Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Havazin - vélemények

ÜZENETEK (530)Időben csökkenő Időben csökkenő
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2005.12.14. 22:35
ez egy teljesen új műsor, remélhetőleg idővel majd szereznek ezen a téren is tapasztalatot, s figyelembe veszik a célközönség igényeit is, s akkor mad változni fog, talán..
egyébként annyira nem rossz a műsor, bár kicsit lehetne azért színesebbé tenni.
yodacsoda
92 élménybeszámolót írt
92
18 éve tag
2005.12.14. 22:04
Mindamellett hogy a musort nem jellemeznem... en annak azert orulok hogy egyaltalan szep helyeket latok! A szőkét meg inkabb nem minositem... szegeny...
cszoli00
28 élménybeszámolót írt
28
18 éve tag
2005.12.14. 14:27
Ha van egy golfműsor ott sem az egylyukú 50 m2es mucsajröcsögei golfplaccot fogják bemutatni. A havazinba se ilyen terepeket kéne. Ahova ha elmegy az először síző, akkor félórát fagyoskodik a sorba, aztán 30szor esik ki a tányérosból. Utána meg lejöhet egy pár száz méteres domboldalon. A magyar "hegyek" arra jók,amire mindig is használták őket, szánkózásra, túrázásra és hóembert építeni, már ha van miből.
Ja, ha söldent is bemutatták simán lehetne Ischglt is, semmivel sem drágább.
Agent
1646 élménybeszámolót írt
1646
20 éve tag
2005.12.13. 15:37
Hát igen, de elginkább a közszolgálati tévén lenne a helye, akkor nem kellene pöcsölni a feliratokkal, nehogy "reklámértéke" legyen valaminek, másrészt nem szombaton délben kellene lennie, amikor csak a notórius tévézők nézik (még szerencse, hogy a honlapon is meg lehet nézni utólag), valamint ahogyan mondod, olyan embereknek kellene csinálni, szerepelni benne, akik már régebben mozognak ebben a sportban és értenek is hozzá (nem csak felszinesen).
Dehát kapitalizmus van, csak a kereskedelmi tv tudja megfizetni az ilyen műsort, a nézettséghez kellenek a "hangzatos" nevű "sztárok" és gondolom a közszolgálati tv profiljába mostanában ez sem fér bele (ahogyan szinte semmi normális műsorszolgáltatás sem:-((() ---
antikvárius
106 élménybeszámolót írt
106
18 éve tag
2005.12.13. 15:05
Akár jó is lehetne egy síelős műsor, sőt!!!
Sajnos ez nem ilyen. Talán, ha a szerkesztők úgy normál ember módjára már régebben is jártak volna síelni és még ma is tennék. Na, talán akkor.
Még sajnosabb, hogy egyik adást sem sikerült végignéznem, mert amint megjelenik a csont hülye, tipikus szőke tyúk, megrándul a kezem a távirányító piros gombja felé.
Kár, pedig tényleg lehetne jó is...
Agent
1646 élménybeszámolót írt
1646
20 éve tag
2005.12.12. 20:30
Szerintem éppen nem az Ischgl szintű terepeket kellene preferálni, hiszen oda általában csak a dúsgazdagok jutnak el, inkább az emberközelibb terepekre kell menni. Most meg oda mentek, ahol volt éppen egy kis hó, Sölden, meg a Mölltal+ Mátraszentistván, határozotan örülök annak, amikor a hazai terepek kerülnek bemutatásra, népszerűsítésre.
cszoli00
28 élménybeszámolót írt
28
18 éve tag
2005.12.12. 20:28
semminél még mindig jobb,de ilyen Ischgl szintű terepekről kéne exkluzív riportot csinálni, mélyhó,apres ski meg minden. biztos jobban meghozná mindenki kedvét,mint ahol a 3. adásban síztek.
mert hát az kicsit tré volt.
Agent
1646 élménybeszámolót írt
1646
20 éve tag
2005.12.12. 19:55
Hát, megmondom őszintén, hogy az első két rész eléggé hülyére sikerült, de az utóbbiak már nagyjából tűrhetőek. - szerintem -
Mondjuk a leglényegesebb, hogy egyáltalán van olyan műsor, ami nem csak érintőlegesen foglalkozik a síeléssel.
Ami tényleg durva, az a Valkó Eszter túlzott nyivákolása, Kokó mondjuk még egész jó és legalább a sízéshez is konyít. Irtóhülyeség a márkanevek véletlenszerű kitakarása, hülyeség, amikor egyik képen bőven látni, hogy pl. Fischer a léc, vagy Atomic a Kokó kabátja, egy pillanat múlva pedig összevissza homályosítják...jajjj
A tematika mondjuk rettenetesen keszekusza, a sítanulás lépései egyáltalán nincsenek betartva, csak úgy összevissza, a felszerelések bemutatása és a kinek mi alkalmas szintén el lett hagyva, alá is támasztja ezt bőven az,hogy a csont kezdő hölgy egy igencsak haladó, kemény Fischer RC4 SC léccel teszi meg az első lépéseket....:-)
Viszont jó ötlet volt ellátogatniuk Mátraszentistvánra, végigjárhatnának pár magyar és szlovák teepet is a szezon során.
Szóval, majd meglátjuk:-)

A második részben akkor is én voltam alegjobb...muhahhahha:-))
e1.jpg
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2005.12.12. 19:29
Így van, ha nnyi telik, kár is erőlködni!
Ez nektek meredek
10 élménybeszámolót írt
10
18 éve tag
2005.12.12. 17:22
Sziasztok!

Hát mi kell egy jó sí-műsorhoz, szerintem?
Szerintem kell hó, sok hó, ha lehet fehér.
Meg kellenek hegyek, lehetőleg nagyok.
Meg kell még sok síelés, kellenek cipők, lécek, botok.
Meg kellenek csajok, azok nagyon kellenek, legyen rajtuk bukósisak, de más ne.
Kell kötés, az nagyon fontos, ha bukik a műsor legyen ami leold.
Na ezek kellenek, szerintem, de ezekből rengeteg
Szerintem ez tök egyszerű, szerintem.

És mi van az RTL sí-műsorában.
-Itt a Kokós hol a Kokós.
-Sítanulós imitálós.
-Műsorvezetős affektálós, de nagyon.
-Eltakarós kitakarós
-Kezdő síelőket elriasztós.

Szerintem.
Szerintetek?
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.