Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Serfaus-Fiss-Ladis
síterep infó oldal
ÜZENETEK (61)Időben csökkenő Időben csökkenő
Czebe Márti
18 élménybeszámolót írt
18
9 éve tag
2017.07.12. 15:48
Üdv Mindenkinek!
2018. 01.13 -tól keresek 1 hétre szállást megfizethető áron.
Ha tud valaki ajánlani, megköszönöm.
Paraméterek:
4 felnőtt + 1 gyerek ( 4 éves)
Serfais-Fiss Ladis

Ladis-ban legyen a szállás
Lehet félpanziós is, de lehet appartman is.
A lényeg, hogy az unoka miatt közeli, legyen a pályához.

Előre is köszi a segytséget.
Márti
zerge
86 élménybeszámolót írt
86
14 éve tag
2015.08.24. 11:49
Nagyon jó terep, kiváló felvonó rendszerrel. Viszont a közeli Ischgnél vagy Söldennél kevésbé hóbiztos decemberben. Évek óta tervezem a visszatérést, figyelni szoktam a hójelentést.
Inkább januárt javasolnám.
Előzmény: (MM 183169)
Stani
5437 élménybeszámolót írt
5437
Admin
2015.08.23. 09:32
Karácsony az már december vége, nyugodtan mehetsz, bár ha mindenképpen ünnep, akkor Húsvét .

Jó síelést !
Előzmény: (MM 183169)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
metron
51 élménybeszámolót írt
51
13 éve tag
2015.08.23. 08:46
Üdv!
Tavaly télen el kellett tolniuk egy héttel a tervezett nyitást, mert annyira meleg volt, hogy nem tudtak hóágyúzni. Akkor is csak néhány pályát lehetett használni.
teletabiii
56 élménybeszámolót írt
56
19 éve tag
2015.08.23. 02:39
Szia !

Mi kb. 8 éve voltunk itt előszezonban, még a karácsonyi tömeg előtt. Előtte leesett másfél méter hó, mire odaértünk kisütött a nap, minden pálya nyitva, rajtuk kevés ember. Ebben az időszakban valami külön szállásakciók is voltak. Helyi erőkkel beszélgetve azért nem jellemző, hogy előszezonban a pályák 100%-a nyitva legyen, de szerintem a karácsonyi időszakra biztosan megtörténik ez is. A pénzedért biztos kihozzák a lehetőségek szerinti maximumot ezen e helyen, nem fognak spórolni. Persze az időjárást nem lehet kiszámítani, de karácsonyi időszakban nem lehet indulás előtt közvetlenül foglalni. A hely előnye, hogy a felvonókapacitás és szállások aránya kedvező, így szerintem csúcsszezonban sincs Szlovákia feeling, max a pályák zsúfoltabbak, a felvonók nem.

Jó síelést !
Előzmény: (MM 183169)
Chopoker
422 élménybeszámolót írt
422
16 éve tag
2015.08.23. 01:29
Szia!

Ilyen tapasztalatokkal a hátad mögött, nem is értem, hogyan kérdezhetsz ilyent. Az elmúlt években, többször is volt komoly gond decemberben, igaz leginkább 2000 alatt. Itt a pályák nagyobb része e fölött van, így akár meg is nyugodhatnál. De én a helyedben nem tenném. Ha igazán megfontolt döntést szeretnél hozni, akkor megvárod legalább a Mikulást!

Legtöbben megnyugszanak attól, ha olyan válaszokat kapnak ilyen kérdésre, amit mindenki szeret olvasni, de sajnos ez nem így müködik.

Ha jól emlékszem tavaly összel jobb volt Kaprun, mint decemberben pl.

De ha megelégszel a mühavas és zsúfolt pályákkal, akkor jók az esélyeid szerintem.

Nem véletlenül a február a föszezon, és nem véletlenül dec. vége a legdrágább. Olyankor síelöknél a pénz nem számít.

Én akkor szeretek síelni, amikor jó a hóhelyzet. Az meg sajnos nem megrendelésre jön.

Ettöl függetlenül szurkolok mindannyiunknak, hogy jó legyen a helyzet, ha már baromira sok pénzt kell majd elköltenünk!

Soha rosszabb szezont, mint az elözö volt!
Előzmény: (MM 183169)
MM
561 élménybeszámolót írt
561
15 éve tag
2015.08.22. 19:43
Üdv Mindenkinek

Karácsonyi sielést tervezünk itt, és érdekelne hogy mennyire hóbiztos ez a hely ebben az idöszakban? Van valakinek infoja?

