Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Haladó edzések Visegrádon Lackóval

ÜZENETEK (1692)Időben csökkenő Időben csökkenő
kraszit
7 élménybeszámolót írt
7
14 éve tag
2012.01.28. 13:27
Én is szívesen csatlakoznék a csapathoz. Kedd vagy csütörtök jobb lenne, de a szerdát is meg tudom oldani.
Előzmény: (Lackó 132238)
Lackó
3275 élménybeszámolót írt
3275
19 éve tag
2012.01.27. 21:53
Szuper, örülök, hogy ott leszel te is, jó kis csapat kezd összeállni! ;-)
Rajtlistára felkerültél.

A szerdával klacihoz igazodunk, tőlem már kezdhetnénk előbb is.
(Persze ha mindannyian -klacival együtt- azt mondjátok, előbbre is hozhatjuk az első alkalmat, mondjuk nekem a kedd lenne a legjobb.)

Nálam is súlyosbodnak az elvonási tünetek, de szerencsére holnap Áronékkal egy kis chopoki freeride-dal enyhítjük a dolgot...
Előzmény: (Joci 132225)
Lackó
3275 élménybeszámolót írt
3275
19 éve tag
2012.01.27. 21:46
Csak reméld, hogy ezt Rezső nem olvassa! :-)) Amit összeszenvednek szegények az időjárással meg a hógyártással...

De végre van hó, már síelgetnek is a pályán! :-)

Nagyon örülnék, ha ott lennél. Ha már biztos, jelezd!
Előzmény: (PEDRO 132213)
p20120127-195913-1000.jpg
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
Lackó
3275 élménybeszámolót írt
3275
19 éve tag
2012.01.27. 21:40
:(( Igen, ezt sejtettem, már beszélgettünk róla. Valamelyikünk rossz helyen lakik... :-)

Nekünk majd valahol labancföldön kell összehoznunk egy közös sízést. Remélem mielőbb össze is jön.
Előzmény: (vasssy 132212)
Joci
461 élménybeszámolót írt
461
17 éve tag
2012.01.27. 21:02
Na végre beindul valami. Már teljesen eluntam magam.
Azt hittem már az idei télen csak száj síelésre alkalmas az idő Magyarországon. Csak legyen kitartó ez a lehűlés.

Lackó! Én támogatom a gondolatodat. Sőt oda is állnék a csapatba. Szerintem jó társaság tudna összeverődni.
Már alig várom. Kár, hogy csak szerdán kezdünk. :(
Legszívesebben már hétfőtől ott lennék. ( Legalább lesz idő a felkészülésre)
PEDRO
838 élménybeszámolót írt
838
16 éve tag
2012.01.27. 19:52
Gyepsízni is fogunk? :)))) Mindenképp megpróbálok ott lenni!
Előzmény: (Lackó 132203)
vasssy
1780 élménybeszámolót írt
1780
18 éve tag
2012.01.27. 19:52
Nagyon jól hangzik! (De sajna rossz irányban van... :-( )
Előzmény: (Lackó 132203)
Lackó
3275 élménybeszámolót írt
3275
19 éve tag
2012.01.27. 19:14
Szia!

Örülök, akkor elsőre célozzuk meg azt, tehát:


ELSŐ EDZÉSÜNK FEBRUÁR 1-ÉN, SZERDÁN LESZ, ESTE 6-TÓL 9-IG.


Én szeretnék már 5-kor ott lenni, de majd kialakul addig, hogy ki mikor tud indulni.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

TERVEZETT PROGRAMUNK:

Első egy-másfél órában kicsit átnézzük az alap dolgokat, hogy ha valakinek valami nem tiszta, akkor úgy tudjunk továbblépni, hogy ezeket rendbetesszük, legalább fejben, hogy a későbbiekben ezekkel már ne legyen gond.

Sok fórumos beszélgetésből nekem az "jött le", hogy többen nem mindig értették, miről is irogatnak itt az oktatók. Ez persze nem az ő hibájuk -a miénk pedig végképp nem :-D -, hanem a síelés mégiscsak ott, a havon érthető, érezhető meg.

