Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Síléc szállítása repülőn - tapasztalat?

Üzenet írásához regisztrálnod kell, vagy be kell jelentkezned.
elsőelőző
laponként:
összesen 28
, rendezés:
Üzenetek
Üzenet íráshoz regisztrálj
Üzenet szövege
Feladó:  FidosanFérfiHaladó síelő
Dátum: 2013.08.27. 23:44
(Üzenetazonosító: 160212)
Fidosan Hozzászólások: 189
Regisztrált: 2011.02.26.
7 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Hát végülis semmi nem tiltja...ha furcsán néz a légikisasszony mondhatom hogy fázós a lábam :)vagy hogy annyira szeretek síelni télen mindíg ebben járok .. :)
Előzmény: (ozsi 160181)
Feladó:  ozsiFérfiProfi síelő
Dátum: 2013.08.26. 23:30
(Üzenetazonosító: 160181)
ozsi Hozzászólások: 2143
Regisztrált: 2009.12.22.
73 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

A sícipőt felveszed a lábadra...
Dátum: 2013.08.25. 18:17
(Üzenetazonosító: 160167)
7 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Hát köszi mindenkinek, akkor végül annyira nem rumlis a dolog, azért én csimpaszkodok az autós megoldásba, de ha leszavaznak,akkor marad a repülő... mondjuk azért Koreáig nem hiszem hogy bevállalnák egy autós utat :) :)lehet öregszem de nekem az esik jól ha kényelmesen bapakolok a kocsiba, és minden ott van körülöttem, ha akarok megállok, eszek, iszok, kiszállok kinyújtózok, flusztrál a sok reptéri ellenőrizgetés,tömeg, mit vihetek mit nem, transzfer, stb...
Feladó:  vasssyFérfiHaladó síelőKezdő snowboardos
Dátum: 2013.08.25. 14:39
(Üzenetazonosító: 160164)
vasssy Hozzászólások: 1771
Regisztrált: 2006.02.27.
43 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Nekünk fapados tapasztalatunk van, ki kell fizetni a sífelszereléses felárat és a leceket az amorf csomagoknál feladni, a bakancsokat meg rendesen. Nálunk ott volt a papíron, hogy külön sílésre és bakancsra vonatkozik, de anno Pozsonyban nem tudott a hölgy ezzel mit kezdeni, így felvitette velünk a bakancsokat az utastérbe, de nem volt belőle gond. A lecek csak simán a zsákban voltak, azzal sem volt probléma, de egy betekerés nem árthat.
Visszafelé a spanyolok tudták a dolgukat, a legkisebb fennakadás sem volt.
Feladó:  ozsiFérfiProfi síelő
Dátum: 2013.08.24. 23:33
(Üzenetazonosító: 160161)
ozsi Hozzászólások: 2143
Regisztrált: 2009.12.22.
73 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Mi Koreába szállítottuk, simán sízsákban, semmi gond nem volt, sőt a túlsúlyba sem kerültünk bele, bár személyenként csak egy pár volt. Persze nem fapadoson. Az elveszés necces, de azt nem oldja meg a fólia sem.
Dátum: 2013.08.24. 22:22
(Üzenetazonosító: 160158)
7 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Köszi a tippet, jól hangzik, lehet hogy becsavarni abba a buborékos műanyagfóliába érdemes lenne,és azt körbe ragasztószalagozni, úgy be a zsákba... az igazság, olcsóbb mint kint bérelni szerintem meg szeretem a saját cuccom használni :)én ugyan autópárti vagyok, de a csapatból páran kitalálták mi lenne ha januárban repülnénk....az érdekes eddíg mindíg én vezettem ők ittak, mégis nekik volt hosszú az út :D :D
Feladó:  Farkas Zsuzsanna
Dátum: 2013.08.24. 19:05
(Üzenetazonosító: 160156)
Farkas Zsuzsanna Hozzászólások: 37
Regisztrált: 2003.07.16.
3 síterepet értékelt

Mindenképpen sízsákba tegyed, és jól kössed át. Amennyire lehet az éleket és a kötést esetleg kicsit kibélelheted.
Többször szállítottuk már és sérüléssel soha nem volt gond. Sokkal inkább azzal, hogy ha lusták a pakolók, lehagyják a gépról.
mindenképpen foglald le előre a helyét a gépen, az egy kis biztosíték.
Előzmény: (Fidosan 160155)
Dátum: 2013.08.24. 17:09
(Üzenetazonosító: 160155)
7 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Halihóó siléc repülőn szállításáról szeretnék érdeklődni, leginkább arról hogy mennyire dobálják, rongálják,nincs ebben tapasztalatom, illetve van kerékpárról de nagyon rossz, ismerősöm olaszországba vitte elég komoly országúti bringát repülőn, és gyakorlatilag a váltót váltóvédőstől letörték, ossze visza volt karmolászva, a fékkarok elgörbülve, azóta csak ott bérel helyben...na és nem kis cirkusz volt ,2 év pereskedésbe tellett mire kártérítették
elsőelőző
laponként:
összesen 28
, rendezés:
h i r d e t é s
KIEMELT SÍTÁBOROK
Utasbiztosítás Covid fedezettel
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
Havazás Előrejelzés
SZAKÜZLET AKCIÓK
SÍELŐK NAPTÁRA FELIRATKOZÁS HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2022 - Síelők Bt.