Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Menü ≡

Mönichkirchen - Mariensee síterep leírás szállás cikk galéria videó oktató síiskola értékelés, élménybeszámolók

Üzenet írásához regisztrálnod kell, vagy be kell jelentkezned.
elsőelőző laponként: összesen 869, rendezés:
Üzenetek Üzenet íráshoz regisztrálj
Üzenet szövege
Feladó:  StaniFérfiProfi síelőKezdő snowboardos
Dátum: 2006.10.08. 17:24
(Üzenetazonosító: 21717)
Stani Hozzászólások: 5235
Regisztrált: 2003.11.03.
93 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Az idei szezontól két négyüléses épül itt, ami igazán felértékeli a síterepet, már sokszor mondtam, hogy többet érdemelne, s végre megkapta :)
mellesleg szállásokat itt találsz: http://www.schischaukel.net/hu/somm...er/gastronomie.php
Konkrétat én nem tudok ajánlani, mert félnap/napra szoktunk idemenni, de talán más majd tud.
Feladó:  roly
Dátum: 2006.10.08. 11:30
(Üzenetazonosító: 21709)
roly Hozzászólások: 34
Regisztrált: 2004.11.26.

Tud valaki ajánlani pályaszállást ezen a terepen, ami 3 gyermekkel is megfizethető?
Köszi Zoli
Feladó:  Ernest
Dátum: 2005.11.13. 18:38
(Üzenetazonosító: 11969)
Ernest Hozzászólások: 12
Regisztrált: 2004.02.07.

Sziasztok !

Gyerekemet ott tanítgattuk sielni, de a mönich kirchen nél lévő csákányos nagyon húzzák nem egy családos miatt állt már. Mert leestek róla.
h i r d e t é s

Feladó:  reorg
Dátum: 2005.10.29. 19:22
(Üzenetazonosító: 11541)
reorg Hozzászólások: 2
Regisztrált: 2005.08.28.

Köszi az infót!!!

Reorg
Dátum: 2005.10.29. 18:56
(Üzenetazonosító: 11539)
93 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

íme (eredetileg ez lett volna):
Az egyre nagyobb konkurencia miatt Mönichkirchent sem kerülheti el a nagyfokú modernizálások szele. A wechseli - magyarok körében is kedvelt - síterep a 2005/2006-os szezonra egy új négyüléses felvonót épít. Ez a lift a mostani egyszékest fogja felváltani a mönichkircheni oldalon. Várhatóan így jelentősen lecsökken a menetidő, és természetesen az új lift kapacitása is lényegesen nagyobb lesz a mostaninál. De a fejlesztések ezzel nem állnak meg; Mönichkirchen ugyanis meglehetősen nagy fába vágta a fejszéjét. 2006-ban sor kerül a mariansee-i oldalon a két csákányos (Wechsellifte) lecserélésére. Ezeket a húzólifteket szintén egy négyüléses fogja felváltani, melynek egy középállomása is lesz. S végül a 2007-es évben a két részt összekötő csákányost szerelik le, és helyette ismételten egy négyülésest helyeznek üzembe. Így 2007-re a gyakorlólifteket leszámítva az egész síparadicsom csak üléses felvonókból fog állni.
várhatóan 1 évet tólodni fog az egész projekt, tehát idén sajna nem lesz új 4üléses
Feladó:  reorg
Dátum: 2005.10.29. 18:35
(Üzenetazonosító: 11537)
reorg Hozzászólások: 2
Regisztrált: 2005.08.28.

Sziasztok!

Nemrég olvastam itt SIELOK weboldalon,hogy Mönich Kirchenben elmaradnak a tervezett fejlesztések.Sajna hiába kerestem,nem találtam infókat arról,hogy mik lettek volna ezek.Tudna valaki ebben segíteni? Mik lettek volna a fejlesztések.Érdekelne,mert nekem ez a hely elég közel van és idén télen meg a következő teleken is fogok itt "járni"síelni.
Az infókat előre is köszönöm.
Reorg
Feladó:  werischFérfiHaladó síelő
Dátum: 2005.02.13. 21:37
(Üzenetazonosító: 8449)
werisch Hozzászólások: 42
Regisztrált: 2004.10.17.
1 síterepet értékelt

Kezdő gyereknek van egy kis kék pálya az együléses felvonó tetejénél. Itt el tud sielgetni az 5éves gyermek. Mellette vannak hütték is, ha elfáradtok vagy melegedni akartok.
A jobb sielők is találnak itt helyeket.
Egy ami hátrányt jelent a felmenetel, mert egyszékes felvonó visz fel, a pálykhoz és a pici esetleg félhet egyedül a felvonóban, főleg ha kezdő. (de fel is lehet gyalogolni kb fél óra alatt és szánkósókat szoktam látni mindig felfelé.) Sok magyar van. A jegypénztárban is beszélnek magyarul. A parkoló is elég közel van.
Bövebben a http://www.moenichkirchen.at
Jah!! eszembe jutott, ahogy Stani-t olvastam, autóval is fel lehet menni, bár én még nem probáltam soha
Dátum: 2005.02.13. 21:32
(Üzenetazonosító: 8447)
93 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

huh, hirtelen nem tudtam melyik terepről van szó, de aztán rájöttem, hogy egybe írva már ismerős:)) szóval Mönichkirchenről van szó.
nos 5 éves gyerekkel jó, főleg a pályaszállások miatt.
de:
a mk-i együléses régi és lassú. ha hideg metsző szél van hóeséssel odafagysz, amúgy ajánlom, hogy vigyél egy izgalmas regényt, rejtvényt magaddal, vagy egy jó java game is megteszi a mobilon:))
ha felérsz van egy kezdő kis pálya két doppelmayr tányérossal, szintén nyúlfarknyiak. felette van egy csákányos, ez kicsit meredekebb, nemtom egy ötéves gyerekkel mennyire lehet abszolválni, de mivel már Unterbergen a gipfelliftnél is láttam ilyen lábközé akciót, így menni fog:) Marienseei oldal érdekesebb, illetve MK-nél a csúcs közeli részek.
egyszékes aljánál van egy síiskola, óvoda kis gyakorlólifttel.
kisgyerekkel lehet jobbválasztás lenne Türnitz, Annaberg stb.
Feladó:  mtamas
Dátum: 2005.02.13. 20:43
(Üzenetazonosító: 8440)
mtamas Hozzászólások: 1
Regisztrált: 2005.02.13.

Sziasztok.
5 éves kezdő gyerekekkel szeretnénk menni Mönich Kirchenbe.Tudnátok valamit írni a helyről?
Előre is köszi.
Üdv mindenkinek.
Tamás

elsőelőző laponként: összesen 869, rendezés:
h i r d e t é s
h i r d e t é s
h i r d e t é s
UTASBIZTOSÍTÁS -10% »
FELIRATKOZÁS HÍRLEVÉLRE »