Szünet (kaja, pia, nő stb)

Második egy-másfél órában csapunk bele a valódi lecsóba, tehát kezdünk komolyabb dolgokkal foglalkozni. Hogy ez mi lesz, azt a körülmények és a társaság összetétele, akkori tudás fogja megmutatni.
Én majd improvizálok, ez a dolgom. (és néha sokat dumálok, de ti majd akkor rám szóltok...)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

A későbbi edzéseken -ha kialakul egy állandó társaság, vagy a magja-, innen lépegethetünk szépen tovább.
Előzmény: (klaci 132195)
Lackó
3275 élménybeszámolót írt
3275
19 éve tag
2012.01.27. 18:48
Az még csak hagyján, hogy jól hangzik, de milyen jó lesz! :-)

Most mindenki előtt itt a lehetőség, hogy ne csak dumáljunk arról, hogy mit hogyan kellene csinálni a havon, hanem meg is csináljuk, vagy megtanuljuk.
Előzmény: (AAron 132193)
klaci
2873 élménybeszámolót írt
2873
16 éve tag
2012.01.27. 18:33
Szia Lackó!

Nagyon jó kezdeményezés, ahogy már pü-ben is jeleztem, engem érdekel. Hogy legyen valami konkrétum is, én jövő hét szerdát javasolnám, de igyekszem másik időponthoz is alkalmazkodni, ha a többségnek úgy jó.
Előzmény: (Lackó 132172)
AAron
2621 élménybeszámolót írt
2621
16 éve tag
2012.01.27. 18:17
Hm.............
Jól hangzik !
Előzmény: (Lackó 132172)
Lackó
3275 élménybeszámolót írt
3275
19 éve tag
2012.01.27. 15:35
Végre fehér a Visegrádi pálya, így régi tervem szerint meghirdetem a haladó sízőknek szóló esti "edzéseket", foglalkozásokat.

Néhányan már korábban jeleztétek, hogy szívesen vennétek részt haladó foglalkozásokon Visegrádon, ahol a kicsit(?) komolyabb sítechnikákat tanulnánk, csiszolnánk.

A szezonban -amikor itthon vagyok- többször tervezem ezeket a foglalkozásokat, igény szerinti rendszerességgel.

Amennyiben összeverődne egy jó társaság, akkor szépen fel tudnék építeni egy, a csoportra szabott tematikát, és ha párszor meg tudnánk csinálni ezeket az edzéseket, akkor szezon végére sikerülne látható eredményt produkálnunk.
Mivel megszállott síelő és oktató vagyok, nekem ez nagy öröm lenne. :-)

Ideálisak lesznek ezek az "edzések" arra is, hogy a fórumokon felvetett, megvitatott dolgokat a havon is átvegyük, kipróbáljuk, megértsük.
(Vagy szükség esetén -ha az valami hülyeség- hamar elfelejtsük... :-) )

A tervezett program szerint elsősorban hétköznap -de ha úgy gondoljuk, akkor hétvégén is- esténként 6-tól 9-ig lennének az edzések a gyönyörűen kivilágított pályán.
Ilyenkorra nyugodtan ki lehet érni Budapestről és környékéről, a pálya is felszabadul, és szépen visszafagy a hó is, ha esetleg napközben kicsit meleg volt.

Aki még nem síelt itt esetleg: a pálya nem hosszú, de minden más szempontból tökéletesen alkalmas arra, amire nekünk kell, és az esti sízés hangulata egy plusz sícsemege.

A háttérben már néhányotokkal egyeztettem, beszélgettünk erről, de akivel nem -és szeretne engem és magát kipróbálni-, az kérem, hogy vagy itt, vagy a carvinski.hu fórumán ( http://carvingski.hu/forum/viewforum.php?f=44 )jelezze, hogy az első időpontot le tudjuk egyeztetni.
Az én tervem a jövő hét első fele, azaz január legvége.

Bp-től a ki- és visszautazgatást esetleg érdemes összeszerveznünk, hogy ne egyenként autózgassunk.

Mára végre így néz ki a pálya:
p20120127-080913-1000.jpg
p20120127-050913-1000.jpg
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.