Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Elveszett fórum bejegyzések

ÜZENETEK (47)Időben csökkenő Időben csökkenő
kócos
1234 élménybeszámolót írt
1234
19 éve tag
2011.01.12. 17:13
1-2 hónap óta vettem észre, hogy a Fórumozás közben az IE kikapcsol, majd visszaszabályozza magát.
Talán sokalja a megjelenésem és figyelmeztet! Ki- és visszakapcsol. Ha ez a jelenség egyedi, üsse kő, ha másnál is előfordul, akkor feladat.
zadmin
290 élménybeszámolót írt
290
19 éve tag
2010.10.27. 12:39
Damon Hill jól van, és szerencsére a fórumunk is.
Nem veszett el semmi ok nélkül.

Általában az a szabály a síelők fórumán, hogy topikot csak az adminisztátorok törölhetnek. Ez alól egy kivétel van, az Útitárskeresés fórum. Itt indokoltan a topik létrehozója törölheti az egész topikot, ha már nem aktuális a keresés.
Ez történt most is, a létrehozó kitörölte.

Ha fontos dologról folyik a beszélgetés, tereljétek át a neki megfelelő topikba, mert nem az Útitárskeresőben a helye. Ha nem fontos dolog, nem kár érte, ha kitörlődik.

Ami supershape üzeneteit illeti, az szerintem nem tűnt el, hanem a megfelelő helyre került, valószínűleg valamelyik adminisztrátorunk áttette a megfelelő topikba.

Ha gyanús nektek, hogy elveszett egy üzenetetek, menjetek a profil oldalatokra, ott van mindenféle hasznos link, pl a:
A felhasználó által küldött fórum hozzászólások
Erre kattintva áttekinthetitek eddigi írói munkásságotokat, és sokszor elveszettnek hitt kincsekre lelhettek.
mitro
1153 élménybeszámolót írt
1153
16 éve tag
2010.10.27. 09:27
Hová tűnt Damon Hill? :)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
WAndrea
1070 élménybeszámolót írt
1070
22 éve tag
2010.10.27. 08:27
Miután minden moderátorral külön is egyeztettem, biztosan állíthatom, hogy nem töröltünk semmilyen panaszt az utóbbi hónapokban a fórumból. Tehát valószínű, hogy technikai problémáról van szó, a progamozónk SOS megvizsgálja a dolgot.

Köszi az észrevételt.
Előzmény: (supershape 91618)
Sörapu.
1360 élménybeszámolót írt
1360
15 éve tag
2010.10.27. 07:47
Siedző törölte nagyszerű topicját. Van rá mód, hogy visszaállítsátok, olyan jól elszórakoztunk rajta. Most hogy még nem nagyon lehet csúszni, minden pótcselekvés jól jön:)
Továbbá tanulságnak is jó, hogy jár az akinek nem tisztességesek a szándékai!
PEDRO
838 élménybeszámolót írt
838
16 éve tag
2010.10.26. 21:34
Gyakorlatilag biztos!
Előzmény: (supershape 91618)
supershape
78 élménybeszámolót írt
78
16 éve tag
2010.10.26. 21:20
Az Sífelszerelés/apróhirdetés topicban olvastam, hogy Lacanator szomorúan észrevételezte, hogy hozzászólását - amit a párja írt - "törölték". Ma én is hasonlót tapasztaltam: a Les 2 Alpes topicba írt legutóbbi válaszom Agent hozzászólására egyszerűen eltűnt. Sőt más is írt utánam de már az se olvasható, csak a mai friss hozzászólás. Tapasztalt még valaki ilyet?
Andrea! Nem lehet, hogy valami technikai probléma van az oldallal?
elsőelőző
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.