Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Gopass Card

ÜZENETEK (104)Időben csökkenő Időben csökkenő
b_ratkay
2 élménybeszámolót írt
2
6 éve tag
2018.02.23. 11:06
Köszönöm a gyors választ! Elolvastam de nem láttam családtagokra vonatkozóan ezt...Erre gondolsz? Tehát nekem lesz ideiglenes kártyám amit a pénztárnál kapok meg ha utazásig nem kaptam meg a kártyát. Ez tiszta. De a családtagoknak akkor a pénztárnál igényelni kell ideiglenes kártyát 2 Euro letéttel minden reggel 1 hetes sielésnél ha nem rendelek nekik külön kártyát?

"1. Online regisztrálsz, igényelsz kártyát (kb 10 nap múlva érkezik), a regisztráció után azonnal megveszed a bérletet (bankkártyával fizetsz, fel dob +2 Eurót az a későbbi Gopasss kártyád ára), kinyomtatod a vonalkódos visszaigazolást és viszed magaddal a pályára, a pénztárnál kapsz egy ideiglenes kártyát (2 Euro), síelsz, majd a kártyát délután visszaadod és visszakapod a 2 Eurot, ha kipostázták a kártyát már nem kell reggel bemenni a pénztárba ill. nem kell nyomtatni semmit azonnal mehetsz a kapuhoz. (Ezt a folyamatot már próbáltuk)"
Előzmény: (KKy 199953)
KKy
117 élménybeszámolót írt
117
8 éve tag
2018.02.23. 10:59
SziaI

Ha neked már van Gopass kártyád akkor azonnal mehetsz a kapuhoz, a többieknél a teendőket két bejegyzéssel ezelőtt már leírtam. Olvass egy kicsit vissza.
Február elején-közepén a "Chopok dél és észak" topicon is többen írtak a témáról.
KKy
Előzmény: (b_ratkay 199950)
b_ratkay
2 élménybeszámolót írt
2
6 éve tag
2018.02.23. 10:40
Sziasztok!

Új vagyok ma GOPASS-on. Regisztráltam magamat és az összes családtagomat magam alá. A kérdésem, hogy a sielésnél én a GOPASS kártyával vagy a kiváltott ideiglenes kártyával tudok majd bemenni a pályára vagy hogyan? A családtagjaim akiknek nincs chip kártyája ők hogy tudnak majd bemenni ha megveszem online a bérletet nekik? Erről sajnos nem találtam pontos leírást...

Köszönöm
Barnbaás
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
Attis777
10 élménybeszámolót írt
10
6 éve tag
2018.02.22. 11:48
Üdv,
Igen visszanéztem a korábbi hozzászólásokat....
Tehát elméletben a pályán is megtudom venni....
Köszönöm a részletes beszámolót!☺
KKy
117 élménybeszámolót írt
117
8 éve tag
2018.02.22. 11:38
Hello!

Igen, de ahhoz szükség van "Gopass" kártyára. Legutóbb amikor Chopok-délen voltam két hölgy osztogatta ezeket, de mivel nekem már régóta van nem tudom, hogy mi a teendő ilyenkor. Azt viszont tudom, hogy az online, új regisztrációnál megkérdezi a rendszer, hogy van-e hozzáadható Gopass kártya számod. Tehát szerintem két lehetőséged van:
1. Online regisztrálsz, igényelsz kártyát (kb 10 nap múlva érkezik), a regisztráció után azonnal megveszed a bérletet (bankkártyával fizetsz, fel dob +2 Eurót az a későbbi Gopasss kártyád ára), kinyomtatod a vonalkódos visszaigazolást és viszed magaddal a pályára, a pénztárnál kapsz egy ideiglenes kártyát (2 Euro), síelsz, majd a kártyát délután visszaadod és visszakapod a 2 Eurot, ha kipostázták a kártyát már nem kell reggel bemenni a pénztárba ill. nem kell nyomtatni semmit azonnal mehetsz a kapuhoz. (Ezt a folyamatot már próbáltuk)
2: A Gopass ponton kérsz egy Gopass kártyát, és gondolom ott azonnal meg lehet csinálni a regisztrációt is (ezt csak gondolom!!!), ha kész vagy a Gopass automatánál bankkártyával megveszed a napijegyet, azt mondták ugyanúgy 5 Euróval olcsóbb. Később a meglévő regisztrációddal, kártyáddal már online tudod intézni a vásárlást, ez azért is jó, mert ha több mint három nappal korábban veszed meg a napijegyet még olcsóbb.
Ajánlom a Gopass alkalmazás letöltését a telefonodra, mert akkor minden beérkezett üzeneted, visszaigazolásod nálad van.

A korábbi bejegyzésekben már beszélgettünk arról (olvasgasd el), hogy azért még vannak homályos dolgok.

KKy
Előzmény: (Attis777 199894)
Attis777
10 élménybeszámolót írt
10
6 éve tag
2018.02.22. 11:12
Szia!
Köszönöm szépen!
Ha jólértelmezem akkor a helyszinen is meg tudom venni a gopass pointon,bankkártyával?
Mi a tapasztalat?
Az az 5€ is számít...
Előzmény: (KKy 199881)
KKy
117 élménybeszámolót írt
117
8 éve tag
2018.02.22. 08:58
Szia, jó reggelt mindenkinek!

