Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Svájc... hmmm.. Megéri???

ÜZENETEK (48)Időben csökkenő Időben csökkenő
Bandoar
3 élménybeszámolót írt
3
18 éve tag
2006.12.09. 17:43
Sziasztok!

Március közepén készülünk a Crans-Montanara. A https://sielok.hu/siberletarak/svajc/ oldalon - szerencsére - tévesen szerepelnek az árak, helyesen 279 CHF, Euroban "csak" 180 a hatnapos.

Nem tud valaki olyan irodát Magyarországon, ahol foglalkoznak svájci síbérletek - esetleg kedvezményes áron történő - értékesítésével?

Kösziüdv,
Bandi
PePro
77 élménybeszámolót írt
77
20 éve tag
2006.11.26. 12:20
Nekem is nagy álmom Svájc! Nagyon soxor jártam ott, de mindig nyaralni. Én biztos Morgins-be mennék (ez egy kicsi falu a Svájci-Francia határon) mért nagyon a szívemhez nőtt és sok sípálya besíelhető.
nemeth.dani
4 élménybeszámolót írt
4
17 éve tag
2006.11.26. 10:04
Hello,
Svájc nekem nagy álmom, de idén biztos nem fog összejönni. Viszont akinek kellene (elő- vagy utószezonba) Davosba olcsóbba síbérlet, kérem szóljon (3 napra 15000 ft.-ért)
Egyébként aki megy annak szép időt, de elsősorban jó havat és jó sízést!
Dani
doki40
17 élménybeszámolót írt
17
19 éve tag
2006.01.08. 20:57
Részemről Zermatt (Kis Matternhorn 3950m) és Saas Fee kipróbálásáról tudok beszámolni. Az előbbi nagyvilági síközpont, drágán jót kapsz alapon működik. Saas Fee sízésre szintén *5 ös nálam, de a falu kisebb kicsit barátságosabb.
Idén Davost néztük ki magunknak közelebb is van és találtunk egy egész olcsónak tűnő apartmanos lehetőséget.
Összegezve: más mint a többi ország, szerintem megéri a kicsit drágább ár mellett is!
Bagi Zsolt
160 élménybeszámolót írt
160
21 éve tag
2006.01.03. 13:13
haverom most jött haza Engelbergről. Nem olyan vészes, mint gondoltam. nekünk 34e HUF az appartman 1 főre. 100nm a szállás!!!Franciáknál ennyiér egy kis lyukat kapsz!
a bérlet 6 napra 41e HUF.
Zermatt a kiraly, az tényleg megér egy misét, én is azon vagyok, hogy oda eljussak. Meg Verbier.
Engelbergen egy pia a hegyen 3-4 CHF
20 CHF-ből egész jól meg tudsz kajálni.
egy kis összehasonlítás:_
Marilleva(IT) egy dobozos kola: 2 EUR
1 napra átmentünk Madonna-ra: ue. 4EUR!
fz
136 élménybeszámolót írt
136
18 éve tag
2006.01.03. 12:01
Szerintem egyrészt nem annyira drága, viszont kétségtelenül Európa legdrágább bérletei Verbier-ben és Zermattban vannak. Csak négy helyen voltam, nem tudok általánosítani (Zermatt, Verbier, St Moritz, Saas Fee), de általában az ár érték arány rosszabb, mint Franciaországban, és a terepek is gyengébbek, Zermatt és Verier, (valamint Davos, ahová még nem jutottam el) azért megér egy misét.
mano
1 élménybeszámolót írt
1
21 éve tag
2003.01.10. 12:57
Szia Robi,

én voltam Svájcban síelni, nagyon-nagyon klassz volt. A pályák jó minőségűek és hosszú, de néha zsúfolt, hétvégén nagyon. Szuper hangulatú bárok vannak a pályák találkozásánál. A svájciak tudják élvezni az életet.
Amit nem tudsz kikerülni és nagyon drága a síbérlet, már majdnem 10'000 Ft / nap. De van ahol ezért 1 órán keresztül csak lesiklasz.
HA étteremben szeretnél enni az is húzós, de ezt meg lehet oldani másképp is.
Ha hostelben alszotok min. 30 CHF/ nap, reggelivel, ami mindig bőséges.
Ennyit tudok segíteni
Szia
mano
Robesz
3 élménybeszámolót írt
3
21 éve tag
2002.12.13. 09:10
Szerintetek a svájci árak tényleg olyan nagy értékkülönbséget takarnak? Ha már valaki Svájcot választja hova érdemes menni? Kíváncsian várom az üzeneteket, bár ahogy nézem a Svájc topic itt eléggé halott....

Rob.
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.