Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Szlovénia
Cerkno
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Hotel Cerkno - 3 csillagos wellness szálloda 10 km-re a sípályáktól
ÜZENETEK (92)Időben csökkenő Időben csökkenő
Nnorbi1
15 élménybeszámolót írt
15
17 éve tag
2007.01.04. 09:33
sziasztok!

tudnátok nekem segíteni cerknonak hol lehet megnézni az időjárását a saját honlapjukon kívül segítséget előre is köszi.
Nnorbi1
15 élménybeszámolót írt
15
17 éve tag
2006.12.09. 08:30
Szia Zacsek!

Köszönöm az infot reméljük jó lesz. A családi pályákat kedveljük mivel 4 éves gyerköcünk is jön és ő most tanul síelni.
Tudomásom szerint ezen a 28. ai héten jönnek síoktatok is és lesz gyerek ovi is persze síoktatással egybe kötve, Kecskeméti utazási iroda szervezésében. addig is szép telet nektek
Zacsek
2 élménybeszámolót írt
2
19 éve tag
2006.12.08. 11:53
Helló Nnorbi1

Mi tavaly voltunk Cerknoba, a Hotel Cerknoban szálltunk meg és elmondhatom, hogy nekünk nagyon tetszett, úgy a szálloda mint a pálya. A pályák inkább olyan családi pályáknak mondhatók. Ha valaki nem akar több száz km. sípályarendszert, akkor tökéletes.Ja mi is megyünk jan. 28-án megint.
Nnorbi1
15 élménybeszámolót írt
15
17 éve tag
2006.12.07. 10:00
Sziasztok !

Családommal jan 28 -feb 3 megyünk ide síelni a Hotel Cerkno- ban fogunk lakni, milyen tapasztalaitok vannak a síterepről? Mennyire gyerekbarát? És milyen a szálloda
Segítségetek előre ia köszi.
pbence
27 élménybeszámolót írt
27
19 éve tag
2005.01.25. 18:03
Mi marc 5v6-tol megyunk oda? Lesz ott akkor vki?

Tavaly ott voltunk a H Cerknoba, a svedasztalos salata nem szunt meg...:-)) Ljubljana fele meg nincsen kesz az autopalya teljesen, de - bar korabbi evekhez kepest nincs viszonyitasi alapom - keves szakasz volt palya nelkuli.
Scaevola
3 élménybeszámolót írt
3
19 éve tag
2005.01.21. 08:53
Hi!

Családi és baráti. Aki szervezi az utat az az én nagybátyám, és még leszünk egy jó páran a családból. Nem vagyunk nagy bulizók, azt hiszem ezt a szálloda sem nézné jó szemmel (no és másnap sielni is kell!), de az ulti/társasjáték partik eltartottak minden este 11-ig. Alatta meg persze azért csúszik mindig a nedü.
Mikor két éve kiértünk kb. 1 óra volt. Bejelentkeztünk, és már adták is a síbérletet, becuccoltunk, és irány a pálya. Most is így tervezzük.
zozóka
33 élménybeszámolót írt
33
19 éve tag
2005.01.20. 14:55
Scaevola!
Pár infóm nekem is van:
Horvátországba is mehetünk már személyivel(kártyással)Az autópálya díj nem veszélyes.kb 3000Ft az 500km.Szerintem mi már éjjel indulunk,hogy az első nap délelőttjén síelhessünk picit.A szállást du.2-től lehet átvenni,én így tudom.Addigra már csúszhatunk párat:)))
Remélem jó csapat jön össze a turnusban.Családi v. baráti síelés lesz?
Scaevola
3 élménybeszámolót írt
3
19 éve tag
2005.01.20. 10:15
Szia Zozóka!
Akkor egy csapatban leszünk, mert mi is abban a szervezésben megyünk, csak Pákozdról!

