Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Nyeremények értékesítése

ÜZENETEK (63)Időben csökkenő Időben csökkenő
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
2013.02.11. 15:52
Ez szerintem sem szerencsejátékkal foglakozó honlap. Nyerni lehet (sajnos én nagyon ritkán), de nyerészkedni nem ildomos.
Szerintem állandó "fórumbogár" nem is gondol az eladás lehetőségére.
Talán jó ellenszer lenne, ha nem vennénk meg a jegyeket, de valaki mindig megveszi.
klaci
2873 élménybeszámolót írt
2873
16 éve tag
2013.02.11. 14:07
Én is abszolút etikátlannak tartom a nyeremények értékesítését! Ha valaki nem tudja felhasználni, ajándékozza el, vagy adja vissza!
Előzmény: (Rera 154530)
Rera
318 élménybeszámolót írt
318
14 éve tag
2013.02.11. 13:40
Kedves mindenki, elindítom ezt a topikot! Merthogy az itteni nyereményeket átruházni szabad, értékesíteni azonban tilos! Ez elvi kérdés, nem mellesleg a honlap üzemeltetőinek kérése is... S ugyan szankciókkal nem tudunk fellépni a kereskedők ellen, a nyilvánosság talán használ valamit...

Tegnapelőtt is volt egy hirdetés az Aflenz-topikban, bár hamar törölték... Írtam az illetőnek, kértem szépen a jegyet, és felhívtam a figyelmét a szabályra: értékesíteni tilos!

Illúzióim nem voltak, de azért reménykedtem, hiszen tavaly, a szezon vége felé nyilvánosan kértem és kaptam így jegyet, akaratomon kívül egyszerre hármat is (utólag IS köszönet BillaBennek, Kócosnak és Pistabácsinak)! A telekocsit megszerveztem, és a jegyekkel én sem kereskedtem: ingyen adtam tovább, a benzinpénzt pedig elharmadoltuk.

Nem megerősített információim szerint egyébként olyan kereskedő is van közöttünk, aki nagy tételben vásárolja a jegyeket!

Szóval aztán ma délelőtt választ is kaptam, idézem:
"Szia!
Köszi a megkeresést!
A jegyet sikerült eladnom.
Jó sielést!
Üdv
ruboczb"
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.