Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Hó-Show - Hungexpo

ÜZENETEK (183)Időben csökkenő Időben csökkenő
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2005.11.27. 12:08
Deszkát vettem kötéssel, és így 10%ot engedtek, +a 2000 Ft (ami nagyon nem sok) a kupponfüziből, szerintem így reális áron volt.
Agent
1646 élménybeszámolót írt
1646
20 éve tag
2005.11.27. 10:02
https://sielok.hu/hoshow2005.htm

nagyon dióhéjban itt összefoglaltam a dolgot.
Egyébként nagyon jó volt a felhozatal, szerintem mindenki találta megfelelő minőségű és áru cuccot.
Persze voltak különlegesen jó vételek és különlegesen rosszak is.
Különlegesen jó volt egy 170cm-es tavaly Fischer Rx8-as kötéssel, hibátlan talppal. 35 ezerért.
Nagy szivatás volt viszont pár olyan jó léc (pl. Völkl P50, P60 motion kötésrendszerrel), amit ugyan mindössze 20 ezerért adtak, de a talpuk irgalmatalnul el volt köszörülve, tehát oldalról nézve miég az egy mm-sem haladta meg a vastagság, ami pedig magábanhordozza annak a veszélyét, hogy esetleges körefutáskor a talp nem sérül, hanem egyszerűen leszakad, mert olyan vékony, ráadásul további karbantartása sem lehetséges.
carvingsí
12 élménybeszámolót írt
12
18 éve tag
2005.11.27. 01:27
Sziasztok, érdekelne, hogy mit lehetett (sí, snowboard, stb.) jó áron a HO-SHOW-n kapni. Mi volt a veleményetek a felhozatalról ? Mik voltak azok amik irreálisan magas áron árultak és mik amik nagyon olcsók voltak ?
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.