Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Szlovákia
Chopok dél és észak
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSAKCIÓ
Wellness Hotel Bystrá - "Smart choice" csomag - 2 éjtől
ÜZENETEK (3496)Időben csökkenő Időben csökkenő
laca85
20 élménybeszámolót írt
20
17 éve tag
2007.12.10. 01:01
Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy Szlovákiában a piros és kék jelzésű pályák kb. hasonló nehézségüek mint Ausztriában vagy Franciaországban? Még nem voltam síelni Szlovákiában, és szüleimmel készülnénk egy hosszú hétvégére menni. Ők még nem annyira tapasztalt sízők, ezért azt mondták, hogy elég nekik ha Chopok-dél-re megyünk, mert, ugyan kevesebb a pálya, de a olcsóbb a bérlet. Igen ám, csak láttam, hogy délen inkább piros és fekete pályák vannak. Mi a véleményetetk?
Válaszotokat előre is köszönöm.
natix
3 élménybeszámolót írt
3
17 éve tag
2007.12.06. 20:52
Sziasztok!

Mi most hétvégén mentünk volna Jasnára, de a szállásfoglaláskor küldtek egy nagyon kedves üzenetet, hogy nincs nyitva még a pálya, és a Magastátrát melegen ajánlották helyette.
Szoval szerintem nem lesz nyitás most hétvégén...
Amugy alig van hó.
Végül a déli oldalt megnézzük, kicsit túrázunk, ha látok valami érdekeset jövö héten irok.
Üdv, N
Bata Attila
2086 élménybeszámolót írt
2086
17 éve tag
2007.12.05. 22:20
Pattyski! Egyre valószínűbb. Ma reggel még a szombati nyitásról beszéltek, de a mai esti hírek szerint dec. 15. az új megcélzott időpont.
Az új liftet holnap tesztelik, lehet nézni a webkamerán.
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
2007.12.05. 21:36
Batus

Szerintem a hétvégén sem nyitnak.
Azért ez fura, hogy nem hóágyúznak...
Genetic
13 élménybeszámolót írt
13
16 éve tag
2007.12.04. 21:09
kösz szépen az infokat !
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2007.12.04. 19:51
villanyrezsó, hűtő, gyorsforraló. a limba.sk-nál foglaltuk
Genetic
13 élménybeszámolót írt
13
16 éve tag
2007.12.04. 18:33
pontosan milyen cuccok vannak? gáztüzhely, vizforralo meg ilyesmire gondolok. utazasi irodan keresztül intezted? vagy a chataluckyn keresztül
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2007.12.04. 17:43
Én voltam februárban, de nagyn kicsi kis konyhasarok van (4 fős apartmanban voltam) és végülis meg lehet oldani a kisebb kajálásokat, csak nem túl kényelmes. de végülis simán meg lehet oldani.
gabris
101 élménybeszámolót írt
101
20 éve tag
2007.12.04. 17:28
Beszéljetek Endrével a Budafoki/Csiky utcai snowboard boltból. Chopok déli freeride versenyrendezéssel és szállással kapcsolatban is a legilletékesebb, hiszen évek óta űzi mindkettőt.
Genetic
13 élménybeszámolót írt
13
16 éve tag
2007.12.04. 17:21
Sziasztok, ahogy figyeltem lejjebb már felmerült a kérdés de szeretném énis megérdeklődni aki esetleg már járt a Jasná Bungalokban, illetve megszállt ott, hogy egyrészt a 2 bungalo telep ugyanaz-e amit itt a sielok.hun meg lehet talalni a jasnahoz tartozo szallashelyek kozott, es a https://www.chatalucky.sk nal levo bungalok. Azert erdekelne mert az itteni leirasban benne van hogy az 5 fos hazakhoz jar konyhafelszereles, ami azt jelenti hogy magunknak könnyedén meg tudjuk oldani a kaját. Szoval vegülis az lenne a kérdésem hogy egyenileg meg lehet e oldani itt az étkezést, van e hozzá felszerelés. A válaszokat előre is köszönöm
Kanyarsíklub Replaci
1224 élménybeszámolót írt
1224
19 éve tag
2007.11.29. 22:09
Sziasztok!

Freeride tábort (és talán versenyt) szervezünk Chopok délre februárban.
Ha lakott valaki a Hotel Kosodrevina -ban, kérem információját.
Ha van a házról fotód, megköszönném.

