Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Alpesi Sí Vk és sí VB-k

ÜZENETEK (209)Időben csökkenő Időben csökkenő
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2005.01.08. 18:13
a mai chamonix verseny látványos volt.. főleg egy-két bukás, pl a francia síző is eszméletlen nagyott szállt az ugrató után. heli vitte el, de állítólag zúzodásokon kívül nem lett komolyabb baja.
Tgabi
14 élménybeszámolót írt
14
19 éve tag
2004.12.27. 10:30
Hermannak nem segített a hazai terep...
A slalom elég jó volt, Rocca megérdemelte. Raich viszont már 2. összetettben a VK-ban.
Holnap Semmering, talán élőben is megnézem a hölgyeket :-))
(Vagy végre síelek egyet Stuhlecken.)
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2004.12.22. 10:05
na igen:))

Palander valóban egy elég hülye helyzet áldozata lett, pedig győzhetett volna, a kanadai viszont jól jött, sőőt flachauban is győzni tudott. sajna a tegnapi live-ról lecsúsztam, de este bepótoltam. a tw1 adó szokta adni ilyenkor felvételről, teljes egészében a síversenyeket. ma slalom
Tgabi
14 élménybeszámolót írt
14
19 éve tag
2004.12.21. 10:09
Knauss ezekszerint tudott vizeletmintát adni..:-))
Jó volt a vasárnapi Alta Badia GS futam, Raich hibátlant ment, de a kanadai így is legyőzte. Palandert sajnáltam, amíg el nem hibázta, nagyon gyors volt.
Ma Flachau, hazai terep Maiernek!
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2004.12.18. 23:08
a versenyszintű sízés azért kiván egyfajta erőnlétet, főleg, ha valaki az élmezőnybe akar keveredni.
Knauss nandrolont használt, ami egy elég elterjedt doppingszer, pl a sydney nyári olimpián a második leggyakoribb doppingszer volt. amúgy a megengedett határ 2,5 nanogram/mililiter , Knaussnál meg 4,2 volt..
mondjuk érdekes, hogy az efedrin is fenn van mint, dopping a listán.. utóbbit a herbákban is lehet kapni, s elég erős, "felpörgető" hatása van.
Tgabi
14 élménybeszámolót írt
14
19 éve tag
2004.12.18. 12:17
Az ünnepek közt tervezünk a közeli pályákon egy kis síelést, az egyik semmeringi futamot lehet hogy megnézzük a helyszínen :-)
(Habár persze a tv-ben többet látni, de az atmoszféra nem ugyanaz..:-)
Herminátor majdnem nyert tegnap, Raich is jól ment.
Más: az ORF1 sporthírek szerint Hans Knauss valami doppingügybe keveredett. A síelők is kokszolnak, az erőnlét miatt? Erre eddig nem is gondoltam.
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2004.12.17. 23:19
dec végén meg itt lesz a közelben, semmeringen esti női vk, viszont ahogy nézem vannak új helyszínek is, vagy legalábbis helyszín, hiszen eddig Horvátországban nem rendeztek vk-t, most viszont egy rövid szám (asszem szlalom) lesz Sljemén.
szerdán sajna csak az első futam második felét tudtam elcsípni sestrierében, aztán végülis este az összefoglaló némi kárpótlást adott:)
Tgabi
14 élménybeszámolót írt
14
19 éve tag
2004.12.13. 13:49
Persze, ha tv-közelben vagyok. Sajnos, most hétvégén csak az osztrák tv esti sporthírekben láttam az összefoglalót, de az amerikai és kanadai versenyeket láttam.
Bode M. azt hiszem meglepte az osztrákokat, a nőknél pedig érdekes lesz, hogy Kostelic és Paersson is indul az összes számban. Poutiainen pedig nagyon előretört a szlalomban, izgalmas lesz az idei szezon.
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2004.12.10. 23:16
szoktátok nézni? én, ha tehetem rendszeres követője vagyok, holnap aki ráér>> Val d' Isere -ben és Zauchenseeben lesznek gyorsszámok, eurosport Val...-t adja, sajna Zauchenseet nem (jogi okokból nem közvetítik az osztrák versenyeket..), de utóbbit az ORF1 adja (pl)
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.