Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Arnoldstein
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Haus Im Hochtal - 3 modern 4 fős apartman Karintiában
ÜZENETEK (265)Időben csökkenő Időben csökkenő
Lord76
34 élménybeszámolót írt
34
19 éve tag
2005.01.29. 09:59
Üdv Fazzoletto!

A beszámolódból nagyon úgy érzem, hogy volt már jobb sielésed is. Valóban így van?
A csákányos felvonókat írtad, hogy balesetet okoztak, de nem tudom, hogyan. Leírod? A balesetnél való fényképezés tényleg elég bizar dolog, ennek ellenére én sem tudtam ellenállni a leszálló helikopter látványának, de a sérültet nem fotóztam!
Üdv: Lord
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2005.01.28. 20:44
Arnoldsteinben voltam. Jó volt. Egész kevesen voltak, a fekete és kék pályák tökéletesek voltak. A pirosak gyorsan kijegesedtek, és csúsztak. A csákányos felvonó adta a formáját, only 2 balesetet okozott az 5 nap alatt. Utáltam ahogy az emberek fényképeznek a balesetnél, nézik, hogy kínlódik a helikopter, mert nem tud leszállni. Mind1, eltértem a tárgyról. Kilátás csodálatos. A szánkópálya használhatatlan, föld, jég és jégkaparék. Pályák szélén nincsenek ugratók, egy kettő, de aki freestyleos az nem élvezné. Voltam Tarvisioban, ahol minden nagyon jó, minden pálya jó, van bébifelvonó, ülőszékes, fedett, korongos, minden. Viszont aki nem tud lejönni feketén, ne menjen fel a piroshoz is, mert nem lehet lejönni felvonóval, max bunyóval. Mi is így csináltuk. A kilátás itt is remek. Zöld pálya is van kisgyerekek részére. És több síterep is elérhető a környéken.
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2005.01.20. 17:49
köszi!
libella
145 élménybeszámolót írt
145
21 éve tag
2004.12.15. 22:50
Jól mondták. Egy érdekessége van, ill. volt anno, hogy a hármashatár jelzésnél tudsz síelni.
Amúgy a közelben van még Vilalcher Alpe, Verditz, ill. el léehet menni Gerlitzenre, ami azért kicsit nagyobb rendszer.
Mellékelem a 3 rendszer, valamint a környék térképét. Ha Gerlitzen is érdekel, azt is elküldöm.

Üdv
Arnoldstein.jpg
Verditz.jpg
Arnoldstein-terkep.jpg
Villacher-Alpe.jpg
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2004.12.15. 19:50
Volt vki már ott? Állítólag kezdőknek jó, haladóknak uncsi... ezek szerint nekem épp megfelel :) Idén oda megyek, és meséljen már vki róla, ha tud :) köszi!!!
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.