Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Spyder

ÜZENETEK (151)Időben csökkenő Időben csökkenő
zsalai
4 élménybeszámolót írt
4
17 éve tag
2006.11.05. 14:56
Ebayen vettem 70 euróért sypder sídzsekit, két éve hordom és semmi bajom nincs vele!
zsoci
552 élménybeszámolót írt
552
18 éve tag
2006.11.05. 08:28
Az minden felkapott márkánál jellemző hogy az árának legalább a fele az emblémát takarja és csak a másik fele a minőséget.Boltos ismerősömtől tudom hogy neves gyártók például meghatározzák a minimum kisker árat ami alatt nem árulhatsz.
A piaci Spyder-al egy baj van,az amikor valaki háromszoros áron akarja eladni eredetiként!(Tavaly 10-12ezer volt egy kabát a piacon)
PePro
77 élménybeszámolót írt
77
20 éve tag
2006.11.04. 19:39
Stryke-ról van valakinek tapasztalata?

(Stryke by Spyder)

Spyder alsókategóriás ruhája
vettem 1et magamnak (kabát+nadrág)

http://international.spyder.com/productdetail.asp?productid=101748
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
Stani
5439 élménybeszámolót írt
5439
Admin
2006.11.04. 16:13
Érdekes ez az egész spyder mizéria. Kicsit keresgéltem a google-ban, nézegettem külföldi fórumokat. Az egyikben pl. valaki azt írja, hogy a Kínában vett spyder dzsekiben sízik az egész család, s síztek már tényleg minden időjárási viszonyok közt (eső stb), de eddig nincs panasz rá. Szóval azért felmerül bennem az a kérdés, hogy valóban olyan rossz minőségű egy spyder hamisítvány, vagy csupán a Spyder próbálja így beállítani. Azt hiszem nem mindenkinek van arra pénze, hogy 400 euróért egy sídzsekit vegyen. S ha "ugyanezt" megkapja a fenti ár töredékért, akkor miért ne?...
Természetesen nem akarok senkit sem hamis spyder vételére buzdítani, de azért elgondolkodtató ez az egész.
zsoci
552 élménybeszámolót írt
552
18 éve tag
2006.10.19. 23:21
Úgy látom hogy az adásvétel rovatban ismét megjelentek a huszonkétezerforintos SPYDER-ek!
zsoci
552 élménybeszámolót írt
552
18 éve tag
2006.02.06. 16:07
"Hüléye azért nem vagyok!"
Nyilván húszért nem veszel eredeti SPYDER-t.Igazából két okból nyitottam a témakört.
Egyrészt okulásul,hogy aki esetleg nem ismeri a "józsefvárosi" vonalat,azt ne húzzák be a csőbe!(pl:"kishibás a gyárból" vagy "most kaptam de nem jó a mérete" vagy "leesett a kamionról" stb.,stb.)
A másik viszont az hogy a használtként árultról hogy állapítom meg az eredetiséget.(Vagy esetleg az első ponthoz való tartozást.)
Agent
1646 élménybeszámolót írt
1646
20 éve tag
2006.02.06. 14:44
Spyder cuccoknál adnak a ruhához ún. "Anti-Counterfeit Spyder Authenticity Label"-t, amit elvileg nem lehet hamisítani.
Másrészt pedig a Spyder árait ismerve szerintem egyértelmű, hogy 40 alatt még használtan sem kap az ember Spyder sícuccot. Tehát amikor 20 körül kínálnak full szettben ahhoz nem kell sok fantázia, hogy rájöjjünk a hamisságra...

Márkaboltból kell venni, ennyi.

https://sielok.hu/hamis.htm
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2006.02.06. 14:33
Nem hiszem,hogy egy nagyobb hálózattal rendelkező vagy magát komolynak tartó cég megengedheti magának azt a blamázst ,hogy hamisítvánnyal bebukjon.Rögtön elvennék tőle a forgalmazás jogát. Amit Te is említettél és Én is felvetettem az akisebb boltokban fordul elő. De mielőtt megköveznének ezért a mondatomért úgy vélem itt is azért a becsületes kereskedők vannak többségben.
zsoci
552 élménybeszámolót írt
552
18 éve tag
2006.02.06. 13:35
Mi számít megbízhatónak?
Az elegáns sportboltokból is a kínaira járnak,csak nem valják be!(Alányom dolgozott egy ilyenben,és mesélt egy-két dolgott.)
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2006.02.06. 12:40
Nehezet kérdeztél de mindenkit érdeklő témát dobtál fel.Múltkor hallottam a rádióban egy riportot és egy szakember azt nyilatkozta,hogy ruházatban igen jó minőségű hamisítványokat készítenek.Még a legapróbb részletekre is figyelnek pl: patentok zibzárak ugyan az a tipus legyen a cérna színe megegyezzen, a különböző jelzések megegyező anyagból azonos helyre kerüljenek.Igazán csak egy biztos módszer van ha MEGBÍZHATÓ forrásból veszed a ruhát.A megbízhatót azért emeltem ki mert láttam már kereskedőt a kínain bóklászni igen nagy csomagokkal.Használt esetében kérd el a blokkot vagy számlát mert ha valóban eredeti a legtöbben megtartják mert a garanciális problémákat csak akkor lehet orvosolni ha ezek megvannak.
zsoci
552 élménybeszámolót írt
552
18 éve tag
2006.02.06. 11:01
Mik a tuti azonosító jegyek egy SPYDER ruhán?A kínain nagyon szép hamisítványok kaphatók és ha kéz alatt hírdetnek (pl."nem jó a méret"stb.)arról hogy lehet megállapítani hogy eredeti-e?Most is van egy hírdetve,ami hamisítványnak drága(józsefvárosin:tíz a nadrág,tíz a kabát)eredetinek meg túl olcsó.
elsőelőző
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.