Dec 3-án nyit a terep, nem tudom mennyi a hóágyuzott rész, ha esetleg nem lenne elég természetes ho...

Minden véleményt szivesen várok

Üdv
blanka_
1 élménybeszámolót írt
1
9 éve tag
2015.02.05. 22:00
2015. Jan.30.-Feb.01. között töltöttünk itt egy eszméletlen jó hétvégét. Reggelenként a Waldbahn felvonónál kezdtünk, sorbanállás nélkül.
Szombaton a PEZID csucs felé síeltünk. Vasárnap a Zwölferkopfig jutottunk.
Ski Lounge és a Möseralm éttermeiben ebédeltünk napsütésben, gyönyörü kilátással.
Nekünk nagyon bejött a síterep. Legtöbbször az egész hegyoldalon lehetett csúszni, nem szük pályákon. Szóval eloszlott a sok ember ill. nem voltak jegesek a pályák.
Még a piros pályák is könnyüek, nem meredekek!

Landeckben szálltunk meg a Tirol Haus panzióban.~ 35€
Közeli hotel éttermében vacsoráztunk.
metron
51 élménybeszámolót írt
51
13 éve tag
2013.01.29. 09:16
Ismét 3 napot töltöttünk itt és most az időjárás a kegyeibe fogadott minket. Végre minden részén járhattunk a régiónak ennek köszönhetően mikor felfedeztük a legnyugatibb serfausi pályákat máshol már nem is akartunk síelni.Egyszerűen tökéletesek voltak csodás panorámával. Fissben a Waldbahnnál parkoltunk itt sosem volt tömeg.Serfausból visszajutni Fissbe a nap végén 1 óra majdnem megszakítás nélküli síelést jelentett,mindössze 3 felvonót kellett használni amiből az egyik csak kb 50m hosszú. A Serfausban nem olyan kényelmes a parkolás. A felvonó személyzet egyébként nagyon kedves és figyelmes. A harmadik napra 5-10 cm friss hó hullott a felsőbb részeken talán több is ami meghozta a freerideosok kedvét mert nagyon sokan voltak a pályákon kívüli részeken amiből itt akad bőven. 212km pályából 131km 2000m felett található. A völgybe vezető központi pályák azért itt is megviseltek voltak a nap végén. Ide még biztos visszajövünk a jövőben nagyon kellemes hely, családosoknak kifelyezetten ajánlott. Nagy figyelmet fordítanak a gyerekek biztonságára és szórakoztatására.Ne rémítsen meg senkit a távolság biztosan elégedetten fognak hazajönni ha bevállalják.
DSC-0231.JPG
DSC-0227.JPG
metron
51 élménybeszámolót írt
51
13 éve tag
2012.02.05. 09:38
Üdv!Egy kis élménybeszámoló. Január 21-től 3 napot töltöttünk Serfaus-Fiss Ladis-ban. Épp egy jó nagy havazás után így első nap alig néháy pályát tudtunk csak használni,viszont remek porhavas élményben volt részünk.Akkor mindenhonnan robbanások hangját lehetett hallani,gyanítom a lavinákat robbantották mert másnapra sokkal több pálya volt nyitva. Fissben parkoltunk ahonnan könnyen megközelíthetőek a felvonók(egyből három is)és a pénztárak.Hatalmas pályarendszer így ez a három nap nem is volt elég a teljes felderítésére.De így is sikerült remek élményeket gyűjteni.Nekem leginkább a Ladis felé eső pályák tetszettek,kellemes piros pályák,modern felvonók és aznap szép idő is volt,ami sokat hozzátett az érzéshez.Fiss inkább egy olyan mint egy nagy elosztó Serfaus és Ladis felé. A Serfausi rész is nagyon kellemes bár ott igen nagy hóvihar volt és nagyon rossz látási körölmények között kellett sielni, úgy hogy legöbbször semmit nem láttunk. A hütték szuperek de az árak borsosak. Összeségében nagyon jól éreztük magunkat és csak ajánlani tudom mindenkinek.
Kedves Endre
6 élménybeszámolót írt
6
18 éve tag
2010.12.20. 09:26
Hello Tibi!
Mi csütörtökön, dec. 16-án voltunk ott. Fiss-ben parkoltunk, közel a felvonóhoz (max. 100m), de ha nem akarsz sokat szerpentinen autózni, akkor Ladisban parkolj. A három terep jól csatlakozik egymáshoz. Nekünk csodálatos napsütésünk és nagyon jó hóviszonyok voltak. A kb. 30 síterp közül, - ahol eddig jártam - ez volt az egyik legjobb!
Nektek is hasonló viszonyokat kívánok!
Előzmény: (tibor76 85019)
tibor76
122 élménybeszámolót írt
122
18 éve tag
2010.02.18. 06:57
Sziasztok!
Mi a jövő héten megyünk pár napra ide. Aki járt itt, szerinte hol érdemes becsatalakozni a terepbe? Pfunds-ban lesz aszállás, szóval autókázás lesz mindenképpen. Parkolási lehetőségek hol milyenek?
Köszi.
ST
42 élménybeszámolót írt
42
16 éve tag
2010.01.22. 00:52
Sziasztok, gondoltam, megosztom már veletek, h. az idei szezonban Zsuzsival Serfausban dolgozunk, szóval szóljatok, ha jöttök, mert szívesen látunk honfitársakat! És ha infóra lenne szükségetek (pályák, hóviszonyok...), szívesen segítünk, ha tudunk (szállás sajnos kevésbé, mert ez a szálloda amellett, h. kevéssé pánztárcabarát, ált. teltházas, a többiről pedig elsőkörben én is neten kezdenék el keresgélni...). Ja, és egyébként: Serfausban gyakorlatilag minden szállás pályaszállásnak tekinthető, mert a faluban egy 4 megállós Dorfbahn nevű földalattiszerűséggel lehet közlekedni (ingyensesen) a felvonók és a falu másik végén lévő parkoló között. Jó csúszást!
mogy
60 élménybeszámolót írt
60
17 éve tag
2010.01.15. 15:12
Átadó Serfausban 2 fős apartman. Időpont 2010. március 13-március 20. A házban szauna, PÁLYASZÁLLÁS!

