Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Olaszország
Campiglio Dolimiti Di Brenta - Madonna, Pinzolo, Folgarida, Marilleva
síterep infó oldal
ÜZENETEK (258)Időben csökkenő Időben csökkenő
szabber
11 élménybeszámolót írt
11
14 éve tag
2013.01.09. 22:13
Sziasztok, üdv Mindenkinek!

Január 25-én utazom Pinzoloba. Bécs, Linz, Salzburg, Innsbruck, Bolzano, Trento útvonalon. Van két hely az autómban.
Ha arra van dolgod és hajlandó vagy beszálni az utiköltségbe, írj rám!

Bundinál leinformálható vagyok. :)
Sizsuzsa
121 élménybeszámolót írt
121
14 éve tag
2013.01.08. 18:57
Sziasztok!
Jár valaki a környéken, milyenek a hó viszonyok?
Nagy Péter /Bundi/
119 élménybeszámolót írt
119
16 éve tag
2012.12.15. 17:32
Persze, ráadásul egész frisset kapsz a helyszínről! Kemény hóágyúzott alapon, van egy 20-50 cm természetes hó keményre ratrakolva, erre esett most pénteken 30 cm friss. Nagyon jó, ráadásul még alig néhányan lézengenek a pályákon.
Előzmény: (forigabi 146310)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
forigabi
1 élménybeszámolót írt
1
13 éve tag
2012.12.15. 12:29
Bundi egy hójelentést lehetne kérni?
mádiborász
1 élménybeszámolót írt
1
13 éve tag
2012.11.20. 20:43
Remélem nem vihar hanem nagy havazás lesz.
Bundás remélem jó havat rendez ( kér)a decemberi sízésre.
Már alig várom hogy megint sízhesek "pinzon" és "madonnán" vagy atöbbi öszekötött pályán már nem kell buszozni autózni "pinzoloról" besízhető minden .
Hajrá !!!
Nagy Péter /Bundi/
119 élménybeszámolót írt
119
16 éve tag
2012.11.19. 21:21
Vihar előtti csönd!
Most hétvégén már nyitva volt Madonna teteje. Jó kezdet után, csak jó lesz a folytatás is!
December 8 tól leszünk kint egy hétig, alakul a társaság, még van hely jöhetsz (amúgy honlapon minden info fent van)!
Előzmény: (MG 143816)
MG
5 élménybeszámolót írt
5
15 éve tag
2012.11.19. 11:09
Idén elmarad a tél Pinzoloban, hogy ilyen nagy a csönd ebben a topikban? :)

A webkamerák alapján már van hó a pályákon... Bundi, ezek szerint lesz decemberben besízőtábor? Vagy nézegessem a pinzolosi.hu-t, ott lesznek fent erről infók?
T Rudi
1 élménybeszámolót írt
1
12 éve tag
2012.03.04. 21:48
Sziasztok!

Pinzolo mellet Stremboban, Bundinál az Erika panzióban voltunk feb 26-marc 3. ig sielni.(pinzolosi.hu) Kicsit meleg volt esetenként 20 fok a völgyben, 10-13 a hegyen és egy 1 hónapos Thaiföldi nyaralás is megirigyelte volna a napsütés mennyiségét. Természetesen a következő hétre már igértek hidegebbet meg egy kis havazást is! A pályák lenti részei 13h tól már nagyon kásásak voltak, de fent minden nap délután 4, fél 5 ig nyomtuk szerda kivételével,amikor déltől inkább napoztunk. Jó volt a szállás, a szállásadónk által ajánlott étterem a bejárhatatlanúl sok és változatos pályák. Összeségében super volt minden nagyon elfáradtunk és biztos vagyok benne, hogy nem utoljára voltam Bundinál Pinzoloban és Madonna di akármin. :-)
Nagy Péter /Bundi/
119 élménybeszámolót írt
119
16 éve tag
2012.02.09. 08:58
Halihó!
Tegnap egy kis csapattal végig túráztuk Pinzolo-Madonna-Marileva-Folgarida pályarendszerét. Csodálatos napsütésben, tökéletes hóviszonyok mellett egy eredményes napot hagytunk magunk mögött. Teljes 150 Km besíelésére egy nap alatt szerintem nem sok esély van, jó néhány kék, 2 piros és 1 fekete kivételével, majdnem minden pályán síeltünk.