Két éve mi a Letenye-Cakovec-Ormoz-Ptuj-S.Bistrica-Ljubljana-Logatec-Cerkno útvonalon mentünk (kb. 430 km). Akkor még építették az autópályát S.Bistrica és Ljubljana között, de ahol volt ott fizetni kellett érte. Át kell ugyan menni a horvátokhoz (útlevél kell!!!), de nem sokat megy ott az ember. Letenye felé sokat kell a hegyekben mellékutakon kanyarogni. Van aki a hovátoknál elmegy egész Zagreb-ig, mert arra több az autópálya (ha minden igaz befejezték), de hosszabb az út (kb. 510 km.) Talán most érdemes ezt is meggondolni, de úgy tudom a horvátoknál is fizetni kell az autópályáért (a határ után mi nem mentünk az autópályára!). Már nem tudom mikor indultunk, de egyre ott voltunk. Most is korán idnulunk, hogy még vasárnap csúszhassunk egy párat.

Ha eldöntöttem merre megyünk, majd írok!

Ha valaki esetleg nem olyan rég járt arra, írja már meg, merre ment, és mik a tapasztalatai!

Köszi!

Scaevola
zozóka
33 élménybeszámolót írt
33
19 éve tag
2005.01.19. 11:12
Hello Scaevola!
Én is a Hotel Cerkno-ba megyek február 13-tól egy hétre autóval Bajáról.Ha jártál már ott,tudsz útvonalat javasolni?
Scaevola
3 élménybeszámolót írt
3
19 éve tag
2005.01.19. 09:11
Sziasztok!
Mi két éve voltunk Cerknoban, a Hotel Cerknoban szálltunk meg, és nagyon jó volt. Idén februárban megyünk. A pálya jó, sokféle pálya van kezdőtől a profiig, igaz nem túl hosszúak, és nem túl sok, de nem unod meg egy hét alatt. A terep hóbiztos, de vannak hóágyúk is. Mikor ott voltunk a harmadik éjjel esett 40 (!) cm hó. Én boardoztam, úgyhogy aznap alom volt a bordozás! :) A felvonóknál nem, vagy csak minimálist kell várni, azt is csak hétvégén. A szálloda is jó, svédasztalos reggeli és menüs vacsora van, amihez svédasztalos a salátabár (bár ezt lehet, hogy miattunk azóta megszűntették...) A piáért fizetni kell, de ha viszel, nem szólnak érte. Van alkalmas hely az esti kártyához, társasjátékhoz is, csak ne legyél hangos. A szállodához tartozik egy kis uszoda, ami a szállóvendégeknek ingyenes, jó benne lubckolni egy kicsit a vacsora előtt, de a szaunáért fizetni kell. A szálloda ugyan nincs a sípálya mellet, de a szállóvendégeket ingyen busz viszi a pályára (reggel két időpont oda, du. két időpont vissza.) még a legnagyobb hóban is. (A frissen esett 40 cm hóba is felvitt simán a busz, igaz, hogy előtte ment a hótoló, de ők ebből élnek!)
Ha érdekel még valami írj!
Scaevola
erh
1 élménybeszámolót írt
1
19 éve tag
2004.10.15. 14:17
Mi voltunk tavaly évvégén és magával a pályákkal is elégedettek voltunk, egy négyüléses visz fel a csúcsra, mi csak ezt használtuk, hó volt rendesen , voltak hó ágyúk is. Hétköznap amikor voltunk nem voltak sokan. Nekem csak az nem tetszett , hogy pl. a Hotel Cerkno meg a többi szálláslehetőség lent van a faluban és ha sielni akarsz minden nap fel kell autózni a hegyre. Úgyhogy hóláncot vigyél.Bár nekünk nem kellett mert a faluban lent nem volt hó.
FZOLI
2 élménybeszámolót írt
2
19 éve tag
2004.10.12. 23:30
Valószínüleg Cernora megyünk sielni februárban.Akinek személyes tapasztalata van szívesen vennék infókat.Szállás:Hotel Cerkno
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.