Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Szlovákia
Chopok dél és észak
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSAKCIÓ
Hotel Bystrina - Nyári wellness csomag
ÜZENETEK (3496)Időben csökkenő Időben csökkenő
Anikó
2 élménybeszámolót írt
2
19 éve tag
2006.01.02. 11:28
Mi a két ünnep között voltunk kint a Jasnán. Utolsó pillanatban sikerült szállást találnunk az interneten (Demenová faluban egy magánháznál), amivel természetesen át akartak vágni minkat. A sípályán millióan voltak (ünnepek között, tanítási szünetekben ez mindig így van), sokat kellett várni, de a síterep viszonlag jó volt. Mivel 30-án vagy 50 cm friss hó esett, van sportolásra alkalmas hó elég. (Kb. 110-180 cm hó van ott most.)
Jó síelést! Anikó
panyes
80 élménybeszámolót írt
80
18 éve tag
2005.12.31. 10:24
Köszönöm a tanácsokat már sok mindent tudok Jasnárol,ezt köszönhetem nektek.Nagyon rendesek vagytok.Nagy hó van nálunk,gyertek Eplénybe síelni!70cm hó van.Ebben a pillanatban is szakad ,de szerencsére már nem fújja.Én 29.-én voltam már akkor is jó volt, csak rettenetesen sokan voltak!Üdv mindenkinek.
mtibor
2 élménybeszámolót írt
2
18 éve tag
2005.12.29. 17:09
panyesnek üzenem. dec. 17-18-án voltunk Jasnán. A kajáról: a hatos ülő felvonó alatt van a Hotel Ski Záhradki. Az mellet van egy étterem. Király a babgulyás, a gombás csirkemell, meg minden más kaja is. Ja és a SÖR!! 7-en fizettünk komplett vacsoráért itallal együtt 1600 Sk-t.
mtibor
2 élménybeszámolót írt
2
18 éve tag
2005.12.29. 17:00
Sziasztok síelők! A hivatalos szezonnyitó hétvégén (dec. 17-18) voltunk Chopok északon. Király volt!!! Semmi sorban állás, minden felvonó működött. Rengeteg hó van. kb. 150 cm. A pályák kiválóak. Ha szállást akartok, a limba.sk oldalon magyarul is foglalhattok. Rengeteg szállás van, minden minőségű. Még mindig olcsó, és nagyon jó a sör és a kaja.
poleep
6 élménybeszámolót írt
6
19 éve tag
2005.12.25. 12:34
sziasztok

Gyors válaszra lenne szükségem kérdésemre. Mennek-e a felfonók 26-án azaz holnap a Jasnán? Mert a neten azt olvastam hogy a 6üléses a K.Grünre felvivő 4üléses és a Kabinos sem üzemel. Kösz
Várföldi Attila
2 élménybeszámolót írt
2
18 éve tag
2005.12.23. 04:43
Tavaly voltunk Jasnán és megvoltunk elégedve: a pályák jók, a felvonónál nem volt komolyabb sorbanállás /a büfében sem/ és az árak is barátságosak.Szerintem Szlovákia legjobb síterepe.

Tade
3 élménybeszámolót írt
3
18 éve tag
2005.12.22. 14:54
Sziasztok,
Jasnán lehet szánkózni (pályán, bérelt szánkóval)?
Köszi
Agent
1646 élménybeszámolót írt
1646
20 éve tag
2005.12.20. 22:27
Ha jól sejtem itt lesz a szállásotok:
http://www.jasnabungalovy.sk/

Ezek a bungalók Lucky-ban vannak, alig egy kilométerre a Zahradky hatos ülőlift alapállomásától, ahonnan az egész terep oda-vissza elérhető, gyalog sem vészes (mi a hétvégén a parkolási gondok miatt egyszer kishíján innen sétáltunk fel a pályáig), de van rendszeres síbusz is. A bungalókkal szemben az út túloldalán van élelmiszerbolt, de a pályán a felvonók alsó és felső állomásánál is mindenhol találsz éttermet, büfét, a kaja finom és egyáltalán nem drága. A mellékelt térképen bekarikáztam a szálláshelyeteket.
jasna.jpg
panyes
80 élménybeszámolót írt
80
18 éve tag
2005.12.20. 21:04
Köszi!Ez már egy komolyabb felvilágosítás volt.Sokat segítettél,mi a Jasna bungallókba megyünk ellátás nélkül,ha esetleg tudsz valami jó helyet, ahol elfogadható áron normális kaját lehet kapni akkor légyszi írjad meg.Másik dolog amiben felvilágosításodat kérném:milyen módon lehet eljutni a bungallóktól a pályákig(a felvonó alsó állomásáig)


Előre is köszi.
Agent
1646 élménybeszámolót írt
1646
20 éve tag
2005.12.20. 20:32
Ruzomberok Jasnától kocsival úgy ötven km, de messze nem olyan jó hely, persze nem rossz az sem, de itt csupán egy hatos kabin van, ami felvisz a terepre (ahonnan egy hosszú kék erdei pályán lehet lejönni), fent pedig van egy négyes ülőlift, és úgy négy húzólift.
Azért Jasnán mégiscsak ott van egy kabinos, meg négy ülőlift, + egy rakás húzó, nem beszélve a pályák hosszáról, a magasságról a felvonók által áthidalt szintkülönbségről és a freeride lehetőségekről.
panyes
80 élménybeszámolót írt
80
18 éve tag
2005.12.20. 20:08
Hallottam már Ruzomberokról milyen messze van Jasnától?Jobbak a pályák,vagy kevesebbet kell sorban állni?Miért jobb?


