Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Símánia magazin

ÜZENETEK (28)Időben csökkenő Időben csökkenő
sigesa
19 élménybeszámolót írt
19
20 éve tag
2004.10.14. 20:59
Remélem sokan olvasnak benneteket, és ha írnátok arról amit szóbahozok, talán lenne foganatja ! Valami olyasmi lehetne a címe, " a deszka kötelez?" Kicsit olyan ez, mint a trabantos a legbelsö sávban 40-nel, a trabi kötelez /meg ne sértödjön egy trabis se, meg egy boardos se, kivételek vannak. (Hála Ístennek)/ Szal nem értem, hogy ha valaki deszkázik, az miért hagy figyelmen kívül minden alapvetö ésszerüségi normát, amikor a pálya közepén áll ( bocs heverészik )le csapatostól jópofizni. Nem ijesztgetés, de sajna volt ebböl egy-legalábbis én csak egyröl tudok-halálos baleset, a síelö jött le ezerrel, és a bukkanó mögött!!!!!!! heverészö boardosokat nem tudta kikerülni, az egyiket úgy fejbe találta a léccel, hogy szerencsétlen a leszállításnál még a "tepsiben" meghalt. Kérdem én, ki a hibás ? Fogjuk az elferdült hülye mentalitásra ! Ettöl függetlenül fantasztikus dolog boardozni, csak ezen kéne változtatni, és talán Nektek a sajtón keresztül van esélyetek erre. Bocs ha untattam volna bárkit is, de azt hiszem nem vagyok egyedül a véleményemmel. Üdv, jó havat : Géza
warren
2 élménybeszámolót írt
2
20 éve tag
2004.10.14. 20:34
Megkérdeztem a Símániánál: Alaszkában készült a kép. Nem biztos, hogy rájöttem volna...
Stani
5441 élménybeszámolót írt
5441
Admin
2004.10.08. 18:07
tipp: mivel Tirolról van szó a magazinban így elképzelhető, hogy a címlapfotó is ezzel van összefüggésben, talán Zillertalra tippelnék, vagy esetleg Serfaus-Fiss-Ladis
warren
2 élménybeszámolót írt
2
20 éve tag
2004.10.07. 21:18
Srácok, ez a fotó a címlapon nagyon baba! Tudja valaki, hogy hol készült?
WAndrea
1071 élménybeszámolót írt
1071
22 éve tag
2004.10.07. 13:44
Hamarosan megjelenik az idei szezon első Símánia száma, a tartalmat most tettem fel a
https://sielok.hu/rovat/simania/cikkek/ oldalra.
Várjuk a véleményeket, kérdéseket ide a fórumba!
símánia szerkesztőség
1 élménybeszámolót írt
1
20 éve tag
2004.02.01. 13:33
Kedves Rita!

Örülök, hogy olvasol minket! Igen, a szezonbeli 3 szám nem sok, de lesz ez még több is! A reklámokról meg annyit, hogy ez max. 20%, ami azt jelenti, hogy négy oldal cikk után látsz max. egy oldal hirdetést, remélhetőleg sí témában. Szerintem ez nem sok, de úgy is mondhatnám, hogy ha kevesebb lenne, akkor Símánia sem lenne.
A snowboard ügyben pedig októbertől figyeld a Símániát!
Hajrá snowboarderek!
Rita6
16 élménybeszámolót írt
16
20 éve tag
2004.01.19. 13:39
Állandó olvasója vagyok a Símánia magazinnak, már amennyire lehet, ugyanis igen ritkán jelenik meg. Úgy gondolom, hogy kevesebb reklám, és több cikk legyen a pályákról a környező országokból. És ha lehet egy személyes kérésem. Több snowboard. Köszi!
admin
61 élménybeszámolót írt
61
22 éve tag
2003.10.27. 13:22
Ide várjuk a Símánia magazinnal kapcsolatos észrevételeket, kérdéseket, téma javaslatokat.
Megjelent a Símánia 2003/2004 szezoni első száma, információ és előfizetés itt:
sielok.hu/simania/
Minden észrevételt örömmel fogadnak:
a Síelők Weblapja és a Símánia magazin szerkesztői
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.