Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Téli Olimpia - Torinó 2006

ÜZENETEK (28)Időben csökkenő Időben csökkenő
Stani
5439 élménybeszámolót írt
5439
Admin
2006.02.17. 11:09
igen közvetítették, de jóval később, amikor az osztrák kommentárok már tudták, hogy bode kiesett, akkor a eurosporton erről még szó sem volt
TZoli
1156 élménybeszámolót írt
1156
20 éve tag
2006.02.17. 10:45
Bocsi Stani, de ez amit leírtál, az az Eurosport közvetítése (is) volt teljes egészében. Ugyanis én csak ezt tudom fogni, és pont ezt közvetítették, mármint ahogy Bode Miller egyik lába átsiklik a kapun, lasítva. Amit fentebb hiányoltak, és én sem láttam, az B. Reich hibázása volt. A mai napig nem láttam róla ismétlést. A közvetítésben azt mondta a speaker, hogy nem ahol megállt, hanem elötte 5-6 kapuval történt vele ugyanaz, mint Bode Miller-rel, csak itt állt le.
Péter64
123 élménybeszámolót írt
123
18 éve tag
2006.02.17. 10:21
Hát nálunk Bp-en sajnos az ORF nem jön be, konkrétan nálunk pillanatnyilag még az Eurosport se, a Szlovák 2-n néztük, ott legalább élő közvetítés volt.
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
Stani
5439 élménybeszámolót írt
5439
Admin
2006.02.17. 09:57
pedig volt ismétlés, igaz én az alpesi számokat mindig az orf1-en nézem. pl bode miller kapuhibáját (két lába között ment el az egyik stangli) a normál közvetítésből absz nem lehetett kivenni, egyrészt mert ugye szlalom ide vagy oda, de itt is van egy sebesség, pörgés; másrészt meg, hogy átment a stanglin így sem tört meg a menete, ami egyébként ilyen esetekben megszokott történni. az orf1 viszont mindig kivisz pluszba kamerákat, s pont az egyik orf kamereman rögzítette ezt a hibát, amit a bíróknak is megmutattak. míg az osztrákon már köztudott volt bode kiesése, addig a eurosporton még erről semmit nem tudtak.
egyébként ha már van boarder cross, akkor simán lehetne skiercross is. ebből a pályából a "mosódeszkát" hiányolom
TZoli
1156 élménybeszámolót írt
1156
20 éve tag
2006.02.17. 08:49
Ez a snowboardcross tényleg egy látványos és izgalmas verseny!
Számomra kellemes meglepetés a lesiklások "megfelelő" közvetítése. Sokszor a világkupa futamoknál nem mutatják a környezetet, csak a versenyző lábát vagy felsőtestét(reklámfelíratot) lehet látni, és sokszor "elveszik" a sebeség és a technika. Itt viszont megfelelő távolságból és kameraállással valóban lehet élvezni a versenyt.
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2006.02.16. 20:39
KIRÁLY én is akartam már egy ien Tmát nyitni :) Amúgy én is láttam, de előtte már sok elődöntő volt a pályán, és felkarcolták. Viszont mikor közelről mutatták a földrögöket... messziről meg szürke az azért durva volt (mogul). A mai boardercross sirály volt, jó verseny, nincs durva baleset, izgalmak, szoros célbaérkezéseket is láttunk... Holnap lesz a női! Azon kívül én még a sb hp versenyt néztem, a srácoknál, ugyebár ott nem született nagy meglepi, de nem az nyert, továbbá be se jutott a döntőbe akinek én drukkoltam (Mathieu C.) A Burton most nem vitt mindent, de azért jó sokat! De sztem szupi ez az olimpia, még a megnyitó is profi munka volt. Persze vannak kisebb hiányosságok, de hol nem. Összességében szépen összerakták- eddig.
Péter64
123 élménybeszámolót írt
123
18 éve tag
2006.02.16. 20:35
De hogy a Raich mit hibázott, az a közvetítésen egyáltalán nem látszott, ismétlés se volt.
Stani
5439 élménybeszámolót írt
5439
Admin
2006.02.16. 19:51
ma tudtam meg, hogy a boarder crosst is belevették az olimpiai számokba, ami szerintem egy nagyon jó ötlet volt. viszont néztem a tegnapi freestyle sí versenyt, pontosabban ennek a buckasízés ágát..hát a mogulpálya szerintem enyhén szólva is viseltes volt, s nem egy Olimpiához illik, teljesen ki volt kopva.. a verseny viszont izgalmas volt.
s mit szóltok ted ligethy szlalomgyőzelméhez? fantasztikus egy 2. futamot produkált, úgy sízett,ahogy az a nagy könyvbe meg van írva!
elsőelőző
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.