Üdv
Bundi
Nagy Péter /Bundi/
119 élménybeszámolót írt
119
16 éve tag
2012.01.29. 22:35
Halihó!
Örülünk, hogy jól éreztétek magatokat, várunk benneteket jövőre is.
Ui: Szombat déltől, megérkezett az előre jelzett havazás, sajnos mindössze 10 centiméterrel lett vastagabb a hóréteg.
Üdv
Bundi
Előzmény: (Soma 132398)
Soma
675 élménybeszámolót írt
675
18 éve tag
2012.01.29. 20:19
Tegnap jöttünk meg az edzőtáborból és mondhatom szuper volt. Az utazás során akadt egy kis gond, mert a Kufstein előtti szakaszt három óra alatt abszolváltuk és ez igaz a vissza útra is. Valszeg a szombati turnusváltás lehetett az ok.
Szállásunk az Erika residensben volt, és nagyon meg voltunk elégedve. Nagyon tágas, hatalmas nappali, jól felszerelt konyha, erkély, fedett garázs, szóval minden OK. Érkezésünkkor nagyon kedves gesztusként, minden apartmanban még egy üveg nagyon finom bor is várta a vendégeket.
Az üzemeltető Nagy Péter Bundi, nagyon kedvesen fogadott mindenkit, rendkívül segítőkész volt, valóban mindenben segített, nekem még a defektes gumim javításában is.
A kezdőknek pedig a síelés illetve boardozás rejtelmeibe segített betekinteni, illetve nekünk is sokat segített a pályafoglalásban illetve pályatűzésen. Saját, lezárt pályánk volt, ezen tudtunk délelőtt kapuk között edzeni, délután pedig sokat iskoláztunk, szerintem mindenki sokat fejlődött.
A pinzoloi pályarendszer nem túl nagy, de nagyon – nagyon kellemes, alkalmas minden tudású síelőnek, nagyon változatos. Van két komoly fekete pályája, sok piros és néhány kék is. A felvonók mind kabinos vagy ülős, mind nagyon kényelmes. Idén elkészült a Madonnára átvezető lift, így nagyon komoly pályarendszer síelhető be, de arra nagyon kell figyelni, hogy elérjük az utolsó liftet visszafelé, mert különben lehet taxizni és az nem túl olcsó.
Egyetlen problémánk volt, ez pedig a hó mennyisége. Sajnos nagyon kevés volt, az is műhó, így meglehetősen jegesek voltak a pályák, de az egész napos vakító napsütés kárpótolt ezért a problémáért. Utolsó nap gyönyörű napsütés mellett egy kicsit megszügyedt a jeges hó, így nagyon jó pályán, szupert síeltünk.
Szóval nagyon jó volt, jövőre szintén tervezünk ide tábort.
kakuszka
4 élménybeszámolót írt
4
13 éve tag
2012.01.27. 13:41
Köszi, majd látjuk mire megyünk. Kellemes hétvégét, By.
kulacs
110 élménybeszámolót írt
110
20 éve tag
2012.01.27. 13:26
Az Artuikban még nem voltam, de ez a sielés nem a szállás miatt lesz számotokra feledhetetlen, az biztos. A Marilleva 1400-on lévő apartmantelep már elég régi, az apartmanok kicsik, zajosak stb. Nálunk a gyerekszoba inkább csak egy nagyobb szekrény volt.
http://www.alberghimarilleva.it/filesroot/images/288_cartina-mar1400_jpg/cartina-mar1400.jpg
A kis térkép is mutatja, hogy lényegében pályaszállásról beszélhetünk. Este jól ki kell engedni a siklást, hogy elérjétek a házat, reggel meg a kis csákányossal kell menni egyet, hogy lendületet kapjatok. Vagy egy kis séta, ami jó bemelegítésnek is. A boltok és a menőbb szállodák egy szinttel lentebb vannak.

Kulacs
kakuszka
4 élménybeszámolót írt
4
13 éve tag
2012.01.27. 10:48
Sziasztok, jó síelést mindenkinek. Ha vki tud segíteni: Marilleva 1400 Artuik n szállás mennyire pályaszállás, ill. milyen a felszereltsége. Köszi elöre, hali.
Nagy Péter /Bundi/
119 élménybeszámolót írt
119
16 éve tag
2012.01.18. 20:15
Halihó!
Sajnos nem sok hó esett az idei szezonban eddig ezen a környéken. Pályák minősége reggelente kitűnő, délutánra sajnos a kevés hó miatt a letörések előtt és a nagyon meredek szakaszok egyes részein lejegesedik, minimális helyen előkerülnek a gurulgászos kövek.
Edzéseitekre délelőtt tökéletes lesz a pálya, éppen annyira lesz kemény amennyire kell, és nem lesznek benne jeges szakaszok. Előrejelzés szerint most hétvége felé jönni fog egy kis friss hó.
Előzmény: (Soma 131071)
Soma
675 élménybeszámolót írt
675
18 éve tag
2012.01.18. 08:29
Bundi!

Egy kis hójelentést tudnál küldeni?

Köszi: Soma
Soma
675 élménybeszámolót írt
675
18 éve tag
2012.01.17. 21:44
Sziasztok,

Last Minitben eladó lemondás miatt egy négy fős apartman,
60.000 Ft/apartman/7 nap

Üdv: Soma
Soma
675 élménybeszámolót írt
675
18 éve tag
2012.01.17. 15:27
Sziasztok,

Lemondás miatt megüresedett egy hely a Pinzoloi edzőtáborban, fél áron 12.500 Ft-ért jöhet valaki.
Időpont: január 21-28

Lehetőség van beállni az egyhetes GS edzésre, vagy csak simán egy jót síelni a most már 150 km-es Madonnával összekötött pályarendszerben, esetleg Nagy Péter Bundi oktatásán részt venni.

Sürgősen jelezzen nekem, ha érdekel valakit.
Nagy Péter /Bundi/
119 élménybeszámolót írt
119
16 éve tag
2011.12.29. 23:31
Pálya nincs és a domborzati viszonyok miatt szerintem később sem lesz, ez csak egy összekötő lift.
Előzmény: (Viri 128744)
Viri
715 élménybeszámolót írt
715
20 éve tag
2011.12.29. 19:11
Pálya is lesz, vagy már van is az új összeköttetéshez? Mert a térképekről az nem derül ki.
Az nagyon szuper lenne! Bár így sem "rossz" ez a pályarendszer, Folgarida, Marilleva, Madonna és most már Pinzolo. Ráadásul talpon. Pár szép napot eltöltöttem itt.
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.