Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Szlovákia
Donovaly
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Residence Hotel & Club Donovaly**** - igényes pályaszállás Donovalyban
ÜZENETEK (2949)Időben csökkenő Időben csökkenő
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2006.03.21. 22:19
Jövőhét elején szeretnék még egyszer kiugrani(Donovaly) egy csúszásra. Kérem írja meg aki volt mostanában(vagy e héten megy és utána) milyen a pályák minősége.Előre is köszi mindenkinek baleset mentes csúszást.
super7bob
32 élménybeszámolót írt
32
18 éve tag
2006.02.24. 15:18
hali
nem tud véletlenül valaki egy elérhetőséget olyan egy napos donovaly-s síeléshez akik vasárnap is indítanak buszt?

a https://www.sitranszfer.hu és a https://www.homm.hu csak szombatonként utaztat :-(
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2006.02.22. 22:13
Gügyike ugye viccelsz.Huszasból még a síbérlet sem jön ki öt napra(esetleg ha 5 naposat veszel előre) és a szálásra is kellene gondolni. Ami a márciust illet biztosan alkamas az időpont.Amennyiben csak ennyi pénzed van rá próbálkozz kisebb helyeken mert Donovalyn ennyiből biztos nem hozod ki.
Mi vasárnap voltunk Kralikyn ott a napi bérlet 390 sk és ismerőseim 300 sk/éjszaka összegért találtak szálást. Ez már együtt nincs messze a huszastól.
gügyike
3 élménybeszámolót írt
3
18 éve tag
2006.02.22. 21:24
Bocs, látható mennyire gügye vagyok. Nem vettem észre, hogy az amit elejének véltem, az a vége, nos, bocs, hogy állandóan írogatok, és kösz a válszt. Miért a 2001-es leveleket adja be ez a hüly rendszer? Engem szivat?

üdv.

G.
gügyike
3 élménybeszámolót írt
3
18 éve tag
2006.02.22. 21:19
Sziastok! Egyszer már megpróbáltam megkérdezni, de valamiért nem sikerült. Síelni mennék március közepén szlovákiába, kb. 20e pénzem van rá. Öt napot terveztem, nyilván nem egyedül. Szerintetek ha kajá tviszünk, kocsival megyünk akkor reális, vagy irreális. Először is a márciusi időpont, másodszor az összeg. Abszolút közöm nincs a témához ezért kérdezlek benneteket. Előre is kösz!

Gügyi
mesike
2 élménybeszámolót írt
2
18 éve tag
2006.02.22. 15:01
Szeretnék segítséget kérni. Mi is mennénk március 11-én Donovalyba két napra de sajnos nem tudunk szállást. Ha valaki tud az írja már meg sürgősen.
Moharos
1 élménybeszámolót írt
1
18 éve tag
2006.02.20. 18:13
Március elején töltenénk néhány napot Donovalyban. A kérdés mindössze annyi, hogy az elmúlt években meddig tartott a síidény?
A meteorológiai szolgálatok historikus adatai között nem szerepel, hogy meddig jártak a felvonók.
Köszönettel,
Moha
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2006.02.18. 21:34
Ha többen mentek érdemesebb házat bérelni,így személyenként kedvezőbb az ár.Nézz körül a Limba ,vagy a Patty oldalán biztos találsz megfelelőt.Azonban azt vedd figyelembe,hogy öt napnál rövidebb időre nem igen tudsz előre foglalni, csak az utolsó pillanatban ha még van szabad hely.
gügyike
3 élménybeszámolót írt
3
18 éve tag
2006.02.18. 19:01
Hello! Március közepén mennék síelni, de nincs sok pénzem rá! Nem tudnátok megmondani, hogy érdemes e ilyenkor egyálltalán próbálkozni a síeléssel, illettve olcsó panzió, olcsó sífelvonó, de azért legyenek használható pályák, útdíjak, benzin, szóval, olyan diákos gügyeség. Ha valkinek lenne és megosztaná velem, no annak nagyon örülnék! Köszike. Gügyike...
Agent
1646 élménybeszámolót írt
1646
20 éve tag
2006.02.16. 16:54
Hatalmas a ho, ma is egész nap szakad, a nova hola oldalon hétközben nincsen sorbanállás.
Icecat
1 élménybeszámolót írt
1
18 éve tag
2006.02.16. 15:10
Sziasztok! Március 15-16-án szeretnénk menni 4-en Donovalyba. Tud valaki olcsó szállást 1 vagy 2 éjszakára a pályákhoz közel?
Davcy
1 élménybeszámolót írt
1
18 éve tag
2006.02.16. 14:25
Sziasztok!

