Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Szlovénia
Cerkno
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Cerkno apartmanok - abszolút pályaszállás a hegy tetején
ÜZENETEK (92)Időben csökkenő Időben csökkenő
Anetta
51 élménybeszámolót írt
51
16 éve tag
2008.02.18. 08:16
http://www.snezni-telefon.si/default.asp

Nézelődjetek!!!
Szlovén sípályák webcamerái egy helyen!! :-) A cerknoi pályán is több cam. működik, itt azokat is megtaláljátok.
Anetta
51 élménybeszámolót írt
51
16 éve tag
2008.02.17. 11:38
Ohne geführig :-(
http://www.eurohotelz.com/ski/webcam_i.php?id=141


Ez is egy jó site, igaz a hójelentésre nem tér ki, viszont a hőmérsékleti "jóslások" elég pontosak.
https://www.windguru.com/hu/
Anetta
51 élménybeszámolót írt
51
16 éve tag
2008.02.15. 21:18
Sajnos nem fotóztam eleget:-(
Egy-két fotót azonban közzé teszek itt, és megmutatom milyen amikor nem esik hó Cerknoban.
2008. január
2008. január
Slo.-Cerkno-2008.-januar-27---februar-02.-022.jpg
2008. január
2008. január
BBea
6 élménybeszámolót írt
6
16 éve tag
2008.02.15. 17:02
Szia Anetta!

Köszi az infókat! Továbbítottam a barátainknak, a többség úgy döntött, hogy még keresgéljünk, hátha találunk valahol elfogadható /kifizethető/ áron pályaszállást.

Még egyszer köszi!
Üdv!
Anetta
51 élménybeszámolót írt
51
16 éve tag
2008.02.15. 07:43
Szió Bea!

Sajnos pályaszállást nem tudok ajánlani, de a Hotel Cerkno igazán gyermekbarát. A felvonó kb. 10-15 perc busszal a hoteltől. Rendelkeznek saját busszal, amely ingyenesen felviszi a vendégeket a felvonóhoz. Reggel 8,30-kor és 9,30-kor indul a sípályához, délután pedig 15,30-kor, valamint 16,30-kor indul vissza - a visszaúthoz már nincs szükség jegyre-. A felvonók 16 óráig működnek. A felszerelést csak az első napon kell felcipeni, mert a felvonónál van tároló, tehát ez is megoldott. A buszhoz naponta kell jegyet kérni a recepción - ingyenes -, és itt kell elkérni a pályán találaható tárolóban lévő zárható léctartókhoz a kulcsot/kulcsokat - 5 Euro/db kauciót kell letenni érte, amit természetesen a végén visszakapsz.

A pályákat hóágyúzzák, nincs gond, ha esetleg nem esik a hó. :-)A Hütte felső szintje gyerekeknek van kialakítva, még csúszda is van.

A hotel nagyon kellemes, a legfelső (3.) emelet teljesen fel lett újítva. A kaja bőséges és finom. Az uszodát ingyen lehet használni, a szauna és konditerem használatért, ill. a biliárdért fizetni kell.

A csoportunkban voltak kisgyerekekkel, és ők is nagyon elégedettek voltak.

Remélem Ti is annyira jól fogjátok érezni magatokat, mint ahogyan én!

Szívesen válaszolok minden kérdésre!

Üdv.
BBea
6 élménybeszámolót írt
6
16 éve tag
2008.02.14. 17:28
Szia Anetta!

Tudnál nekem szállást ajánlani Cerknon? 8-10 fős appartmant keresünk. Ha lehetséges, pályaszállást - mivel 2 kicsi és 1 pici gyerkőccel mennénk.
A Hotel Cerkno milyen messze van a felvonóktól?
Előre is kösz!
Anetta
51 élménybeszámolót írt
51
16 éve tag
2008.02.05. 15:15
Nem az én érdemem, - ezúton kérek elnézést a fotók tulajdonosától - de ezt másnak is látnia kell!
Gyönyörű képek. Nekem sajnos nem sikerült ilyeneket készítenem.

http://www.4me.hu/cerkno/
Anetta
51 élménybeszámolót írt
51
16 éve tag
2008.02.03. 10:49
Üdv mindenkinek!

