Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Snow Day a hazai sípályákon

ÜZENETEK (48)Időben csökkenő Időben csökkenő
Pulmy
869 élménybeszámolót írt
869
13 éve tag
2013.01.17. 22:45
Bocsika,de nem azt írtam,hogy Eplény nincs ott,hanem a "World Snow Day at Kékesteto- Kékesen van,Nálatok
"Snow Day Eplény" lesz. Nem tudom mi a különbség a kettő közt,de biztos van,mert ha nem lenne nem így írnák a rendezvény oldalán.

Úgyhogy kicsit lassabban,én téged nem szólítottalak meg és nem is akarlak.

Maradok tisztelettel!
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
2013.01.17. 22:41
Csak a tisztánlátás miatt:
Szkita1: írt egy nem éppen barátságos hangú hozzászólást, amelyben lenyúlással (mondhatnám csúnyábban is) vádolta MSZI-t
Pulmy: azt mondta, hogy az adott honlapon Kékestető szerepel.
Nordica Vili: nem kívánt sok sikert, nem javította ki Szkíta1 hozzászólását, hanem tájékoztatta Pulmyt, hogy MSZI sehol sem szerepel, viszont elismerte, hogy az nem ugyanaz a rendezvény.

Mi van itt?
Miért nem lehet örülni annak ami van?
Ha jónak érzem magam, akkor miért kell mindenféle ürüggyel, mindenáron a másikat sárba taposni?
Az ilyen magatartás az olyan emberek sajátja, akik nem ismerik értékeiket, s nincs önbizalmuk. Én nyugodt szívvel szeretnék mindegyik hazai síterepre járni, szeretném objektíven megírni a tapasztalataimat, de nem szeretnék mindenféle vádaskodás részese lenni.
Örüljünk, hogy van hó, legyünk sportemberek, akik nem megsemmisíteni akarják a másikat, hanem jobbnak lenni nála!
Zavar ez a stílus. Talán régimódi vagyok, de az én koromban az úriemberek másként intézték az ügyeiket.

Mindenkinek sok üzleti sikert, s a síelőknek pedig jó csúszást kívánok!

Csabor
PEDRO
838 élménybeszámolót írt
838
16 éve tag
2013.01.17. 22:40
Eplényt, Kékest, és Galyát találtam a térképen. Mindegy, ettől függetlenül gusztustalan a nyilvános onanizálás amit az Eplény funok előadnak.
Nordica Vili
77 élménybeszámolót írt
77
14 éve tag
2013.01.17. 22:24
Kedves Pulmy
Ezt nagyon benézted.
Nyissad meg az áltatlad megadott linket, ott Eplény van!!
Hoppá.
Mátraszentistván sehol, persze azt nem is Snow Day-nek hívják.
Már korábban is beégtél valótlan állításokkal, ahogyan olvastam.
Előzmény: (Pulmy 151335)
PEDRO
838 élménybeszámolót írt
838
16 éve tag
2013.01.17. 20:19
Hihetetlen a nyelv technikád, bravó!
Előzmény: (Szkíta1 151330)
Pulmy
869 élménybeszámolót írt
869
13 éve tag
2013.01.17. 20:17
A rendezvény hivatalos lapján M.o.-on csak Kékestető szerepel,mint a világ esemény helyszíne:

http://www.world-snow-day.com/


World Snow Day at Kékesteto
Előzmény: (Szkíta1 151330)
Hókupac
105 élménybeszámolót írt
105
12 éve tag
2013.01.17. 20:17
Ejnye Szkíta, szerintem kell legyen barátságosabb oldalad is.Ennél még az "OGRÉK" is humánusabbak.
Szkíta1
709 élménybeszámolót írt
709
13 éve tag
2013.01.17. 19:56
Ezért a néhány emberért kár volt lenyúlni a snowday ötletét, amit Barbai Áron talált ki, szervezett és valósított meg.
Nemzetközi díjazásban részesült az ötlet, mára cirka 30 országban bonyolítják le - Barbai Áron vezetésével, tudtával és beleegyezésével.
Úgy látom Ti is díjaztátok az ötletet és lenyúltátok. Nem szép dolog, mondhatom, nem szép!
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.