Erre a hétvégére szeretnénk 2-en kimenni Donovalyba, de nem tudom, hogy lehet -e szállást találni 2 ejszakára. Kérem aki tud valami tel.#-ot vagy más foglalási lehetőséget, írja meg. Előre is köszi.
Dávid
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
2006.02.13. 22:20

Nem tudod mit vesztettél...
A Koliba egy jó hely, jó kajával, igaz a pincérek néha nem tudják mit csinálnak, de ennek az az oka hogy ott töltik gyakorlatukat a pincér tanoncok....
Ettől függetlenül nem rossz hely.
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
2006.02.13. 22:14

Kedves Botond igazad van a biztonság mindennél fontosabb de nem gondolod,hogy némi módosítással megoldható lenne a probléma? Egészen pontosan arra gondolok,hogy a kiszálás után egy elég szűk és rövid részen kell 180 fokban visszafordulni és csak itt lehet készülődni a csúszáshoz.Gondolom a nagy összeborulások a kanyarban történtek.Amennyiben lehetséges lenne ezt a részt kibővíteni és nagyobb hely lenne a fordulásra akkor talán nem lenne tömörülés a kanyarban.Mondjuk ez emberi hozzá állás kérdése is mert többször találkoztam olyan"kedves"emberrel aki a kanyar közepén állt meg vakarózni.

Na látod ebben az utolsó mondatban van minden. Ezért vannak a gondok, balesetek stb. Egyszerűen az emberek semmibe veszik az alapvető szabályokat.
Aki tud szovákul, annak érdemes elolvasni a parksnow fórumjaiban levő panaszokat, mármint a szlovákok részéről. A legnagyobb gond a kezdők akik nem a tudásuknak megfelelő pályán mennek és az ész nélküli száguldozók. Nagyon sok balesetet szenvednek de okoznak is a magyarok, sajnos.
Nem véletlenül hogy a honlapomon a főoldalon szerepel a SI KRESZ szabályzat és mindenkinek a figyelmébe ajánlom.
MoP3T3R
1 élménybeszámolót írt
1
18 éve tag
2006.02.13. 20:11
Hali mindenkinek!
Tegnap jöttem haza Donovaly-ból. Annak ellenére hogy hétvége volt nem volt hatalmas tömeg, ha mindig ilyen szokott lenni hétvégén, akkor érdemes elmenni. A pályák állapota nagyon jó, csak a pirosat kell kerülni - a kezdőknek, mint én - délutánonként, mert addigra buckapályává alakul az egész.
Üdv. MoPeTeR
LuIs
3 élménybeszámolót írt
3
18 éve tag
2006.02.11. 13:17
Tegnap jottunk haza Donovalybol. Minden szep, minden jo csak a GORAL kolibat kell kerulni... Balkani kiszolgalas (3 pincer lebujva a pult mogott fecseg a vendeg meg varhat....) kb 20 perc mire eszukbe jut megkerdezni miert vagy ott. A forralt bor ihatatlan... . A tobbit mar nem is probaltuk...
nmario77
1 élménybeszámolót írt
1
18 éve tag
2006.02.09. 11:48
Jöjjön valaki síelni Szlovákiába, akinek van kocsija és el tud hozni 3 embert!!! Szállás myto-n van, de donovaly-t céloztuk meg a jó kezdőpálya miatt.
Most hétvégére mennénk (2006.02.11-12), de visszamondta az aki hozta volna a csapat felét.
Van naaagy autó (vivaro), amibe beférnek a cuccok, de csak hárman férünk bele. A maragék 3 embernek keresünk helyet.
Márió.
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2006.02.08. 07:03
Kedves Botond igazad van a biztonság mindennél fontosabb de nem gondolod,hogy némi módosítással megoldható lenne a probléma? Egészen pontosan arra gondolok,hogy a kiszálás után egy elég szűk és rövid részen kell 180 fokban visszafordulni és csak itt lehet készülődni a csúszáshoz.Gondolom a nagy összeborulások a kanyarban történtek.Amennyiben lehetséges lenne ezt a részt kibővíteni és nagyobb hely lenne a fordulásra akkor talán nem lenne tömörülés a kanyarban.Mondjuk ez emberi hozzá állás kérdése is mert többször találkoztam olyan"kedves"emberrel aki a kanyar közepén állt meg vakarózni.Mi a véleményed erről?
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
2006.02.07. 20:23

Igen lehet kártyával fizetni jegyért, ahogy majdnem mindenért, kivéve a kisebb éttermekben vagy a magánszállásoknál.
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
2006.02.07. 20:21

Többen említették a Zahradiste oldalon levő felvonó sebességét. Ennek egyszerű oka van: a sok kezdő. Eleinte bekapcsolták a nagyobb sebességet, de úgy estek ki belőle a kezdők, mint az almák a fáról, össze vissza. Na akkor született meg a döntés, hogy csak 1.sebesség.
Tudom többen nem szeretik ezt, de a biztonság miatt van így.
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.