Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Szlovákia
Martin (Martinske Hole)
síterep infó oldal
ÜZENETEK (97)Időben csökkenő Időben csökkenő
kócos
1234 élménybeszámolót írt
1234
19 éve tag
2011.12.27. 11:45
Próbáld meg szlovák nyelven elküldeni.Többször be vált, hogy magyar szöveget is elküldtem, meg annak gépi fordítását.
Mindig válaszoltak.
Előzmény: (Viri 128473)
Robin
2501 élménybeszámolót írt
2501
17 éve tag
2011.12.27. 10:51
Van itt a fórumon egy pár felvidéki magyar akinek ez nem okozna gondot. Kérjük meg őket hogy segítsenek. Hahó,valaki tud segíteni a gyerekeknek??
Előzmény: (Viri 128473)
Viri
715 élménybeszámolót írt
715
20 éve tag
2011.12.27. 10:24
Gondolod válaszolni fognak rá, főleg ha magyarul írok? Tótul meg nem tudok.
Előzmény: (mitro 127961)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
mitro
1153 élménybeszámolót írt
1153
16 éve tag
2011.12.22. 00:21
Javaslom, írj nekik e-mailt: info@martinky.com
Ne add fel, Martin jó kis terep és viszonylag hóbiztos hely.
Én ezer éve voltam ott, így sajnos nem tudok segíteni.
Viri
715 élménybeszámolót írt
715
20 éve tag
2011.12.21. 14:19
Az alábbi probléma csak engem érdekel?

Úgy látszik!
Hát spongyát rá, legföljebb nem viszünk csoportot "Martinske Hole"-ra.

Vagy lehet, éppen ez volt a céljuk??
Viri
715 élménybeszámolót írt
715
20 éve tag
2011.12.13. 19:04
Tudom korábban már témáztam erről, most kérdésként fogalmaznám meg, s ha mód van rá továbbítsátok az illetékesek felé!

Egy negyven főnyi buszos csapat hogyan jut fel a sípályákhoz ezen a síterepen? A szerpentinen busz nem tud felmenni, a libegőt meg lebontották.
ottisz
13 élménybeszámolót írt
13
13 éve tag
2011.03.06. 12:47
Február közepén 3 napot síeltünk Martinske Holen, néhány szó a tapasztalatokról.

Szállás: Hotel Martinske Hole. Nem rossz hely, nagyon kicsi választja el attól, hogy tényleg egy nagyon jó színvonalú szálloda legyen. Reggelizni korán kell menni, mert a svédasztalt nem nagyon töltik fel már félidőben.

Pályák: alapvetően jó minőségűek, azonban eléggé jegesek voltak, főleg az árnyékosabb részeken.

2-es: a teteje kezdőnek eléggé durva, itt kb 200 méteren esik vagy 60-70-et a pálya, a többi része kellemesen síelhető
3-as: kellemes pálya, könnyen síelhető
6-os kék: jópofa pálya kisebb-nagyobb ugratókkal
9-es: szűk, kezeletlen erdei pálya semmi extra. Arra jó, hogy ha benéz az ember a központba például egy ebédre, könnyen az ülőlifthez lehet lejutni
8-as: erdei pálya, azt nem tudom kezelt-e, de jó minőségű volt. Nem tudom miért piros (talán mert szűk), de kellemes lejtésével szinte lesikló pózban lehet rajta végig menni. Igazán nagy élmény volt a hatalmas ködből leérkezni a 2-es pályához.
1,4,6-os piros része: csak haladóbbaknak
5-ös: nem működik

Ott jártunkkor a 6 személyes ülő és a 2-es pálya melletti tányéros ment. A tányéros viszonylag gyors, azonban azt vettük észre, hogy ha nem folyamatosan érkeznek az emberek, akkor eléggé üt az elindulásnál. Hétköznap egyiknél sem volt több a sorbanállás 5 percnél.

Hütték: kedvező árak, változatos étel- és itallapokkal

Összesésgében nagyon meg voltunk mindennel elégedve.
Kiscsati
21 élménybeszámolót írt
21
15 éve tag
2010.12.10. 14:59
2010 12 03 -án voltunk itt atom jó 50cm friss por hó volt.
Csak a 2es és a 3as kék pálya volt készen, de azok kifogástalan állapotúak voltak még a nap végén is.
Jó volt az ülőszékes buborékos felvonó, meg a tányérossal se volt baj.A buborékos aljába a jó fej büfés bácsi 1 unióé ad meleg levest vagy borralt forrt (kell bele a 3 cukor ;) )
Odafelé Besztercebányának mentünk így volt benne egy nagyon szép hegyi szakasz szerpentinnel,hazafelé inkább nem vállaltuk be és Zidar felé jöttünk erre haladósabb.
ajánlom mindenkinek aki nem igényel fekete pályát.
Hólánc kötelező nem engednek fel nélküle!!!
- Marky -
753 élménybeszámolót írt
753
15 éve tag
2010.02.09. 17:13
Mi 1 napra átnéztünk ide Dolny Kubinból tavaly év végén. Ezt irtam róla:

"A feljutás izgi az egyirányú úton, még ebben az enyhe időben is kellett a hólánc a kocsira.
A hegyen egyedül az ágyúzott 3-as pálya üzemelt, de a folyton eső, változó halmazállapotú csapadék ellenére a nap végéig jó minőségű maradt. A pálya alján pedig modern, 6 személyes, buborékos felvonó nyelte a tömeget. A sorban állás maximális ideje egyszer volt kb 6-8 perc ebéd utáni időben, azt leszámitva 0-2 perc volt. Kellemes pálya a 3-as, a felvonóból azonban látszott, hogy vannak még hasonló adottságú lejtői a rendszernek, ide érdemes lenne visszatérni nagyobb hó esetén."

