Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Snowboard kabinos felvonó

ÜZENETEK (26)Időben csökkenő Időben csökkenő
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2012.01.11. 16:57
Jó igen a board bevihető a kabinosba mert néha vagy inkább gyakran tényleg nem fér be a tartóba ha másért nem a többi léc miatt de vannak már lécek is amik nem nagyon férnek el. Ezt léctartó is válogatja...


most olvastam vissza, hogy azt nem is írtam, hogy kabinosba ne vigye be
Előzmény: (Bélapó 130300)
Bélapó
1434 élménybeszámolót írt
1434
18 éve tag
2012.01.11. 16:47
Nem hiszem, hogy felengednek úgy, hogy nem vagy becsatolva! S hova rakod a bordot? a melletted ülők ölébe? A kabinba általában be lehet vinni a bordot. Ha félsz, hogy kiesik (bár osztom minerel véleményét) vidd magaddal. Én általában magammal viszem, nem azért, mert a kieséstől félek, hanem mert a bordom szélesebb az átlagnál és az esetek egy részében nem fér bele a tartóba!
Előzmény: (fulben 130291)
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2012.01.11. 16:32
Te vagy példa:-) Kezdő létedre nagyon helyesen látod a dolgokat. A szélén ülés valóban jó mert rögtön ki is tudsz térni a főcsapásból:-)
Előzmény: (Yovena 130297)
Yovena
21 élménybeszámolót írt
21
12 éve tag
2012.01.11. 16:29
Szia!
A deszkához, meg kabinos dologhoz nem tudok hozzászólni, mert még csak 10 szer volt életemben a lábamon deszka, viszont pont ezért bíztatlak arra, hogy ne fogd a kezedbe a deszkád ülős liften. Én is tartottam először attól a mozgó szőnyegtől, arra gondoltam béna leszek és miattam állítják le a liftet, majd a végén ki sem fogok tudni szállni és tömegbalesetet okozok. Ezt felejtsd el! hülyeség:) és hidd el, hogy ki kell próbálni,többször nekifutni, semmi ördöngösség nincsen benne, és 3-4. be-kiszállásnál semmi gondod nem lesz. A végén nekem nagy segítség ha a hátsó lábam szorosan "hozzányomom" a hátsó kötéshez, csúszásgátlón áll a baki és a lift szélén ülök, attól függően merre kényelmesebb kiszállni, és fogom a jobb ill, balkezemmel a felvono kartámláját mig egyenesbe nem jövök. Nekem ez sokat segitett, de csak tapasztalattal fejlesztheted ezeket a praktikákat és neked kell rájönni hogyan jobb. Sok sikert:)
Előzmény: (fulben 130291)
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2012.01.11. 16:16
Az első kérdésre a válasz: hülyeség.
A másodikra: passz
A harmadikra: felejts el. Véletlenül eldobod aztán ha pont pálya felett mész lesz ramazuri. A többieket is szívatod akik ott ülnek melletted és a soron következő kiszállókat is amíg te ott vesződsz a felcsatolással.

Haladónak titulálod magad akkor nem gond rendesen felmenni egy ÜLŐSSEL és a kiszállásnál szépen kicsúszol úgy, hogy egyik lábad be van csatolva.
Előzmény: (fulben 130291)
fulben
15 élménybeszámolót írt
15
12 éve tag
2012.01.11. 16:08
Sziasztok,több kérdésem is lenne:

A legfontosabb...Amitől állandóan félek,hogy a nagy,kabinos felvonóban ami felvisz a hegyre,kiesik a deszka a síléc-deszka tartóból,és nézhetem ahogy a magasból ripityára törik,és a sziklák között még a maradványait se találom meg...Ugye ezek nem esnek ki egy könnyen,ha maximálisan belerakom a tartóba?(a kötésig)

Most deszkáról kérdeznélek titeket.Kaptam egy deszkát,Nitro prime a márkájú.Szerintetek ez egy jó márka?

Nah most egy vicces kérdés jön.Szerintetek gáz az,ha vki nemtud normálisan ülős felvonózni,és végig a kezében fogja a deszkát?:) Ha nagyon profi lennék,se vinném húgy,hogy csak az egyik kötés van kicsatolva.Ha vihetem így is kényelmesen,minek vesződjek vele?:)
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.