Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Zillertal Arena (Krimml - Gerlos - Zell am Ziller)
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Hotel Pension Alta Vista - családias panzió Wildkogel-Arena közvetlen közelében
ÜZENETEK (69)Időben csökkenő Időben csökkenő
nagykari
1 élménybeszámolót írt
1
17 éve tag
2006.10.26. 12:07
Üdv! én és 1kisebb csapat 15-20fő szeretne menni Zillertalba sielni. Tudna nekem vki adni ötletet, hogy hol érdemes keresgélni? max 80ból szeretnénk megúszni a bulit, bár ez elég szűk gondolom. Esetleg, ha van még rajtunk kívül csapat aki jönne szintén Zillertalba sielni(jan 26tól, vagy febr4től, a banda 1ik fele SOTE-s, a törpiek pedig BME&BGF) és tud vmi okos megoldást, azt küldjön nekem emilt a nagykari@gmail.com -ra előre is köszönöm mindenkinek a segítséget. Karesz
RM
873 élménybeszámolót írt
873
19 éve tag
2006.03.20. 10:17
Hat 2 ev tapasztalata alapjan szamomra marcius 15-e heteben fellulmulhatatlan a Zillertal3000 - Zillertal Arena - HochZillartal - Tux egyuttes. Rengeteg ho (palyan, palya mellett), szuper ido, osszesen tobb mint 600km palya. Minenkinek csak ajanlani tudom.
Lord76
34 élménybeszámolót írt
34
19 éve tag
2006.03.10. 06:58
https://sielok.hu/forum/viewtopic.php?t=1566
A legalsó üzenetek + a következő oldal
RM
873 élménybeszámolót írt
873
19 éve tag
2006.03.09. 11:47
Jart itt valaki mostanaban? Milyen a hohelyzet, ido,latasi viszonyok, a palyak altalaban, tomeg ... Szombattol megyunk egy hetre (Zillertal3000, Zillertal Arena, Hochzillertal esetleg TUX). :-) Elsosorban szemelyes elmenyek erdekelnenek.
Bagi Zsolt
160 élménybeszámolót írt
160
21 éve tag
2005.05.11. 20:56
hintertux!most már csak 2660ig van nyitva, de pl ma is esett a ho. Még junius végeig feltetlen érdemes oda menni. Nyaron nyitva tarto hely meg Stelvio. Az foleg kezdoknek jo hely. A kiralysag viszont Zermatt(CH), de azt fizesd is ki!
Annyit irtam mar Tuxrol, azt hiheti mindenki, hogy van érdekeltségem, pedig nem. Csak nagyon bejott a hely. Talan azert, mert juniusban 310cm hoban toltam neki palyan kivul???
Jo sielest, boardozast
RM
873 élménybeszámolót írt
873
19 éve tag
2005.05.11. 09:20
A Zillertal arena, Zillertal 3000, Hochzillertal palyai aprilis kozepeig voltak nyitva. A Hintertux gleccser, ha jol tudom egesz evben. (https://www.tux.at) Szerintem a gleccseren majusban meg idealisak a korulmenyek 2500m felett. Mi aprilis kozepen voltunk Stubain, az szuper volt. Jol sieloknek Hintertux tuti, ha kezdok is vannak szerintem Stubaira erdemes menni.
kovacsani
11 élménybeszámolót írt
11
20 éve tag
2005.05.10. 17:45
Tudja valaki, hogy meddig van nyitva a Zillertal? Milyenek a hóviszonyok május vége felé.
Köszi az infot.
Ani
RM
873 élménybeszámolót írt
873
19 éve tag
2005.03.17. 11:37
Sziasztok!

A marcius 15-i hosszuhetveget kihasznalva ebben a regioban sieltunk 4 napot, felejthetetlen elmeny volt, mindenkinek csak ajanlom.
A 4 napos berlet (118EU a felnott) = Super Ski Pass mar magaban foglalja az osszes terepet a regioban. Ezek kozul a legjelentosebbek: Hinterux gleccser (72km palya), Zillertal 3000(kb 160km), Zillertal Arena(kb. 160km), Hochzillertal(kb. 150km) + par kisebb terep. Mi minden nap mashova mentunk es szepen bejartuk az egeszet. Gyonyoru napos, tiszta ido mindenfele palya (kemeny ratrakolt, szuzho. buckas ... ). Tomeg csak Hochzillertalon volt, de ott is csak a volgy bejaratahoz kozelebbi oldalon. A legalabb 4 napos berlet 620km palyat foglal magaba.
Kb. 40-50 km hosszu a volgy, a vegen van a gleccser. Gyakorlatilag minden falubol megy fel felvono egy-egy palyarendszerre. A siberlettel ingyenes sibusz, vonat is igenybeveheto.
Mi Landersbachban laktunk, az Egalm felvonotol kb. 400m-re. (Ez a felvono a Zillrtal3000 resze.) Egy kis osvenyen le lehetett csuszni a kabinos liftig. 16EU/fo volt reggelivel. A furdo, WC a folyoson, mosdo volt a szobaban is. Reggelihez friss meleg zsomle. :-)
Tenyleg szuper a hely! Bar Pesttol kb. 750km, de vegig autopalya, az utolso 40km kivetelevel.
adamax
4 élménybeszámolót írt
4
20 éve tag
2004.11.09. 00:30
Sziasztok!

Ide foglaltunk szállást az idei télre, ki járt már itt? A szállásunk Hockrimml-ben lesz közvetlenül a felvonóknál. A sítérkép alapján komoly helynek tűnik, remélem a valóságban is beváltja reményeinket! :D

adamax
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.