Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Unterberg
síterep infó oldal
ÜZENETEK (247)Időben csökkenő Időben csökkenő
Ani
27 élménybeszámolót írt
27
20 éve tag
2004.03.01. 08:51
Hi!
Köszönöm az infókat. Én is voltam szombaton, gondoltam megnézem élőben mi a helyzet. Igaz csak 11 óra körül értünk ki, valószínűleg emiatt kb fél óra alatt találtunk csak parkoló helyet. Már lent látszott hogy itt ám lesz hó, nem is kevés.
Így is volt, de amikor felértem eléggé meglepődtem, mert nem tagadom számomra nagyon vonzó volt /lett volna/ hogy itt kevesen vannak. De nem voltak, sőt minden felvonónál, ahogyan Te is, kb 10 percet álltam sorba. A legszélső kék pályán valamilyen verseny volt, az le volt zárva, a többi pálya szerintem igényelne egy kis karbantartást. Igaz én Stuhlekhez vagyok szokva, ott ekkora buckákat még nem láttam. Persze ennyi pénzért valóban mit várjon az ember, és biztosan van aki ezt szereti. Egy darabig én is, de vasárnap inkább átmentünk a jól megszokott /de méregdrága/ stuhleki pályákra. Unterberg egyébként valóban nagyon szép, a középállomásnál lévő hütte is hangulatos. Viszont a pályák nekem rövidek, ahhoz képest amennyit sorban álltam minden csúszás után, igaz a nap végén le tudtam az autóig csússzanni. Összegezve, egy bűbájos hely, de nem nekem való.
Anikó
Stani
5439 élménybeszámolót írt
5439
Admin
2004.02.29. 17:54
Ani !
Mi szombaton voltunk, és nagyon szuper hó van, amúgy a http://unterberg.click.hu oldalon mindig találsz aktuális infókat, hogy most milyen idő van, mekkora a hó+ webcam stb. a pályatérkép helyett meg egy újat tettem a honlapra, így remélem már megfelelő lesz, amúgy csatolom is.
ha bármi kérdésed van, akkor : unterberg@tvn.hu
unterberg-panorama.jpg
Ani
27 élménybeszámolót írt
27
20 éve tag
2004.02.27. 10:56
Sziasztok!

Még eddig nem sikerült, de most hétvégén végre megnéznénk Unterberg sípályáit. /mert annyi szépet és jót hallottam róla/ A kérdéseim: most milyen és mennyi hó van? Kicsit félek mert nő lévén nem vagyok egy térképbajnok, viszont nem szeretnék elsőre túl meredek pályára menni, kb 1 éve síelek. Ahogyan a honalpon néztem A Hüttenhangot és a FIs pályát kell elkerülnöm. Szóval merre is menjek akkor? Mert ami a honlapon lévő térképet illeti, hát szóval annyira apró betűs hogy fogalmam nincs merre ne menjek. És merre menjek. Nem tudna nekem valaki küldeni e-mailon egy nagyobb térképet vagy legalábbis útmutatást? De ne úgy hogy Schneid felvonónál balra, mert nem tudom azt se hgoy melyik a Schneid felvonó.

Előre is köszi: Anikó
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
Stani
5439 élménybeszámolót írt
5439
Admin
2004.01.30. 19:51
most 130 cm fehérség hmmm:P >> holnap irány a snowdomba :)))) majd neten is lesznek remélhetőleg képek, linket majd beírom
Stani
5439 élménybeszámolót írt
5439
Admin
2004.01.23. 19:32
hello!
most 100 cm hó van a hegyen, kíváló porhó
az összes lift+pálya üzemel 5km-es Drahtal szintén nyitvan ráaadásul napsütés 1000el :)) mi jöv héten megyünk
Ani
27 élménybeszámolót írt
27
20 éve tag
2004.01.23. 10:51
Helló!

Valamelyik hétvégén szeretnénk kimenni síelni Unterbergbe. Sajnos nem tudok felmenni a honlapjukra, éllandóan valami hibát ír ki.
Tudsz valamilyen infót adni, hogy most milyen állapotok /hó/ vannak eme helyen?
Köszi: Ani
Stani
5439 élménybeszámolót írt
5439
Admin
2004.01.23. 09:46
100 cm friss porhó !!!!!!
fórum címe: http://forum.supergamez.hu/forum.php3?azonosito=unterberg
elsőelőző
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.