Üdvözlettel:
Bata Attila
2086 élménybeszámolót írt
2086
17 éve tag
2007.11.28. 21:52
Elmarad a hétvégi nyitás!
Az tervezett nyitás új dátuma: december 8.
zb
4 élménybeszámolót írt
4
16 éve tag
2007.11.25. 01:10
Sziasztok, mivel jo parszor voltam Jasnan, gondoltam segitseg lehet ha leirom a tapasztalataimat ... a palya evrol evre jobb, unnepnapok/szunetek kivetelevel szinte nem is kell varakozni.Szallast erdemes az utolso faluban nezni : Demanovska Dolina ( Demenyvolgy ), ahol panziok es par szalloda van ( Hotel Fym - 2-3 eves, nagyon klassz, egy kicsit draga )illetve egy csomo maganhaz. Mi mar tobbszor voltunk ugy, hogy majd ott nezunk szallast - eddig mindig talaltunk. Ettermek : Zahradky, szalloda mellett kozvetlenul, kicsit tomegetkeztetes feeling, de vannak jo etelek is, meglepoen olcso arakkal.Bungallok : jo elore le kell foglalni, mert a neten levo statusz-tablazat nem igazan frissitett, igy konnyen meglepetes erhet. Berlet : dec 15-ig lehet kapni a 10 ill 15 alkalmas Tatra berletet, ami Jasnara es a Magas Tatrara ( kiveve Csorba-to ) ervenyes. Remelem tudtam segiteni ...
Bata Attila
2086 élménybeszámolót írt
2086
17 éve tag
2007.11.16. 10:15
A Záhradky rész december elsején nyit ki!
Observer
485 élménybeszámolót írt
485
19 éve tag
2007.11.15. 16:15
Ha karácsony előtt mész, vagy utószezonban, elég 1-2 nappal előtte is. Ha azonban utána, akkor ajánlatos minél előbb lefoglalni! A Limbán amúgy a "Hozzávetőleges foglaltság" menüpontban nyomon lehet követni, hogy mennyire foglaltak a szállások. Ahogy így elnézegettem, februárban már több helyen fullon van a szállás.

Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2007.11.14. 21:00
NEM. nagyon necces, mi tavaly november elején lefoglaltuk a szállást februárra. a bungallók nagyon népszerűek, ár-érték, és majdnem-pályaszállás voltuk miatt. szerintem érdemes előre lefoglalni. mi próbáltunk egyszer január környékén 1-2 hónapon belül szállást találni, de nem jött össze. ha kimentünk volna, és csúszás után le a hegyről, magánházakban lehet, h lett volna valami, de mi nem mertünk úgy belevágni.
moljani
1 élménybeszámolót írt
1
16 éve tag
2007.11.14. 19:07
Sziasztok!

Január végén megyünk Chopok északra, (Jasna bungalow). Nem voltunk még ott soha, azt szeretném tudni, hogy éttermek vannak-e a környéken (Zahradky-ban), vagy fizzessünk félpanziót a bungalownál?
breki1981
2 élménybeszámolót írt
2
16 éve tag
2007.11.14. 17:17
Koszi az infokat mindotoknek! Meg csak annyit aruljatok el, hogy a bungalokban joval elore kell szallast foglalni, vagy lehet akar egy hettel is elotte? Vagy lehet blattra menni sikeresen?
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2007.11.13. 18:36
Breki, Jasna szerintem a legjobb snowboardos szemmel Szlovákiában!!! tavaly februárban voltam (tavaly eleve nem voltak jók a hóviszonyok, viszont remek lehetőség nyílt freeridera, felvonó alatti bohóckodásra, aranyos kis parkocska is van (főleg inkább slideok, de ugrató is) ha januárban akarsz menni, az necces, az idő nem szokott olyan lenni, hogy megnyissák a fentebbi pályákat (szél) de a február vége- március az igazán ideális. nem mondanám drága helynek, persze annyira nem is olcsó. mi is a limbánál foglaltunk szállást, a Jasna bungallókban (kb 1 km-re van a pályáktól, én felsétáltam, lefelé lehetett csúszni az erdei ösvényen :) ) és az nagyon jó volt, árban is- főleg ha többen mentek!
Kubinska is jó hely, elég komoly parkja van, elég komoly mennyiségű hó szokott esni és ezáltal remek freeride lehetőségeket kínál, viszont maga a terep nagyon kicsi, kevés a pálya.
prorider
23 élménybeszámolót írt
23
17 éve tag
2007.11.13. 18:10
Sziasztok!
Mi már lefoglaltuk dec 14.-i hétvégen a hotel Repiskában a szobát.Ismeri valaki a hotelt?
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.