Megérkeztem Cerknoból! Fantasztikusan éreztem magamat! A pályákon éppen elég hó volt, bár délutánra kásásodott, de ez engem egy cseppet sem zavart. A webcam szerint még éjszaka esett is egy kevés. Nos, azt nagyon sajnálom, hogy ez éppen akkor történt, amikor én már itthon vagyok és nem élvezhetem a csodás látványt. Pénteken akkora volt a köd, hogy nem mertem a pályára merészkedni. A fanatikusoknak azonban még az sem okozott gondot, hogy "vakon" száguldjanak. Irigyeltem is a bátorságukat.
Anetta
51 élménybeszámolót írt
51
16 éve tag
2008.01.25. 10:44
:-(

Tényleg nem sok jóra számíthatok hó ügyileg az előrejelzés szerint.

http://www.met.hu/omsz.php?almenu_id=weather&pid=
elorejelzes&mpx=0&kps=1&pri=1&dti=0&sm0=32&stt=Ljubljana
Anetta
51 élménybeszámolót írt
51
16 éve tag
2008.01.25. 08:07
Hali Norbi!
Ne keseríts el! A webcamon keresztül nekem úgy tűnik, hogy azért akad ott valamicske hó.:-) Pozitívan állok hozzá. Itt van megint a hideg, lesz csapadék is! Lesz elég hó is a pályákon. Annyira készülök!
Ha azonban mégsem úgy alakul a hó helyzet, akkor majd túrázgatok...
Nnorbert
24 élménybeszámolót írt
24
16 éve tag
2008.01.24. 20:09
Sziasztok!

NEm irigylem azokat kik most mennek cerknoba elég kevés a hó , tavaly ilyenkor voltunk mázlink volt pont eset egy méter mire ki értünk most nem valami rózsás a helyzet pedig klasz hely ha van hó, arra a pályára 10 -50 cm hó keves egy kicsit de azért jó síelést
Anetta
51 élménybeszámolót írt
51
16 éve tag
2008.01.24. 14:11
Örülök, ha megnevettettelek! :-) Nevetés nélkül nem is élet az élet.
zozóka
33 élménybeszámolót írt
33
19 éve tag
2008.01.24. 13:52
Anettának:

Most jót nevettem!:-)))))
A 20-25 évvel ezelőttön.Meg nekünk itt az "alföldi nagy nagy rónaságban"!
Max sífutás!:-))
Anetta
51 élménybeszámolót írt
51
16 éve tag
2008.01.24. 09:29
Hali Zozóka!

Az első próbálkozásom itthon történt, Mátraszentistvánon. Ráállítottak a lécre és meglöktek. :-)
Másodszorra is itthon próbálkoztam, bár akkor úgy döntöttem, kell nekem egy türelmes oktató, aki legalább az alapokat megtanítja. Bejött. Le sem akartam szállni többé a lécről.

Tudom, hogy Cerkno leginkább a hozzám hasonlóknak való pályákkal rendelkezik, ezért is örömködöm annyira.

Apartmanban leszünk egy páran, a többiek pedig a hotelben. Az sem tántorítana el, ha a pályát kizárólag síbakancsban és gyalogosan lehetne csak megközelíteni.
Mondjuk ha 20-25 évvel ezelőtt adódott volna lehetőségem belekóstolni ebbe a havas csodába, akkor mostanra már fanatikus vált volna belőlem.

Amint lesz kérdésem és természetesen mesélni valóm, azonnal jelentkezem.
zozóka
33 élménybeszámolót írt
33
19 éve tag
2008.01.24. 09:16
Szia Anetta!
Háááát!
Én nem tudom hol volt Neked az a bizonyos első,de ez tutti naon okés!
Talán...talán annyi a hiba,hogy -feltételezvén,hogy a Hotel Cerknoban laktok-kell egy 15-20 percet utazni a pályáig.Természetesen ingyenes síbuszt a szálloda biztosít.
Este érdemes egyébként körülnézni a településen is.Nagyon hangulatos helyek vannak...:-)
Ha kérdésed van bátran tedd fel!
Anetta
51 élménybeszámolót írt
51
16 éve tag
2008.01.23. 16:10
Szió Zozóka!

Szervező: Juhász Gyula Gyakorló Ált. Isk. Szeged
Én véletlen csöppentem bele, de egyáltalán nem bánom. :_) Biztosan szuper lesz. Nagyon kezdő vagyok, tehát én azt is fogom élvezni, ami egyébként a "szakértőknek" már fel sem tűnik. :-)
zozóka
33 élménybeszámolót írt
33
19 éve tag
2008.01.21. 16:09
Hali Anetta!
Azt megköszönjük.Egyébként milyen szervezésben mégy(tek) ha nem titok?
Anetta
51 élménybeszámolót írt
51
16 éve tag
2008.01.21. 15:12
Hali mindenkinek!

Vasárnap indulok Cerknoba! :-) Remélem minden szuper lesz! Két hét múlva jelentkezem és beszámolok az élményekről!
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.