Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Menü ≡

Niederalpl síterep leírás cikk fotóalbum videó síiskola értékelés, élménybeszámolók

Üzenet írásához regisztrálnod kell, vagy be kell jelentkezned.
elsőelőző laponként: összesen 68, rendezés:
Üzenetek Üzenet íráshoz regisztrálj
Üzenet szövege
Feladó:  StaniFérfiProfi síelőKezdő snowboardos
Dátum: 2005.03.11. 11:47
(Üzenetazonosító: 9765)
Stani Hozzászólások: 5226
Regisztrált: 2003.11.03.
93 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

csak hogy Semmeringen szabadrablás megy 1000el, majd 30 euróval lehúznak, cserébe jó kis jeges műhavas pályákon sízhetsz (most nem, de egyébként az esetek döntő többségében ez a helyzet), sőőt ! kilométereken keresztül húzatnak a csákányossal (Weißenelflift). Stuhlecken, ha úgy veszed két említésre méltó felvonó van: a bubble (ami az utóbbi időben sokat áll) és a nyított négyes. Ráadásul a 20 perces sorbanállások sem ritkák.
Én ebből inkább nem kérek, s ha tehetem alternatívákat keresek, ezekből pedig van bőven. Annaberg pl 24 eurós napijeggyel sokkalta jobb ár-érték viszonylatban.
Feladó:  dveFérfiHaladó síelő
Dátum: 2005.03.11. 11:21
(Üzenetazonosító: 9764)
dve Hozzászólások: 71
Regisztrált: 2004.09.13.
14 síterepet értékelt

Tényleg a hóbiztossága csodás ennek a helynek... De a körülmények sztem sok kívánnivalót hagynak maguk után... Pl az ülőszékes lift szél esetén egyszerüen halál...Elkelne rá egy buborék, pont az uralkodó széllel megy szembe... Sztem hülyeség elhúzni Semmering mellett ennek a pályának a kedvéért...
Dátum: 2005.03.10. 12:48
(Üzenetazonosító: 9705)
93 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

a nagy havazás és lavinaveszély miatt a niederalpli hágót át vezető út zárva van.
h i r d e t é s

Feladó:  Ani
Dátum: 2005.03.09. 10:10
(Üzenetazonosító: 9639)
Ani Hozzászólások: 27
Regisztrált: 2003.12.01.
BEMUTATKOZÁS

Igen én is hallottam a fejlesztési terveket. AZ biztos hogy ott mindig van hó. Most hétvégén is megyek, remélem jó idő lesz. Legutóbb végig szakadt a hó, de úgy hogy a pályára sem tudtunk menni, mert nem győzték eltakarítani.
Szóval lehet, megmondom őszintén táblákat nem is láttam még ott, igaz nem is néztem.
De majd most leellenőrzöm!:)
Feladó:  b_janos_hu
Dátum: 2005.03.08. 10:53
(Üzenetazonosító: 9598)
b_janos_hu Hozzászólások: 6
Regisztrált: 2004.01.26.
BEMUTATKOZÁS

> melyik részt gondoltátok feketének

Nem mi gondoltuk, hanem ki van tablazva. A palya menten 50-100m-enkent kerek tabla van a palya szinevel es szamaval. A negyuleses alatt az utolso (also) szakasz a panzio mogott fekete kerek tablak vannak. Ez teny. Hogy most akkor kivel kell vitazni, hogy az fekete vagy nem, azt nem tudom. Talan https://www.niederalpl.at
Dátum: 2005.03.08. 10:02
(Üzenetazonosító: 9594)
93 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Ezt az írást kiemeltük a síterepről írt élménybeszámolók közé.
nagyon jó kis hely, amolyan "mini-Hochkar";legalábbis ami a hóbiztosságát illeti mindenképpen. Korábban nagyon sokat jártunk ide, emlékszem amikor még a négyüléses nem volt s a csákányos vitt fel. A meredek rész után, amikor kiért a lapra elkezdett lejteni, a csákány meg szépen visszajött, majdhogynem a hátad mögé került :) Fekete rész áhh, az nincs; max ha kiszállsz a négyesből, és lejtőirányba nézve balra lefordulsz off pistézni, az már meredek. szintén meredekebb a túloldala, ami erdővel borított; de ez mind mind off piste. Amúgy lehetne többet kihozni a terepből, állítólag két új ülésest terveznek.. ha megvalósulna, akkor már egész méretes lenne. Mondjuk lelki szemeim előtt egy Veitschalpéra felkapaszkodó ülésest eltudnék képzelni. Onnan meg "lift-linked" Graf Meranhaus irányába és Brunnalm/Veitsch síterepre. Huh, milyen szép is lenne :)
Feladó:  Ani
Dátum: 2005.03.07. 16:02
(Üzenetazonosító: 9546)
Ani Hozzászólások: 27
Regisztrált: 2003.12.01.
BEMUTATKOZÁS

Szia!

Nagyon jó képek készültek. Melyik kis rész a fekete?
Elég gyakran járok oda és nem tudom melyik részt gondoltátok feketének. Ami közvetlenül a 4 ülésesből kiszállás után a völgybe megy, a 4 üléses alatt?
Ani
Feladó:  b_janos_hu
Dátum: 2005.03.07. 10:46
(Üzenetazonosító: 9519)
b_janos_hu Hozzászólások: 6
Regisztrált: 2004.01.26.
BEMUTATKOZÁS

elsőelőző laponként: összesen 68, rendezés:
h i r d e t é s
UTASBIZTOSÍTÁS -10% » FELIRATKOZÁS HÍRLEVÉLRE » INGYENES TANÁCSADÁS » SÍELŐK NAPTÁRA »
A SIELOK.HU SZÁMOKBAN
A portált jelenleg 12 vendég és 1 regisztrált felhasználó látogatja.