Köszi
maffia
59 élménybeszámolót írt
59
18 éve tag
2005.12.20. 19:32
Jasna nemroszhely,de ha többnapra mentek érdemes átmenni Ruzomberokra is szerintem komolyab hely,nekem joban bejön.
panyes
80 élménybeszámolót írt
80
18 éve tag
2005.12.20. 17:42
Nagyon köszi a tájékoztatást,ha megjöttünk megírom,hogy milyen volt.Egy kérdés.Nincs véletlenül olyan forrásod ahol be lehetne szerezni egy használt Atomic Xentix 412-es kötést?El van törve mind a két hátsó.Most vettem észre a napokban amikor néztem össze a cuccokat.
Köszi Krisztián.
kole77
265 élménybeszámolót írt
265
19 éve tag
2005.12.19. 22:28
Üdv
Én tavaly voltam(idén télen) és csak pozítív véleményem van.A pályák nagyon jók voltak és az idő is szép volt.
Szerintem jó választás.Mi február 10-12-én megyünk ugyanugy a jasna bungallókba.Sajna még ott nem aludtunk de majd ha + jöttetek akkor + írhatod milyen volt.
Jó csúszást :-))))


Üdv Tamás
Agent
1646 élménybeszámolót írt
1646
20 éve tag
2005.12.19. 16:51
jó választás volt!Hogy mire kell figyelni? Hát, attól függ, ha nem pályaszállásotok van, akkor érdemes megcélozni a fél kilences nyitást, hogy legyen parkoló a pályák mellett közvetlenül. Hogy milyenek a pályák? KIRÁLYAK! Van minden, jelölt, jelöletlen, kezelt, kezeletlen, erdőben, erdőn kívül, éjjel nappal, nemsokára olvashatsz a honlapon egy kis beszámolót, tegnap jöttünk haza.
3.JPG
11.JPG
12.JPG
panyes
80 élménybeszámolót írt
80
18 éve tag
2005.12.18. 18:01
Sziasztok!Január végén megyünk Jasnára,az lenne a kérdésem,hogy jó válaszás volt e mert még nem voltam ott.Mi a véleményetek?Mire kell különösen figyelni milyenek a Jasna faházak?Válaszotokat előre is köszi.
panyes
80 élménybeszámolót írt
80
18 éve tag
2005.12.18. 17:52
Sziasztok!Január végén megyünk Jasnára nem voltunk még ott,az lenne a kérdésem,hogy jó választás volt e?Milyenek a pályák?Mire érdemes figyelni ott.A segítséget előre is köszi.
gabris
101 élménybeszámolót írt
101
20 éve tag
2005.12.17. 20:17
Most (szombat este) jöttünk vissza Chopok délről, ami ma nyitott. SZENZÁCIÓS VOLT!
Kb. 15-en voltunk az egész pályán, minden felvonó ment és tegnap esett 50-60cm friss hó. Csak képzeljétek el, hogy egésznap olyan szűzhóban csúsztok, mintha előttetek nem jött volna le senki.
Ja és sütött a nap.
Observer
485 élménybeszámolót írt
485
19 éve tag
2005.12.15. 18:53
Agent, le a kalappal, te mindent tudsz Chopokról :) Te kint élsz, vagy csak sűrűn jársz ki síelgetni?
Viszont megdöbbenve olvastam,hogy anank ellenére hogy 70cm hó van Chopokon, csak 6 felvonó üzemel! Remélem ez a jövő héten (a hiovatalos megnyitó után)nem így lesz, mert már lefoglaltuk a szállást :(
Agent
1646 élménybeszámolót írt
1646
20 éve tag
2005.12.13. 14:22
tudomásom szerint még konkrét tervszinten sincsen a csúcsra vezető lift felújítása, ha meg is lesz, akkor is tuti, hogy a Chopok dél még nem épül meg, mivel külön cég a két oldal és max. az északinak lesz rá pénze....
A régi felvonó meg egyszerűen elöregedett, végülis egy 1954-ben épült "Von Roll" felvonóról van szó, amely még fénykorában sem volt akkora kapacitású, hogy elég lenne a mostani igényeknek. (Ráadásul "oldaltülős" lift volt, azaz a léceidet le kellett csatolni és beállítani a két ülőke közé) Szóval max. lebontani éri meg és a helyére egy újat építeni (az új lift pedig a mostani szlovákiai irányvonalat elnézve biztosan a Donovaly-Nova Hol'a-hoz hasonló "telemix" poma lift lesz (nyolcas kabin-hatos ülő egyben).
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.