Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Elveszett, de meglett

ÜZENETEK (28)Időben csökkenő Időben csökkenő
Koty
862 élménybeszámolót írt
862
17 éve tag
2010.03.22. 20:24
Egy autószerelő haverom elhagyta Stuhlecken a slusszkulcsát, amit csak a nap végén vett észre. Már telefonált az autóbontóba - hogy milyen ablak van készleten, melyik oldali ablakot törje be - miután rábeszélték, hogy kérdezze azért meg a kasszást. És csodák- csodájára nemhogy megtalálták, de még le is adták a kulcsot.
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2010.03.22. 19:56
A párom telefonja esett ki a nadrágzsebéből az ülősfelvonón Koralpe-n. Pár óra múlva a jegypénztárnál átvehettük sértetlenül, kikapcsolva.
Sz. Andrea
16 élménybeszámolót írt
16
14 éve tag
2010.03.22. 17:33
Viccen kivül......a kislányom szokása hogy nem figyel eléggé...elől megy a férjem,utána a kisfiúnk,majd a kislány ,és végül én zárom le a sort....hát a kislány miatt többször is előfordult hogy írányt kellett változtatnom az útelágazásoknál...ha a fiúk balra tartottak, ő biztos jobbra fordult,én pedig jóanyuka módjára iszkiri utána,majd telefonon kerestem a férjem és fiam hogy merre is tartanak.....
És persze,akárhányszor kiszállunk a felvonóból mindig össze kell még szednem a gyerekeim által ottfelejtett holmikat.....
Sz. Andrea
16 élménybeszámolót írt
16
14 éve tag
2010.03.22. 17:27
Én egy alkalommal a férjemet hagytam el a sípályán.....de ...egye fene....csak meglett!!!....:))))
Bata Attila
2086 élménybeszámolót írt
2086
17 éve tag
2010.03.22. 17:10
Flachau központja 4 éve. Reggel pakolás a kocsiba, indulás Zauchensee-be. A síbot ottmaradt, nekitámasztva a ház falának. Zauchensee-ben döbbenés, botbérlés. Este vissza Flachauba. A botok ugyanott, ahol reggel hagytam, a forgalmas főút egyik házának támasztva ...
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2010.03.22. 16:18
Én egyszer elhagytam Kaprunban egy Garmin GPS-t (GPSMAP 60 csx). Nem lett meg, így duplájára nőttek az 1 hetes költségeim :(

Ezen kívül semmit sem hagytam el, de a baráti köröm bal*@%ságaiból regényt lehetne írni...

Csak egy pálda: Sas barátom az egyik lécét hagyta el felvonózás közben. Az volt a pláne, ha nem szólunk neki nem veszi észre...:)

5 székkel hátrébb már jött is!

Kesztyű, síszemüveg, bot, sapka leesik a felvonóból, bukósisak a kabinos felvonóban hagyva, szemeg a hüttében felejtve...

...meg sem tudom számolni! Természetesen mindig minden meglett, de azért voltak nem egyszerű túrák...
hu1zam
432 élménybeszámolót írt
432
15 éve tag
2010.03.22. 16:04
Kb. 10 éve, helyszín Alpes d'Huez, szállás Residence Couleur Soleil: 1 éves Rossignol lécemet lent hagytam a sítárolóban, amíg felmentem a szobába a kulcsért, mindez este. Mire visszaértem lába kelt. Szóltam a recepción, ott csak a vállukat vonogatták. Másnap reggel lementem a faluba a rendőrségre (de előtte azért odaszóltam a recepciósnak, hogy hova megyek), a zsarúk annak rendje-módja szerint írtak egy jegyzőkönyvet. Ezután kölcsönléccel egy jót síztem, este pedig, amikor hazatérek csodák csodájára ott a lécem az előtérben, a dolgozók szerint nem lehet tudni, hogy ki tette oda. Gondolom, nem véletlen, hogy pont egy Rossi tűnt el Franciaországban...
Előzmény: (klaci 88012)
klaci
2873 élménybeszámolót írt
2873
16 éve tag
2010.03.22. 15:44
Ki mit veszített el ideiglenesen, ami később meglett?
Mi felejtettünk már kabinban kesztyűt és napszemüveget (nem egyszerre), szerencsére mind meglettek valamelyik állomáson.
Aztán nagy riadalomban volt részünk, amikor nejem SL 11-e ebédidőben a Hütte elől eltűnt. Erről már írtam valamelyik topicban - tévedésből vitte magával egy német asszonyság a bérelt Rossignolja helyett. Nem kis szervezéssel azért végül helyükre kerültek a dolgok.
Barátaink most hétvégén Gosauban a kabinban hagytak egy fényképezőgépet, amit másnap reggel a pénztárban nagy örömükre épen és sértetlenül visszakaptak.
Hirtelen ennyi jutott eszembe. Ki milyen témába vágó esetet tud felidézni?
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.