Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Szlovákia
Jasenska Dolina
síterep infó oldal
ÜZENETEK (51)Időben csökkenő Időben csökkenő
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2006.12.12. 13:25
26 :) Sok vagy kevés? :) Ja és lány, de gondolom ez a névből egyértelmű :)))
sznóbordos
83 élménybeszámolót írt
83
18 éve tag
2006.12.12. 12:43
jah értem már, igazad van. január 22-25,és január 29-febr.1 két hét egymás után hétfőtől csütörtökig:)) hát jah,mehetnénk együtt. hány éves is vagy?:))))
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2006.12.12. 11:18
Neked írtam, csak lehet, hogy nem érthetően :))) Írtad, hogy ti is Chopokon a lenti parkolóban hagytátok az autót és hogy napi két buszozást ki lehet bírni. Én erre írtam, hogy simán ki lehet bírni, Kékesen végig buszozunk felvonó híjján és semmi gond nincs vele. Legalább nem durran be a lábunk, mint tányérosnál. Nos ezt akartam közölni :)))
Mindenképpen írd meg, hogy melyik házban lesztek. És mikor is mentek? Kár, hogy nem akkor, mikor mi.
sznóbordos
83 élménybeszámolót írt
83
18 éve tag
2006.12.11. 22:54
megnéztem az általad "ajánlott" szállást. le is foglaltuk, jó lesz az nekünk:))) áááá nem is! már foglaltam,de még nem jeleztek vissza,hogy okés-e,ma fel is hívtam őket,hogy mivan, de a szállásadó nem válaszolt még, szóval aztmondták nyugi,majd holnap írnak:) majd ha már végleges megírom melyiket sikerült.

u.i: a kékeses írásod nem értem,azt ugye nem nekem szántad?:)
szió
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2006.12.08. 15:38
Remélem találtok valami szép házat ti is. Az a baj, hogy ilyenkorra már mindent lefoglalnak, csak a bénákat nem. Néztem a Demanovska Dolinan is házat. Tök aranyosnak tűnt, 8 fős, 1500 Ft körül. Ekkor kezdett gyanús lenni. Egyetlen egy helyiségből áll, 8 ággyal, konyhával, mosdóval stb :)))Ez mind egy helyiségben. Ezt érdmes megnézned, szörnyű :))) 3261 a száma. A kiságy a legjobb :)))
Majd írd meg, hogy melyik házat sikerült lefoglalni. Mi még az 1595-öt és a 918-at néztük, annak tetőterét. Jó és legfőképpen sikeres keresgélést. :)
Amúgy Kékesen mi is szombat esténként buszozni szoktunk felvonó híjján, de tényleg ki lehet bírni. Egyszer ülünk a buszon 4-en (két sor ülés volt egymással szemben), a barom söfőr nagyon fékelt, mi meg mind a négyen a földön landoltunk. Azóta is azon röhögünk, jó nagy csörgéssel voltunk. :)
sznóbordos
83 élménybeszámolót írt
83
18 éve tag
2006.12.07. 18:38
Szia Judy. köszönöm, én is remélem,hogy már diplomásan boardozhatok:) megnéztem a házat, ahova mentek, nagyon szép,és árba is korrekt,már foglalnám is akár ugyanoda,csak már foglalt akkor,mikor mennénk,de majd nézek valami másikat. Tavaly mi is mindig a lenti parkolóban álltunk meg,onnan buszoztunk, szerintem napi kétszer kilehet bírni azt a kis buszozást. szia
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2006.12.06. 13:09
Tavaly is a lenti parkolóban hagytuk az autót és felmentünk busszal. Még az a szerencse itt, hogy rengeteg ember van, de szerencsére sok pálya is, így szétoszlik a tömeg. Csorba-tónál is eddig csak egyszer sikerült a fenti parkolóig eljutnunk. :) A szilveszterről nem is beszélek. 2 éve ott töltöttük az év utolsó napjait, annál nagyobb tömeggel még nem találkoztam soha. Kivéve hétvégén Bécset és az adventi vásárt. :) Neked is sok-sok havat és szép telet :)))
Observer
485 élménybeszámolót írt
485
19 éve tag
2006.12.06. 11:34
Judit: Látom, hétvégén mentek, ráadásul főszezonban, elég sokan lesznek szerintem. És reggel jó korán el kell majd indulnotok, hogy kapjatok még parkolóhelyet felvonó közelében.

