Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Milyen snowboardot érdemes vásárolni és hol vegyem meg?

ÜZENETEK (42)Időben csökkenő Időben csökkenő
yodacsoda
92 élménybeszámolót írt
92
18 éve tag
2005.12.10. 10:59
Szia!
Nem azt mondom hogy nagyon tapasztalt sizo meg vasarlo vagyok, de ha vasarolni akarsz szot es olcson, akkor mindenképp kimész Ausztriaba vagy mondjuk Olaszba. Mivel még kezdok vagytok lehet en nem javasolnam azt hogy zsir uj felszerelest vegyetek léc ill. board ügyben. Amit ujonnan vennék a helyetekben az a bakancs, hogy nem mas lábgombáját szedjem ossze... Lécet vagy board-ot viszont kedvezoen vehettek akár 1 szezonosat is, de lehet még ujat is kaptok igen kedvező áron. Szoval menjetek ki vmi siterep kozelebe es nezzetek szet...
Szerintem!
Szimi
14 élménybeszámolót írt
14
20 éve tag
2005.12.10. 09:19
Mivel a párommal totál kezdők vagyunk, ezért két teljes felszerelésre lenne szükségünk.
Az elmúlt heteket azzal töltöttem, hogy felmértem a hazai kínálatot snowboard motyó tekintetében.
Azt tapasztaltam, hogy itthon végtelenül szegényes a kínálat. Az árak ettől függetlenül a holdon járnak.
Szerintem a vége az lesz, hogy kimegyünk az osztrákokhoz körbenézni.
Két teljes felszerelés esetében plusz egy tank benzinnel is bőven olcsóbban kijövünk, főleg ha még választék is van.

Mit ajánlanátok, hova érdemes menni?
(olyan hely érdekelne ahol több üzlet is van és nem csak az "atom" márkákat lehet kapni, hanem valami olcsóbbat is)

Van valakinek tapasztalata az itt is hirdető "csomagküldős", "noname" snowboard set-ekkel?
elsőelőző
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.