Nekünk tetszett.
Előzmény: (Viri 83572)
Viri
715 élménybeszámolót írt
715
20 éve tag
2010.02.09. 11:11
Hááát! Ez elég gáz, mert kedvelt célpontja volt a buszos sítáboroknak. Főleg ha a környező hegyekben nem volt megfelelő hó a pályákon, akkor mindenki ide jött, még annak ellenére is, hogy a pályák megközelítése igen időigényes volt. Sorban állás a libegőnél, fél órás menetidő, sorban állás a húzólifteknél. Majd sorban állás a lejutáshoz.
Egy párszor megtapasztaltam, 30-40 fős gyerekcsoporttal is.
kócos
1234 élménybeszámolót írt
1234
19 éve tag
2010.02.07. 19:19
A honlap szerint autóval, vagy gyalog lehet feljutni.
/Amíg most a középső juthat csak autóval vagy gyalog.fordítógépszövege/
Előzmény: (Viri 83572)
Viri
715 élménybeszámolót írt
715
20 éve tag
2010.02.07. 13:29
Úgy látom, hogy ezt a terepet nem sokan favorizálják. Nekem is vannak kellemetlen emlékeim Martinnal kapcsolatban. Persze az nem mostanában volt. De talán 20 éve én sem voltam arra. Ezt kritikának is fel lehet fogni.
Viri
715 élménybeszámolót írt
715
20 éve tag
2009.12.20. 19:35
Akkor ez elég nagy szívás a busszal érkezőknek. Vagy felviszik őket valahogyan? Emlékszem a városból is sokan helyi járattal mentek. Én is voltam többször, iskolás csoportot vittünk még az "átkos" időkben. A feljutás több mint egy órát vett igénybe. De azért a kocsi nélküli síző is fel tudott menni. Ők most ki vannak zárva, vagy mi a helyzet?
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2009.03.26. 09:51
Úgy tudom már nem működik,marad a kalandos autós út.
Viri
715 élménybeszámolót írt
715
20 éve tag
2009.03.26. 09:25
Nagyon régen voltam Martinban, s akkor a lenti parkolóból az együléses, 20 perces felvonóval lehetett megközelíteni a pályákat. Az új hatüléses, ha jól látom egy fenti pályát szolgál ki. Lentről a feljutás csak autóval lehetséges, vagy meg van még az együléses? Hogy jutnak fel a busszal érkezők?
RobertoFerretti
4 élménybeszámolót írt
4
15 éve tag
2009.03.17. 22:24
Info a pálya állapotáról meddig tartanak nyitva vagy meddig lehetne snowboardozni itt esetleg? Április elején mennénk ki ide rokonokhoz aztán csak felugranánk a pályára is ha még tart a szezon...
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
2009.01.29. 18:42
a chata martinske holeben az andras ordansky azaz a fonok beszek angolul. en neki emailt szoktam kuldeni, de telefonnon is lehet foglalni gondolom... mivel ez egy chata, azasz hutte vagy turistaszallo ha tele vannak lehet a foldon alludni ... ez olcsobb de csak akor lehet ha tele van....

rob dawson
FUSIZOLI
2 élménybeszámolót írt
2
16 éve tag
2009.01.28. 20:17
Az út elkelt, jó síelést mindenkinek...
FUSIZOLI
2 élménybeszámolót írt
2
16 éve tag
2009.01.28. 14:30
mi csak egy szlovákul beszélő magyar barátunkon keresztül tudtunk foglalni, minimális német tudásuk van...
erre a helyre idén már nincs hely, nem érdekelne valamelyik szoba? reggeli vacsora benne van a 20 euróban, nyújtsd meg a szabid kicsit :-)az előlegből engedek
mi már nem keresgélünk sok helyen voltam már nekem ez a nyugi és jó pályák kaják együtt bejön
minden évben 1-2 hetet itt töltünk a családdal
üdv Z
vica
1 élménybeszámolót írt
1
15 éve tag
2009.01.28. 08:30
Szia Zoli!
Engem az érdekelne,hogy hol és milyen nyelven lehet lefoglalni ezt a szállást? Holnap indulunk Martinba hosszú hétvégére sielni.Most megyünk ide negyedszer,szeretjük ezt ahelyet,mert jók a pályák,könnyüek,hóbiztos a terület és tökéletesen megfelelt egy bemelegítő síelésnek,(sőt a Funpark is megfelelő a bemelegítő boardozáshoz),hogy utána egy nagyobb siterepen még jobban élvezhessük a tél örömeit.Egyetlen gond adódott:idén eléggé megdrágult,Nekünk csak a Hotel Martinske Holeban sikerült helyet találálni a https://www.kiska.sk honlapról,sajna borsos áron.Ezért érdekene a jövőre nézve ez az általad jelzett lehetőség(lehet ,másokat is).
Infot várva :Vica
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.