http://www.bellevue-serfaus.at

Érdeklődni lehet itt a fórumon vagy e-mailen (gmoricz2 kukac freemail.hu)
Soma
675 élménybeszámolót írt
675
18 éve tag
2009.10.10. 13:29
Tud valaki pályaszállást ajánlani febr.22-27 időszakra?
Köszi: Soma
vidra
3 élménybeszámolót írt
3
15 éve tag
2009.09.14. 19:40
Jól választottál!
Mi a karácsony előtti hétre tervezzük a szezonnyitást, Ladisban találtam viszonylag olcsóbb helyet.
Cirmike
11 élménybeszámolót írt
11
16 éve tag
2009.07.29. 08:02
Sziasztok!
Az idei szezonban Serfausban szeretnénk síelni,ha valaki tud egy jó pályaszállást ellátás nélkül,kérem, ossza meg velem!

Előre is köszönöm!
vidra
3 élménybeszámolót írt
3
15 éve tag
2009.01.12. 22:29
Az árban benne volt 5 éjszaka,reggelivel és 4 nap síbérlet amit a vendégház vendégkártyája alapján kaptunk(a fiamé csak 160 euró volt). Még tartalmazta a felvonó gépház alatti síboxot is. Így cipekedés nélkül, a falu közepétől 5-10 perc séta után meleg sícipővel kezdtük a napot. Ladis faluban több helyről is hasonló árat kaptam. Valószínüleg a karácsony előtti hét (15-20.-ai), előszezon volt a kedvezmény oka. Bár a web oldaluk azt írja hogy máskor is van ilyen időszak.
breez
38 élménybeszámolót írt
38
15 éve tag
2009.01.11. 08:37
Azt azert gyanitom hogy a berlet ebben a 220Eur per foben nem volt benn.Ha igen akkor szeretnem a cimet.
koszi breez
vidra
3 élménybeszámolót írt
3
15 éve tag
2009.01.10. 20:47
Sikeresen és kellemesen telt az 5 nap Ladisban, a sípályákon. 220euro/fő szállas, reggeli, síbérlet együtt!? Ki kell próbálni a 2600m ről induló panoráma pályát; 10km hosszú!? Javasolom minden kezdőnek ezt a pályarendszert, hálás vagyok a nagybátyámnak, hogy ott került először léc a lábomra. (40 évesen)
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.