Sok havat és kevés sorbanállást!
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2006.12.06. 08:55
Akkor nagyon szurkolok neked a diplomádhoz! Remélem mire Jasnára mentek, már önfeledten tudsz boadrozni :)
Nos mi a 6594-es házat foglaltuk le február 9-11. között. Ez a Liptovsky Mikulás nagyon szép hely és tök jó, olcsó szállások is vannak. A miénk szerintem különösen szép, mert új. Bár minket nem nagyon érdekel a bútor, a lényeg, hogy tisza legyen és meleg.
Te is itt szeretnél foglalni?
sznóbordos
83 élménybeszámolót írt
83
18 éve tag
2006.12.05. 16:08
szia. mi január második felében akarunk menni, január közepén diplomázok,és utána...húúú "kicsit várom":) tavaly voltunk chopokon szerintem jó hely,limbán keresztül foglaltam én is,és liptón. hanyas számú szállásba mentek? megnézném. szia
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2006.12.05. 09:03
Látod te is magadra vállaltad és csak a baj van belőle :) Mikor mentek? Mi február 9-11. között. Liptovsky Mikulason lesz a szállásunk. Limbán keresztül foglaltuk, már vissza is igazolták. Már alig várom, hogy essen a hó és mehessünk csúszni. :)
sznóbordos
83 élménybeszámolót írt
83
18 éve tag
2006.12.05. 02:30
Szia Judy. hát nem mondanám,hogy sinen vagyunk:) én csak 6 fővel indultam, első találkán mikor kimondtam,hogy kb mennyibe jön ki egy hét ausztria maradtunk négyen, utána sikerült lejjebb vinnem az árat,nagyon jó szállást találtunk olcsón,erre lettünk hárman:) így már ugye nem is túl élvezetes,meg a negyedik jött volna kocsival. szóval....:) hárman vagyunk,kocsi nélkül, ezért valószínű marad nekünk is jasna,bár szerettem volna egy hét ausztriát,de így "lesz" jasna 3 nap kb kétszer,meg azért megyek decemberbe még murauba is ha minden igaz. kb így állok:) többet nem hiszem hogy szervezek,csak tudod akkor nem mennénk,mert más ugyse csinálná.gondolom nálatok is így van. üdv
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2006.12.04. 08:38
Sznóbordos tényleg nem könnyű 10 ember elvárásainak megfelelni. De mindig ez van, én vagyok a hibás, amiért magamra vállalom. Neked sikerült már azóta megszervezni mindent? Én már sínen vagyok :)
6Timi6
2 élménybeszámolót írt
2
17 éve tag
2006.12.01. 22:44
Sziasztok!!!
Szerintem 1 hétig folyamatosan síelni nem rossz és főleg nem unalmas dolog :) Dehát izélsek és pofonok. Nemtudjátok idén lehet majd szilveszterkor is síelni a Jasenska Dolinán vagy idén sem "éri" meg nekik???
Observer
485 élménybeszámolót írt
485
19 éve tag
2006.11.29. 15:04
Na, lényeg, hogy megoldódott a probléma :)
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2006.11.29. 14:06
Tudod mit? Hagyjuk az egészet. Most foglaltam le a szállásunkat Liptovsky Mikulason, tehát Jasnára megyünk. Ez mindenkinek tetszik.
Egyébként én még a Kékesen is jót tudok síelni, ott legalább sikerélményem van :)

Szép telet neked és sok jó pályát!
sznóbordos
83 élménybeszámolót írt
83
18 éve tag
2006.11.29. 14:05
Kicsit bekattant a nagy szervezésbe, lassan én is ide jutok:)))
Agent
1646 élménybeszámolót írt
1646
20 éve tag
2006.11.29. 12:23
"Nem jó tanácsot kértem hanem a pályáról infót."
Azért néha a jó tanács is jól jön mindenkinek.


"Dolny Kubinban is voltam, azért ne hasonlítsuk már Jasnához meg Csorba-tóhoz. A közelébe sem ér!"

Mondjuk azért ha azt vesszük, előforduhat, hogy az ember egy eldugottabb kisebb helyen többet és jobbat csúszik, mint a felkapott központokban.


"Ha lenne elég pénzem, biztosan nem Szlovákiában idétlenkednék."

Szlovákiában síelni miért lenne idétlenkedés?


"Mindamellett azt hiszem azért van ez a fórum, hogy pályainfót szerezzenek az emberek."

Azért IS van, ezért IS írok ide.


"És hidd el magamtól is tudom hol vannak jó pályák. Te pedig örülj annak, hogy ennyi helyre eljuttál már és ne kérkedj vele."

Elhiszem, örülök, de áruld el, hol látsz te kérkedést?
kerek
104 élménybeszámolót írt
104
20 éve tag
2006.11.29. 12:21
Judy-T! Szerintem korrekt infót kaptál. Kubinska Hola és Dolny Kubin két különböző hely. Velka Raca és a Vratna völgye pedig sok szempontból kiállja a próbát Jasnával, sőt Velka Raca a legmodernebb síterep Szlovákiában.
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2006.11.29. 11:44
Nem jó tanácsot kértem hanem a pályáról infót. Dolny Kubinban is voltam, azért ne hasonlítsuk már Jasnához meg Csorba-tóhoz. A közelébe sem ér! Ha lenne elég pénzem, biztosan nem Szlovákiában idétlenkednék. Mindamellett azt hiszem azért van ez a fórum, hogy pályainfót szerezzenek az emberek. És hidd el magamtól is tudom hol vannak jó pályák. Te pedig örülj annak, hogy ennyi helyre eljuttál már és ne kérkedj vele.
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.