tag
2010.01.17. 19:03
Sziasztok!

A FLOW fórumban nagy arccal dicsekedtem, hogy vettem egy APO gyorskötést, "végül is FLOW leszármazott" Minerel után...
Aztán ma felszereltem és tele vagyok kérdéssel.

Leginkább az érdekelne, hogy normális működése-e az első csatnak, hogy szorul, nem lehet csak úgy egy mozdulattal lazitani, hanem tépni kell, erővel.

Kérdés-2: Nehezen megy bele a bakim kinyitott állapotban. Ennek igy kell lennie? Ez alatt azt értem, hogy nem dől ki rendesen a háttámla és a középső pánt alatt szorul.
Igaz csak üres bakanccsal próbáltam, de ez olyan nehéznek tűnt.

Kérdés3: Az első szíj fixen áll 45 fokban előre, mintha nem bele kellene bújtatni a cipő orrát, hanem nekifeszíteni.
Ehhez képest egy sima pánt van ott, nem mint a burton-nál szokás stanyecli, ami előről és felülről is fogja a cipő orrát! Rendeltetésszerű állapot, hogy fixen áll vagy valamit el....tam feszereléskor?

Előre is köszi a válaszokat!

F
elsőelőző
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.