Szerintem megéri, mert olcsóbban tudsz napijegyet vásárolni.
Ezt a hirdetést a sieles.hu honlapon találtam:
https://www.jasna.sk/hu/szabadsag/sieles/ujdonsagok-tel-20172018/a-sielo-maga-doenti-el-hogy-mennyit-fizet-a-skipassert/
Ha kérdésed van írj.

üdv: KKy
Előzmény: (Attis777 199869)
Attis777
10 élménybeszámolót írt
10
6 éve tag
2018.02.22. 07:47
Sziasztok!
Chopok-ra mennék síelni 1napra.hétvégén.
Tudnátok segíteni,hogyan működik ez a gopass rendszer 1napra is megéri?
Köszönöm!
KKy
117 élménybeszámolót írt
117
8 éve tag
2018.02.09. 22:26
Örülök, jó síelést, jó utat kívánok vasárnapra.
Előzmény: (feherbt 199215)
Attis777
10 élménybeszámolót írt
10
6 éve tag
2018.02.09. 20:50
Sziasztok
Tudja vki,hogy van-e Chopokra félnapos jegy v.3-4órás,mint pl.Donovalyban...
feherbt
24 élménybeszámolót írt
24
6 éve tag
2018.02.09. 19:14
Károly!

Köszi a telefonos segítséget, mindent sikerült megoldani!
KKy
117 élménybeszámolót írt
117
8 éve tag
2018.02.08. 13:44
Sziasztok! A vásárláskor beállítod hogy kinek veszed és ha kiskorú rögtön a gyerekjegy árat adja fel. Üdv: KKy
Előzmény: (RM 199145)
qutya
10 élménybeszámolót írt
10
12 éve tag
2018.02.08. 12:34
a gopass profilodban a megrendelések fül alatt ott a megrendelt jegy, ha rámész a részletekre van egy link :temporary boarding pass arra kattints, nyomtass
Előzmény: (feherbt 199118)
RM
873 élménybeszámolót írt
873
19 éve tag
2018.02.08. 09:56
Szia! Épp most vettem fel magam alá a családot "albetéteseknek". Aztán igényeltem neki új GoPass kártyát.

Ami biztos:

1. Érdemes az összes családtagot egyszerre felvenni magad alá, mert a kártya először díjmentes. A szállítás 2EU. De több kártyát is kiszállítanak 2EU-ért. (Én 4-et rendeltem. 2EU-t fizettem. Most várom őket.)

2. Abban bízom, hogy mivel a születési dátumot meg kellett adni a családtagoknál, így a rendszer majd automatikusan gyerekjegyet ad a gyerekeknek ... De ezt még nem próbáltam.
Van valakinek tapasztalata?
Előzmény: (jkosi 198520)
feherbt
24 élménybeszámolót írt
24
6 éve tag
2018.02.07. 18:13
Sziasztok!

Néhány kérdésem lenne a témával kapcsolatban. Most regisztráltam, próbálnám a címem megadni, de amikor beírom az irányítószámot (postal code) akkor egy field zip is not valid. ...és el sem engedi menteni. Gondolom a kártya kiküldéséhez ez kellene. Kártya nélkül hogyan tudok becsekkolni? Én semmilyen linket nem találtam, amin keresztül az átmeneti kártyát ki tudnám nyomtatni.

...és legvégül!
Ha majd-majd-majd egyszer összejön a regisztráció, akkor mire kell kattintanom, ha chopok-ra szeretnék előzetesen jegyet venni?

Köszönöm a válaszokat előre is!
jkosi
6 élménybeszámolót írt
6
6 éve tag
2018.01.21. 00:10
Sziasztok!
A GOPASS kártyát nem egészen értem. 4 konkrét kérdésem van:
-Hány "albetétes" lehet egy GOPASS-hoz?
-Eltérő státuszú (junior, normál...) "albetétes" kedvezménye hogyan vehető igénybe?
-Ha másik gopass tulajdonos egyenlegét használom fel síbérlet vásárlásra (azaz én ez esetben albetétes vagyok), akkor hogyan jutok olyan bérlethez ebből, amivel a felvonó kapun át tudok jutni önállóan (azaz a fő gopass tulajdonos nélkül)?
-Ha többen megyünk síelni (7-en), akkor hogy érdemes feltölteni a gopass-t? Nemigen akarunk mást fizetni vele a síbérleteken kívül, de a gopasst mintha csak adott kerek összegekkel lehetne feltölteni.
Milyen tippetek, tapasztalatotok van?
Köszi, üdv!
JJózsi01
11 élménybeszámolót írt
11
12 éve tag
2017.12.20. 10:06
- még azt nem értem, hogy mit jelent az 1 napos bérletnél a +260 pont az X EUR mellett(ha amúgy X EUR-ért is meg lehet venni)?
- a jasna.sk oldalon a Pricelist menüben az van, hogy GOPASS áron meg lehet venni a napijegyet "GOPASS point at the place" , ez működik? akkor minek online megvenni?
JJózsi01
11 élménybeszámolót írt
11
12 éve tag
2017.12.20. 09:01
köszi, megtaláltam a papírkártyát,
Paganini
48 élménybeszámolót írt
48
13 éve tag
2017.12.16. 11:47
qutya-nál a pont.
qutya
10 élménybeszámolót írt
10
12 éve tag
2017.12.15. 14:28
ha ott nem találod, a gopass profilodban a megrendelések fül alatt ott a 2 eur ha rámésza részletekre van egy link :temporary boarding pass kattints, nyomtass
Előzmény: (JJózsi01 197276)
Screenshot-2017-12-15-GOPASS.png
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.