Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Szlovénia
Golte
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Wellness-hotel a Golte síterep centrumában, közvetlenül a kabinos lift felső állomásánál
ÜZENETEK (66)Időben csökkenő Időben csökkenő
Vöri
23 élménybeszámolót írt
23
17 éve tag
2007.11.18. 00:01
Köszönöm! Reméllem odaérek a szezonban.
dokidenter
33 élménybeszámolót írt
33
16 éve tag
2007.11.08. 19:22
http://www.golte.si/eng/
Itt vannak apartmanok és hotelek is.
Én tavaly voltam síelni Golten 4 napot. Ebben az appartmanban szálltunk meg https://www.plaznik.si Egész kellemes volt.

üdv
Rita82
4 élménybeszámolót írt
4
16 éve tag
2007.11.07. 17:42
Szia Vöri!

Ha Goltét szeretnéd megnézni nagyon ajánlom a Car-Tourt nekik sok ajánlatuk van Goltéra. Javaslom hogy inkábba völgyben szálljatok meg mert ott jobb minőségűek a szállások és olcsóbbak is. Pályaszállás ott csak egy vagy kettő van ha jól emlékszem és ugyan szép meg jó, de a völgyben esténként többmindent lehet csinálni.
Remélem segítettem üdv :-)
Vöri
23 élménybeszámolót írt
23
17 éve tag
2007.11.07. 14:57
A kővetkező szezonban szeretném megnézni Golte-t ha tud valaki kedvező árfekvésü appartman szállást vagy közvetítőt kérlek írjatok!
Rita82
4 élménybeszámolót írt
4
16 éve tag
2007.10.19. 11:42
Halihó!
Többször voltunk már Golténél a völgyben pihenni kirándulni :-)iagzán nagyon jó volt. Idén kacérkodunk a gondolattal hogy síelni sem lenne már roszz habár még sose próbáltuk. Milyenek itt a páylák? Kezdőknek jó? Vagy ha nem akkor Szlovéniában merre érdemes próbálkozni?Mindenfelé jártunk már Szlovéniában de hogy hol érdemes síelni azt nem tudjuk :-)
a válaszol valaki azt nagyon megköszönöm :-)
Petra13
1 élménybeszámolót írt
1
17 éve tag
2007.02.12. 18:40
Mi is most jöttünk haza Golte-ról. Már másodjára voltunk ott.Nekem ismét tetszett.
Nagyon jó arcok dolgoznak a helyi síiskolában. Érdemes velük megismerkedni.
Ha valakit esetleg szállás érdekelne jó áron, tudok segíteni.
Az alábbi email címen elérhettek: lelovitspetra@freemail.hu
dokident
8 élménybeszámolót írt
8
17 éve tag
2007.02.10. 12:20
Sziasztok

1 hete jöttem vissza a Goltéról, és csak pozitívan tudok róla beszélni.Karbantartott pályák, kedvező árak, napsütés, kevés ember (nincs nagy sorbanállás), viszonylag jó felvonók jellemzik.
A napi diákjegy a legolcsóbb 17 Euro.Ha mindennap megveszed, akkor is napi 2-3 Eurot nyersz, még egy több napos bérlethez képest is.Mellesleg senki nem kérdezi meg h ténleg diák vagy- e!
Sztem mindenben jobb mint rogla vagy Maribor, úgyh mindenhinek csak ajánlani tudom.
twister
2 élménybeszámolót írt
2
18 éve tag
2006.12.28. 16:09
Szeretném kérdezni,hogy idén volt-e valaki Goltén sielni?Milyen árban vannak a síbérletek ,mert más árat olvastam az oldalukon és mást az utazási irodáknál.Köszönöm
Emesesi
1 élménybeszámolót írt
1
18 éve tag
2006.03.10. 18:54
sziasztok!! golte-ról az erdekelne hogy reggel hanykor indul a felvono?
stimpi
7 élménybeszámolót írt
7
18 éve tag
2006.03.06. 21:02
Sziasztok!

Most jöttünk haza Goltéről-sajnos. Hihetetlen mennyiségű havuk van, aki szeret szűz hóban síelni az most menjen, valószínűleg lesz része benne.
Úgy általában: a pályák szerintem mindenkinek megfelelőek, kezdőknek is, és síelni tudóknak is (van hol elfáradni). A "hütték" árfekvése igen barátságos, kb. arra lehet számítani mint egy itthoni középkategóriás étteremben. A kajafelhozatal itt nem túl széles (pizza, hot-dog), viszont van egy tálcatologatós étterem (sícipővel is) ahol lehet menüt enni. Kipróbáltuk, finomat ettünk.
Ha bárkinek bármilyen kérdése van, csak hajrá, ha tudok válaszolok. (esetleg szállással-apartman- kapcsolatban is tudok segíteni)

U.I.: mi Goltén idén már kétszer voltunk, és erősen gondolkodunk egy harmadik alkalmon is. A szezon április közepéig tart, úgyhogy valószínű bele fog férni...
arpisz
1 élménybeszámolót írt
1
18 éve tag
2005.12.28. 19:17
Sziasztok !
2006.01.06-08 ig megyünk a Hotel Goltébe .
Majd beszámolok a fejleményekről .
Addig is akit Szlovéniai friss hóinfók érdekelnek tekintse meg ezt a napi frissítésű oldalt :
http://www.rtvslo.si/mmr/content.php?id=121
stimpi
7 élménybeszámolót írt
7
18 éve tag
2005.12.11. 08:59
Hello Luka!
Thank you for your quick answer, my e-mail address is stimpi@freemail.hu.
Lux
4 élménybeszámolót írt
4
18 éve tag
2005.12.10. 20:47
Hello!

stimpi, can you give me your e-mail adress and I'll send you some informations when I get them. Ok?
stimpi
7 élménybeszámolót írt
7
18 éve tag
2005.12.10. 18:48
Hy Luka!
We want to go to Golte from Jan. 5-8. (3 nights). Could you help me to find a good apartment for 4 p.? It would be a powerful help, if you could give me some address with phone number or e-mail address.
Thank you in advance.
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2005.12.03. 16:46
Hy

maybe sometimes you look in this thread. About 5-6 years ago we were at Kanin, which is a really fantastic resort with a deep snowcover about 3-4 meter and that was in late spring!
I've got a following question: can you tell me anything about the connection to the italian site (sella nevea). I heard the project that they will be built a liftconnection between the two resort.
Lux
4 élménybeszámolót írt
4
18 éve tag
2005.09.28. 17:00
Hello!

My name is Luka and I come from Slovenia. I live very close to ski-resort Golte. I am also a ski instructor there.
If you have some questions about Golte or any other Slovenian ski-resort, just ask and I'll try to answer them. :)
Unfortunately I can't speak any other foreign language than English and a little bit German.

"Lep pozdrav!"
zozo777
9 élménybeszámolót írt
9
19 éve tag
2005.02.22. 16:16
Hali ! Rövid kis beszámoló: Az időjárás csodálatos volt Pályák: 4-es (kicsit köves) Nem értettem hogy miért csak pizza és hotdog létezik, mint meleg kaja. Az is csak az egyik melegedőházban. És ha 75cm hó van miért nincs minden pálya nyitva ? ? Különben családosoknak vagy tanulóknak tökéletesen megfelel.
omlás
2 élménybeszámolót írt
2
19 éve tag
2005.02.08. 09:57
Üdv Zozo!
Február 18-20-ig megyünk!
zozo777
9 élménybeszámolót írt
9
19 éve tag
2005.02.04. 14:29
Omlás: mikor mentek?
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.