Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Menü ≡

Freeride deszkák

Üzenet írásához regisztrálnod kell, vagy be kell jelentkezned.
elsőelőző laponként: összesen 22, rendezés:
Üzenetek Üzenet íráshoz regisztrálj
Üzenet szövege
Feladó:  poisonkaFérfiHaladó síelőProfi snowboardos
Dátum: 2010.07.22. 11:06
(Üzenetazonosító: 89344)
poisonka Hozzászólások: 167
Regisztrált: 2008.11.22.
33 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Csa,

hát ha télleg csak freeride-ra használod, akkor Burton Fish a nyerő. nekem van, de csak mint második deck, mivel tényleg csak mélyhóra való. Lehet vele pályán is közlekedni, de eléggé nehézkes.
esetleg Burton Malolo ami még hirtelen eszembe jut.

Olyat keress, ahol tolható a kötés pár mozdulattal(switch insertes lap) és akkor nem kell feltétlen freeride lapnak lennie.

Nekem a Burton fish nagyon bejött, totál másképpen kell használni, viszont nem ég rommá a hátsó lábad, márpedig az mélyhóban nem egy utolsó szempont. De, mint fentebb is jeleztem, ezt csak második deck-nek vedd.

Ha jó öszvérmegoldást szeretnél, akkor Burton Custom. Most meg tudsz venni tavalyi/09-10/-es lapot sztem 100 alatt, amugy az új ára szezonban 130 körül mozog.

Ha kérdés van, írj.

üdv.

ak
Feladó:  Rajah975FérfiHaladó snowboardos
Dátum: 2010.07.21. 10:32
(Üzenetazonosító: 89343)
Rajah975 Hozzászólások: 61
Regisztrált: 2009.10.20.
13 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Sziasztok!

Először is bocs az új topicért, de nem találtam olyat, amibe beírhattam volna.

Újra eljutottam a boardvásárlás kérdéséig, mivel az zsírúj Magnumomat elhagyta a Lufthansa a hazaúton. Végigbekkeltem a szezont kölcsönzős deszkákkal, hátha megtalálják, de március végén kifizettek, mondván, már nem lesz meg.

Jó dolog a rosszban, hogy télen egy párszor kimentem freerideozni és úgy döntöttem, hogy az tetszik nekem, nem a pályán való száguldozás és az okosok szerint a Magnum erősen pályadeszka (mivel nem tudtam kipróbálni, erről nem tudok nyilatkozni)

Na szóval, hogy ne legyek nagyon hosszú: kerek most valami jó freeride deszkát az alábbi paraméterekkel:

- 160 - 165 cm közötti
- mindenképpen wide
- valami jobbfajta, keményebb, hogy a 100 kilómat bírja :-)
- 100e alatt legyen
- itthon vagy az EU-n belül meg lehessen venni, még egyszer nem szeretném végigcsinálni ezt a VÁM macerát

Egyelőre a Hammer Broadline van a lista élén, de még csak mot kezdtem nézelődni. Láttam olyat hogy Ride Timeless, de arról semmit nem tudok, csak a kinti fórumokon dícsérik agyba-főbe.

Szóval, ha veleki tapasztalatból tudna ajánlani valamit, ami neki bejött, azt megköszönném.

Üdv:

Rajah

elsőelőző laponként: összesen 22, rendezés:
h i r d e t é s
h i r d e t é s
h i r d e t é s
h i r d e t é s
UTASBIZTOSÍTÁS -10% » INGYENES TANÁCSADÁS » SÍELŐK NAPTÁRA »
FELIRATKOZÁS HÍRLEVÉLRE »
A SIELOK.HU SZÁMOKBAN
A portált jelenleg 362 vendég és 22 regisztrált felhasználó látogatja.